nasiona marihuany

Pewnego rodzaju... przedawkowanie ziola

Wyszukiwarka Forumowa:
R

Rider

Guest
A oto ma historia przedawkowania ziola...
Ja i muj towazysz pewnego pieknego dnia wpadlismy na taki oto pomysl... zakupilismy 5g poteznego ziola zmutowanego genetycznie w holandi i doprawionego chemicznie w polsce... odrazu oznajmiam ze nie lubie takiego czegos wole czystom naturke... ale niestety finanse byly zbyt ubogie wiec poszlismy na brudne skroty :twisted: ...dla pewnosci co do efektow zmontowalismy wiadro z 5l butle tylko dlatego ze mielismy specjalnie wiegszom fifke :) [pojemnosc cybucha 0,25g] wiec nabijam sobie pierwsz [czystego] kora montuje i poszlo... wsssss... fffffuuuu.... OŁŁŁŁŁŁA potezny bol pluc choc to nie mozliwe czulem ich bul minelo 10s i bylem juz dobrze zbakany... nastepnie przez nastepne 30min kaszlalem bez przerwy w miedzy czasie ziom zrobil to samo i mial to samo ... horror totalny... kaszel minol a a nasza fazka byla jusz starszna... no ale nic jeszcze 4.5g... jedziem tym razem normalnie z fifki ale czyste :) jaramy i jaramy i jaramy ...i tu nagle :bom: osiagnelismy taki stan... ktory cechowal sie totalnom zawiechom nawet ruszyc sie nie moglem co nieoznacza ze nic sie niedzialo w mojej glowie [zioma tez] przeuzne mysli a raczej film na co wzrokiem nie spojzalem na jaka kolwiek zecz miala ona swa historie spojzalem na afrykanskom maske wiszacom na scianie i okazal mi sie film bambusow w czasie rytulalow ze skakali wokul ogniska klaskali spiewali itd. a tu nagle napadla ich armia anglikow[ ze stanow jeszcze nie zjednoczonych] i ciach bambusow w siec i do ameryki... przez jakis czas normalnie powtorka z histori no ale do czasu gdy wzieli jednego asfalta,od***ali mu leb, leb na pol i tak oto w ten sposub powstala maska :D jeszcze mialem kilka innych filmow ale to jusz zostawiam dla siebie albo niepotrafie ich przelac na piapier bo byly zbyt niezrozumiale... dalej minelo 1,5h i zaczol sie pseudokoszmar faza sie na tyle uspokojila ze moglem sie zaczac komunikowac z ziomem ale to tylko jedyny pozytyw tego czego doznalem... otuz doznalem czucia kazdego elemetu wewnetrzenego ciala czulem wlasne flaki wszystkie procesy jakie w nich zachdzily czulem powietrze wdychane i wydychane w plucach i drogach oddechwych przeplyw krwi w zylach doslownie,straszne uczucie ziom to samo ale nic na to poradzic sie niedalo gdyz lopa tak mocna ze ruszc sie nieda... na szczecie mielismy picie bo bez tego to chyba by byl zgon.. no ale dale 30 min pozniej zrobilo na sie strasznie zimno mimo 30sto stopniowego upalu zimno uprzedzone bylo przyspieszonom reakcjom serca mometam asz kulo... troche czasu minelo no wkoncu przeszy dolegliwosci i faza stala sie pozytywna jak po standardowym upaleniu troch simiechu nabijanie sie z telewizji itd...

Podsumujac:Jeszcze raz to samo? nigdy w zyciu choc bania byla potezna i ciekawa :eye: no ale zwazajac na dolegliwosci jakie sie przejawialy stanowczo nieeeeeee jak jusz to jakies dobre czyste ziolko i z blanciora to raczej powinno sie powiesc w samych pozytywach :)
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
hehe jazda fajna :), ja po chemikach tez mam po***ane fazy, np. ogladam telewizor, a tu nagle glosnosc sie powieksza tak ze nie moge tego wytrzymac, telewizor ryczy na maxa, lep mi peka, jakby mi ktos napieprzal mlotkiem, chwila spokoju, i znowu *** i tak 3 godziny, wylaczenie tv nic nie dawalo, dalej taka sama prze***ka, jednym slowem pier***ic CHEMICZNE ZIOLO
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
dokladnie...zaprawiane ziolo jest do dupy...zero pozytywu...jakies schizy...wszytko drazni...tak jakt ty z telewizorem ja mialem z komuterem...chcialem po lolku muzyki posluchac ale mi przeszkadzal szum kompa...w sluchawkach tez jakis szum slyszalem...jak wylaczylem wszytko wowczas slyszlalem glucha cisze ktora tez mnie denerwowala...jakies piski...pamietam, wtedy nie umialem zasnac...to liczylem sekundy pomiedzy pianiem koguta sasiada :lol: ...nie regularne :wink: ...shit

LUDZIE NIE ZAKWASZAJCIE ZIOLA!...NO CHYBA ZE CHCECIE SIE NACPAC! A NIE SKOPCIC...NO...
 
R

Rider

Guest
a myslalem ze to tylko ja niecierpie chemikow... dokladnie palenie od dila to narkotyk...
dlatego SDZIĆ !!! to PALIĆ !!! to LEGALIZOWAĆ !!!
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Większosz growerow nie lubi chemii w paleniu. Z okolo 90% przynajmniej w Polsce. Niewiem jak w innych państwach. Wiec nie tylko ty nie lubisz tego.
 
R

Rider

Guest
heheh widac ze sie bardzo mylilem :mrgreen: ...nie pisal bym mysli gdybym sie nie wychowal w towazystwie gdzie tym bardziej mocne zilo a tym bardzie chemik byl normalnie uwielbiany ...ahhh te czasy w ktorych w 5 zzucano sie na polke palenia :mrgreen:
 

Nexer

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
715
Buchów
0
o tak mózgo***y (chemia) są straszne. kiedyś się zdarzyło, że tylko po spalonej półce zarzygałem kumplowi piwnice :wink: hardcore i wstręt

[ Dodano: 2005-09-05, 14:48 ]
mi też nieraz wkręcają się takie krzywe pizdeczki :wink: np idziemy 20 minut na spagetti (wiadomo pan japa nie wybiera), dochodzimy do restaruracji i nie wchodzimy bo wstydzimy się naszych manier :p ale to tylko sporadycznie.

ps. nie ma co się schizować z policją. większość zna objawy tylko z książki i nie poznają się, wystarczy zachować spokój, do tego nosić okulary przeciwsłoneczne :) z rodzinką to samo: 'a zmęczony jestem, mama nie marudź, zrób kolacje' 8)
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Nie ma sie co schizowac policją? Jednego kolesia z OG sciga antynarkotykowa. Wiec niech mi nikt nie mowi, ze nie ma sie czm przejmowac. Trzeba byc ostroznym BARDZO
 
R

Rider

Guest
...to prawda bialy... pamietajmy ze psy maja wyostrzony wech!!!!! :wink:
 

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
eee tam, tyle razy co ze szkielownia zbakany gadalem i nigdy nic nie wyczaili... co innego gdy ma sie przy sobie stuff, wtedy wara od niebieskiego!
Ogolnie niezła schiza, też czasem zdazaja mi sie bad tripy :/ a najlatwiej przedawkować makumba...
Pozdro
 

Tralaliński

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
802
Buchów
0
No Właśnie N!x :D ożygałeś moja piwnice :p
Ale Krzywe pizdeczki sa najgorsze np. jak poszlismy na te spagetii :D
Pozdro Dla Wszystkich Palaczy :p
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
...ostatnio psy zgarneli kumpla za to ze niby dealowal...co bylo nie prawda...no moze po znajosci od czasu do czasu ale to nie dealowanie a tzw "krecenie" znajomym...mial rewira na chacie...znalesli mu fotki z gandzia jak stoi przy drzewku...dostal jakies 4 tys pln do zaplaty....i wy***ali go z roboty...bo policja wziela go prosto ze stacji benzynowej gdzie pracowal...
...przesada...nie znasz dnia ani godziny kiedy dotra do ciebie sk****...

...smieszy mnie fakt ze polska mafia dostala do 10 lat wiezienia...za przestepstwa typu przemyty kilku tysiecy ton kokainy... produkcja amfetaminy jej rozprowadzanie i wiele wiecej...przekretow z autami, characzami morderstwami itd...
...a jak sie bedzie mialo pecha, to przy glupiej jakies akcji znajda paczk zielonego...nie daj boze do tego jakas pigulka albo cos...tak samo 10 lat z zycie wziete...popie****one te prawo...ostatnio czytalem artykul ze wszyscy wiedza ze nasz kodeks karny jest taki popieprzony... politycy, sady, prokuratura...tylko nie ma nikgo kto by sie podjal jego naprawy... :?
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Niestety tak jest... i w najblizszej przyszlosci sie to nie zmieni. Trzeba by caly system prawny zmienic. Ale z takim jaki jest teraz politycy maja latwiej.
 

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
A kto to niby chce zmieniać? przeicez nasze prawo broni prawdziwych przestepncow pietnując uczciwych obywatyeli i tych ktorzy popelnia drobne wykroczenie... a jest tak dlatego ze to przestepcty i ludzie czerpiący kożyści z przestepstw ustanmawiają to prawo... czysta logika...
Wystarczy spojzec na tych wszystkich pedałow z SLD... co drugi ma jakieś sprawy w sądzie, a reszta poprostu dobrze sie ukrywa... pie****ce...
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Ja zawsze sie pocieszam tym, ze jest taka za***ista atmsfera zwiazana z hodowlą. Jest scisle grono osob (na roznyc forach) zajmuacych sie tym. Wszystko spowiane mgielka tajemnicy dla zwyklego czowieka. Tez ten strach ma cos w sobie... dreszczyk emocji. (pewnie inaczej bede do tegopodchodzil jak sam bede mial na pienku z mendami).
Dazenie do jak najlepszej techniki i jak najlepszych nasion. No i zwienczenie pracy...

Gdyby bylo legalne to wszyscy by hodowali nie byloby tej oryginalnosci.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół