nasiona marihuany

Peyotl

Wyszukiwarka Forumowa:

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Musialem napisać o tej roślince... po prostu musialem. Oryginalny wygląd... raczje ohydny wygląd. I d tego pół kilo jarania.

Roślina osiąga zalediwe10cm wyskości więc łatwo ją ukryć. Chodowana zarówno in jak i outdoor. Podobno działa przez 10h. Aleczy to prawda to się trzeba na własnej skórze przekonać.

Niedługo dostepna będzie na cannabis.fr.pl Robie niezłą reklamę temu sklepowi ale koles mnie przekonal do niego. Gadalem z nm gdzes godzine i mi wszystko wyjasnil.



PS> Powiedzcie m jak się obrazki wkleja :p A na razie link do obrazków... http://peyote.com/peyotero/peyote-pictures.html Przypomina robaka :D Ludzi o slabch nerwach proszę onie wchodzenie :mrgreen:
 

growmen

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
355
Buchów
0
faktycznie ochydna :) ale nie przypomina w niczym konopi :( może się skuszę jak bedą pestki tej roślinki na cannabis.fr.pl
 
G

greenlife

Guest
ku**a misu czy ty jestes niepowazny przeciez PEYOTE to jest zafajdany kaktus a nie konpia o czym my tu wogole gadamy ???? :roll: :roll: :roll: :shock: :shock:
 

growmen

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
355
Buchów
0
reczej nie wygląda podobnie ale może chociaż własciwości ma podobne
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
No konopia to nie jest... ale kopa daje i jest ochydna. Dlatego o tym napisalem. Myślałem że to daaaaaleka rodzina konopii ;p hehe... no cóż. Ale kopa daje. No i kosztuje 3 zlote od nasiona :mrgreen:
 
G

greenlife

Guest
jak kaktus moze byc rodzina konopii toprzeciez dwa odrebne gatunki i pewnie rosnie z kilka lat do tych rozmiarow o ktorych mowisz
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Kurde... musze sie spytac goscia z cannabisu
 

growmen

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
355
Buchów
0
kaktusy faktycznie bardzo długo rosną, ale ja tam wole zielone krzaki
 
G

greenlife

Guest
to teraz troche faktow otoz ten kaktusik to tak zwana Lophophora williamsii zawiera on bardzo silny narkotyk jakim jest MESKALINA powoduej on wizje sluchowe jak i wzrokowe wiec zabawa z tym niejest az taka super jak z konopiami to cos jak grzyby tylko troche inny sklad chemiczny tego specyfiku
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Ale kopa daje :mrgreen: To teraz ludzie będą wiedzieć żeby tego nie palić :p Ja i tak sobie to pochoduje ale nie dla palenia a dla ochydnosci tego kaktusika.
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Właśnie... prawda, że piękny? Oceń to jako dziewczyna :p
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
sa jeszcze inne kaktusy ale za nim beda mialy meskaline to poczekasz jeszcze dluzej niz na pejotla, cos okola 20 lat :p
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół