nasiona marihuany

Perełki - rereaktywacja

Wyszukiwarka Forumowa:

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
dyskusja zaczerpnięta z shoutboxa :


[Dzisiaj 14:53] pozytyw : ssso jess qqqwa ?
[Dzisiaj 14:54] Arsenio Hall : bolcowejbyl
[Dzisiaj 14:56] pozytyw : naruchałeś ?
[Dzisiaj 14:57] Arsenio Hall : letko
[Dzisiaj 14:57] Frank : ***aj!
[Dzisiaj 14:58] pozytyw : chu*a !


To jest dość mocno żenujące.
 
S

Statysta

Guest
Ja widzę. Pozwalacie młodszemu pokoleniu poczuć niesamowitą atmosferę PGRów :LOOL:
 

leniwiec

Nick Kompostow
Weteran
Rejestracja
Cze 9, 2011
Postów
2,054
Buchów
6
Dziesięćliter.

DZIEŃ 2
a więc tak dodałem wentylator , niestety zapomniałem dać roślinkę wyżej więc
się wyciągnęła . no nic ugiąłem ją trochę mam ( takie niby lst ) w końcu to eksperyment ;) . A i malowałem to farbą w kolorze chromu z castoramy .
10751704_1520973038173104_1614270594_n.jpg

aha i nie miałem jak kupić koca ratunkowego . temperatura jak najbardziej jest ok
 
S

Sandał Jezusa Chrystusa

Guest
Hehehe te bananowe dzieci

[Dzisiaj 00:17] Mervin : jedynie duzo nieobecnosci w szkole
[Dzisiaj 00:17] Mervin : ale po co ja mam sie meczyc
[Dzisiaj 00:17] Mervin : moj stary sie meczyl zebym ja nie musial
[Dzisiaj 00:18] Mervin : to nie czyni pustki w glowie



[Dzisiaj 00:26] Mervin : pamietam jak plejke na komunie dostalem dwojke
[Dzisiaj 00:27] Mervin : i rower do downhilla w h*j za duzy ale mega drogi najdorzzszy na osiedlu


[Dzisiaj 00:34] Mervin : pie****isz sam na safari siecdze
[Dzisiaj 00:34] Mervin : tylko macbok
[Dzisiaj 00:34] Mervin : ale pewnie cie nie stac
[Dzisiaj 00:35] Mervin : mac book kladzie wszytskie laptopy pod zwgledem designu i wydajnosci
[Dzisiaj 00:35] Mervin : no moze poza think padem


A oto cytat z jego fotorelacji: "je**c matury, powiem z reka na sercu, ze nie zaliczylem zadnego przedmiotu z podstawowych. Po co komu matura?"


Do tego te rasistowskie komentarze na sb typu "jedynie biała rasa, reszta to podludzia"

Współczuć rodzicom.
 

leniwiec

Nick Kompostow
Weteran
Rejestracja
Cze 9, 2011
Postów
2,054
Buchów
6
Rodzicom współczuć? Czego? Braków w wychowaniu? Sami sobie winni.
 

khali

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 5, 2007
Postów
720
Buchów
3
Odznaki
3
A oto cytat z jego fotorelacji: "je**c matury, powiem z reka na sercu, ze nie zaliczylem zadnego przedmiotu z podstawowych. Po co komu matura?"

Obecni gimnazjaliści/licealiści mają taką pustkę w głowię, ze to masakra. Nieliczne jednostki coś sobą reprezentują

A z tymi rodzicami to trochę przesadziłeś. Rodzice mogą być opiekuńczy i starać się dobrze wychować swoje pociechy, ale teraz wszyscy to wielcy buntownicy
 

Fidel Gastro

Stary wyjadacz cukierasków...
Weteran
Rejestracja
Cze 25, 2011
Postów
4,327
Buchów
4
nie chciałem nikogo zniesmaczyć, urazić wrażliwe gusta. czuje się winny za zachwiane poczucie estetyki u niektórych osób.

---------- Post Zaktualizowany 20:05 ---------- Data pierwszego postu 19:19 ----------

a czy wogóle nie rozumiecie, nie widzicie sensu w tym krótkim a jakże treściwym przekazie ?

To teraz juz wiemy dlaczego miales lipe z robota :freak: masz poprostu werbalne sraczki...
 

Fee_d

Kiedys rudy, teraz łysy..
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2013
Postów
528
Buchów
0
Pal w oknie(no zima temu za bardzo nie sprzyja). Ja osobiście używam sposobu kolegi powyżej, zapalam dwie, trzy świeczki, po skończeniu jarania świeczki palą się jeszcze z jakie 10 min. Dodatkowo zrobiłem sobie amatorski filterek powietrza - kupiłem w necie węgiel aktywny(aktywowany), wziąłem półlitrową plastikową butelkę po Fancie, u***ałem dno, w szyjkę wepchałem kawałek szmatki, żeby węgiel nie wypadał, nasypałem do butli węgla na full, kolejną szmatką owinąłem miejsce odcięcia dupki i zacisnąłem gumką recepturką. Gdy biorę macha(nie ważne, czy szlug czy bacik) i wypuszczam dym przez ten filterek, na 90% nic nie czuć i nie ma efektu "zadymionego pomieszczenia), firanki nie żółkną od dymu, hehe!!

Pomysły jajogłowych..
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół