nasiona marihuany

Perełki - rereaktywacja

Wyszukiwarka Forumowa:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Zaczęła kwitnąć chyba w pierwszym tygodniu poździernika. Ile u nas tygodni jej potrzeba z dobrym światłem by doszła, 7-8 tygodni?

Jak była kiełkowan poddana magnetyzacji, jak rosła poddana impulsowej stymulacji elektrostatycznej HV, przy korzeniu wkopany też słaby magnes ceramiczny (z prądnicy), dodatkowo pętla/rezonator Lakovskiego.
[MENTION=96599] Syn Ebnera[/MENTION], temat dla reportera. :troll:
 

Bombaclat Guru

Jamajski wojownik
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2015
Postów
775
Buchów
2,808
Odznaki
4
Następny agent

To działa, potwierdzam ale lepiej stosować oddziaływanie czakry korzeniowej, tej najniższej umiejscowionej między narządami płciowymi i odbytem. Ja to robię tak że nasiona konopi przed kiełkowaniem noszę przez kilka dni w specjalnej kieszonce którą w tym miejscu naszyłem od środka na ubranie, w dzień i w nocy. Wtedy kosmiczna energia oddziałuje na nie najsilniej.

Ahahahaha, o k***unia
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Kosmiczna energia z czarnej dziury chyba, sory ale nie mogłem się powstrzymać. Po takich zabiegach to musi urosnąć niezły szit
 

dru

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2020
Postów
125
Buchów
19
Dlaczego mój poprzedni post został usunięty?


Zamieszczam jeszcze raz:
Polecam też nie odstawiać waporyzatora a trzymać go w dłoni przez całą sesję, aby ciepło nie kumulowało się w obudowie a miało drogę ucieczki w Twoją dłoń. Zanim zacząłem używać nakładek na ustnik to stosowałem prostą metodę trzymania palca wskazującego na wolnej przestrzeni koło ustnika - palec absorbował ciepło.
Pamiętaj też żeby używać ciepłej wody - w przypadku waporyzacji najlepiej to działa właśnie w ten sposób.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Używanie ciepłej wody w filtrach wodnych to nie bzdura. Pewnie dlatego. :)
 

dru

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2020
Postów
125
Buchów
19
Używanie ciepłej wody w filtrach wodnych to nie bzdura. Pewnie dlatego. :)

A jaką role odgrywa ciepła woda? Z ciepłej pary robi jeszcze cieplejszą? (nie da sie). Przecież chodzi o to żeby ochłodzić pare.... ?
 

king61

Alko-Blanto-Sexo-holik
Weteran
Rejestracja
Lip 10, 2010
Postów
1,839
Buchów
8
Pomylscie ze ktos siedzial i na serio to pisal :jprd::lol3:

(nie radze czytac calosci)

ta czcionka i interpunkcja wjechała mi konkretnie przy czytaniu, taki trochę Rogal DDL!:snoop:

polecam sprawdzic-

...se wpie****am kentucky kurczaki...!!!
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
taki raport...nie wiem czy śmieszny-mnie rozbawił.Szczegółowość opisu-niespotykany poziom...tyle.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
thecrypt0n napisał:
No i standardowo, jeden mądry napisał zdejmij filtr a co dalej mądralo? Skoro na flo problem wróci ,a tam jest nizsza temp jeszcze bardziej pożądana. Niektórzy z was to naprawdę mają nasrane w tych głowach. To forum to ścierwo. Na innych piszą, że wszystko jest ok do roslin ktore wyglądają 5 razy gorzej. Mózgi wam powypalało. Elo
 

rastaten

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 24, 2012
Postów
1,359
Buchów
534
Odznaki
2
Niestety też muszę was poinformować, że popełniłem na starcie dość duży bląd. Otóż wyczytałem gdzieś w poradniku tu na forum, że kiełki powinno się podlewać 2 zakrętkami wody. Jednak to tyczyło się podlewania kiełków w małych doniczkach. I niestety podlałem 30-40l dołki ilością 3-4 zakrętek wody, przez co kilka BlueShamanów, kilka Early Skunków 2.0 od Bulka po prostu uschło.
 

Yebak

FollowTheRabbit
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Sie 13, 2012
Postów
5,104
Buchów
5,114
Odznaki
2
Mistrz :)

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół