nasiona marihuany

Pestki predator

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Pisałem do Predatora na PW w sprawie nasion ale nawet nie odpisuje. Lepiej u niego nie kupujcie jeśli nie chcecie stracić kasy.
 
P

predator

Guest
lubo napisał:
Pisałem do Predatora na PW w sprawie nasion ale nawet nie odpisuje. Lepiej u niego nie kupujcie jeśli nie chcecie stracić kasy.
miałem ci wysłać ale sie rozmyśliłem za ten TEXT
OSTRZEGAM PRZED UŻYTKOWNIKIEM PREDATOR, WYHUJAŁ MNIE NA 20 NASION!!!!!!! NIE KUPUJCIE U NIEGO BO TO OSZUST!!!!!!!
już ci wysłalem 20szt wiec dzięki za tranzakcje ;]
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
predator napisał:
już ci wysłalem 20szt wiec dzięki za tranzakcje ;]

chociaż cwelu nie kłam

predator napisał:
miałem ci wysłać ale sie rozmyśliłem za ten TEXT

z wysyłką nasion też się h**u rozmyśliłeś?
 
P

predator

Guest
lubo napisał:
chociaż cwe*** nie kłam
lubo napisał:
wysyłką nasion też się hu* rozmyśliłeś?
za takie texty to wpie**** możesz dostać a nie nasiona

[ Dodano: 2006-04-24, 00:12 ]
i jak takiemu wysłać nasiona
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
predator napisał:
lubo napisał/a:
chociaż cwe*** nie kłam
lubo napisał/a:
wysyłką nasion też się hu* rozmyśliłeś?
za takie texty to wpie**** możesz dostać a nie nasiona

[ Dodano: 2006-04-24, 00:12 ]
i jak takiemu wysłać nasiona

Gdybym ja Cię tak o***ał to pewnie też byś tak pisał do mnie.
 

MAJTOHA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,016
Buchów
3
Właśnie nie chciałem się wtrącac ale właśnie to zrobiłem.Predator przemyśl co piszesz(a przede wszystkim co robisz) bo tracisz zaufanie forumowiczów.Nie zganiaj na poczte bo każdy głupi wie że poczta kradnie,to leżało w twoim interesie wysłac(lub raczej nie wysyłac) te nasiona.I nie wrzucaj Lubowi bo chłopak ma prawo się denerwowac i jechac na Ciebie w końcu stracił 150zł nie wspominając już o nerwach i zaufaniu do Ciebie ,lecz byc może do innych użytkowników też uprzedzony po takim ''fajnym biznesie''.Pozdrawiam obu.
 
H

haszyszekk

Guest
Predator nie sadź smuta tlko mu jeszcze raz wyślij te nasiona... tak robia pożądni sprzedawcy... jak np. kupowałem lampe za 200 i nie przychodził to kolo przeprosił i zaproponował że wyśle następną! To jest dobry sprzedawca godny zaufania.
Jak ty tak nie mozesz to klientów nie bedziesz miał. Na tym forum już pewnie nikt od ciebie nic nie kupi :pale: weź wyślij te nasiona, przeproś lubo, nawet jakby to była wina poczty to moze jeszcz euratujesz reputacje... a takie cos wam obu sie opłaci... lubo będzie miał pechy a predator może jeszcze tu coś sprzeda. Takie jest moje ydanie. pydr
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
taaa , tylko że jak jeszcze raz wyśle to będzie stratny. Ta sprawa jest tak chÓjowa że
wyjście dobre dla obu stron będzie ciężko znaleść.
Predator , wyślij mu 10 nasion czylu 1/2 . Na jego miejscu tak samo byś pisał.bogusik2, ma racje , opłaci ci sie to
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
no właśnie on ma je chyba od znajomego , predator to twoje nasiona ??
 

growmen

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
355
Buchów
0
ta systuacja jest bardzo dziwna :) To tak jak by ktos zamówił rower przesyłka nie doszła wszytsko zapłacone. Sprzedawca proponuje: wysle ci samą rame bez kół bo będę na tym stratny, no to jest chyba trochę smieszne no nie?? w interesie sprzedawcy jest wysłać przesyłkę tak aby doszła, w tym wypadku załatwiłby wszytsko list polecony. A ze zwykłymi listami to jest tak ze ktoś nawet moze odebrac i powie ze nic nie dostał. A polecone listy mozena bez problemu sprawdzić na poczcie. Tak więc predator, moim zdaniem powinnien wysłac to co sie należało, jak zrobi to juz jego sprawa. i gdyby sprzedaz nasion na forum nie była zabroniona to takich sytuacji byłoby już napewno kilka.
 
P

predator

Guest
kikijones napisał:
Nie zganiaj na poczte bo każdy głupi wie że poczta kradnie
widocznie tak
kikijones napisał:
w końcu stracił 150zł
jak nie wiesz o co chodzi to nie wpie****aj sie bo zaśmiecasz forum ;] nie wyśle ci nasion za głupie texty.
I powiem ci szczerze że ta twoja salvia jest słaba mam jeszcze z 6g chciałem sprzedać ale nikt nie chce takiego gÓwna ;]
 

growmen

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
355
Buchów
0
ok czyli wątek zamknięty predator, nie wyśle nasion wiec nie ma sie co tutaj kłucic reszte rozstrzygnijcie przez pw
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
predator napisał:
I powiem ci szczerze że ta twoja salvia jest słaba

zażalenia do brytyjskiego ethnoshopu Deva Ethnobotanicals, nie do mnie. Marudzisz tak hujku żeby tylko nie wysłać mi jakichkolwiek nasion.

predator napisał:
mam jeszcze z 6g chciałem sprzedać ale nikt nie chce takiego gÓwna ;]

Bez palenia każdy twój klient wie od razu że to gówno? Może jeszcze potrafią patrzeć na nasionka i powiedzieć czy to przemysłówka czy nie?

predator napisał:
ta twoja salvia jest słaba

JAk cwelu nie czytałeś jak do ciebie pisałem jak ją palić to będzie słabo działać. Równie dobrze ktoś może powiedzieć że masz hujowe nasiona bo ktoś nie umie ich oprawiać.

zacytuję co do mnie pisałeś na gg:

Seed (20-03-2006 22:18)

Witam

Lubo (20-03-2006 22:18)

siema

Seed (20-03-2006 22:19)

nawed to działa

Seed (20-03-2006 22:19)

miałem fajna faze

Lubo (20-03-2006 22:19)

a ile razy paliles?

Seed (20-03-2006 22:19)

ale krótka z 5min

Seed (20-03-2006 22:19)

1 raz

Lubo (20-03-2006 22:19)

dłuższa ale apogeum to 10minut, a cala faza ok. 30 minut

Lubo (20-03-2006 22:20)

zapal kilka razy to zobaczysz

KONIEC CYTATU

A teraz h**u piszesz że nie działa? Jeżeli kiedykolwiek będę w Krośnie to cię h**u znajdę i dojadę
 
P

predator

Guest
lubo napisał:
A teraz hu* piszesz że nie działa? Jeżeli kiedykolwiek będę w Krośnie to cię hu* znajdę i dojadę
Serdecznie zapraszam naucze cie embriona
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół