nasiona marihuany

Pestki z klonów.

Wyszukiwarka Forumowa:

Gonzzo

Well-known member
Rejestracja
Sty 9, 2020
Postów
260
Buchów
1
Mam taki plan, zweryfikujcie czy w moim toku myślenia nie ma jakiegoś zonka.

Mam kilka Regów, w tym Tropicana Punche od Oni Seeds chciałbym męskiego osobnika zostawić, pobrać od niego pyłek a następnie pobrać klony z damek , umieścić je w aero propagatorze w osobnym namiocie i trzymając cały czas w ustawieniach 12/12 czekać aż będą nasiona.
Czy gdzieś popełniłem błąd?
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,768
A nie lepiej pobrać klony z każdej sztuki na początku, podpisać sobie je i później kombinować?
 

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,402
Może być problem z ukorzenieniem klona, pobranego od kwitnącej matki.
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,602
Buchów
2,367
Odznaki
1
To pobierz klony zanim zacznie kwitnąć w czym problem
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,768
Nie ma problemu z ukorzenianiem kwitnących klonów. Próbowałeś harvester czy tylko powielasz internetowa wiedzę? Jeżeli nie są w zaawansowanym flo to bez lipy puszczają korzenie.

Chodziło mi o pobranie klonów, puszczenie właściwych roślin na flo i po zobaczeniu co jest czym odpalenie małego projektu na pestki, tak po bożemu. :p
 

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,402
Nie ma problemu z ukorzenianiem kwitnących klonów. Próbowałeś harvester czy tylko powielasz internetowa wiedzę? Jeżeli nie są w zaawansowanym flo to bez lipy puszczają korzenie.

Chodziło mi o pobranie klonów, puszczenie właściwych roślin na flo i po zobaczeniu co jest czym odpalenie małego projektu na pestki, tak po bożemu. :p

Zdarzyło mi się pobierać klony z matki w fazie preflowerów i te klony z wyższych parti, później cięte, dłużej się ukorzeniały (nawet 3 tygodnie), przy czym jakiś niewielki odsetek nie ukorzeniał się wcale - ale to mogły być też inne przyczyny. Wspólnym mianownikiem takich klonów był u mnie dłuższy czas ukorzeniania.
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
A jak jest z rośnięciem i mocą takich klonów, zwłaszcza jeśli to jest indica. Sam pobrałem w drugim tygodniu kwitnienia z Critical Kush od Barneya, były już małe kwiatki. Są już tydzień w kokosie i nadal zielone, parę sztuk lekko przyżółkło ale nie oklapują, trzymają wigor. I tu jest problem bo czytałem w Soft Serets o pobieraniu klonów indica wczasie wczesnego kwitnienia, piszą ' Nieliczne, gdy są pobrane podczas wczesnego kwitnienia, powrócą częściowo (do okresu wegetacji). Wdalszym ciągu rozwijają kwiaty, nawet w miarę wzrostu nowej roślinność".
CZyli będzie coś znich normalnego? Czy okaże się że schermią i wy***ią banany czy co, można na nie liczyć?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół