nasiona marihuany

PH down od GHE

Wyszukiwarka Forumowa:

Polimad

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2020
Postów
336
Buchów
915
Witam, posiadam pH down od ghe i pytanie czy orientuje się ktoś ile po dodaniu utrzymuje się prawidłowe pH? Fleków pływających nie stwierdziłem po godzinie od dodania jak ktoś tutaj pisał,
 

Polimad

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2020
Postów
336
Buchów
915
Mam beczkę koło 80-90l którą napełniam raz na 3tyg i stąd pytanie czy wytrzymie 3tyg? Chyba wątpliwa sprawa,,,
A piją różnie w różnych stadiach rozwoju nie wiem co to ma do utrzymywania pH prze pH down? Chyba niewiele
 
U

Usunięty 81741

Guest
Myślałem że dziewczyny piją z rezerwuaru, to zmienia postać rzeczy. Nie odpowiem na to pytanie niestety
 

bingobum

Well-known member
Rejestracja
Wrz 3, 2021
Postów
415
Buchów
379
Odznaki
2
Mam beczkę koło 80-90l którą napełniam raz na 3tyg i stąd pytanie czy wytrzymie 3tyg? Chyba wątpliwa sprawa,,,
A piją różnie w różnych stadiach rozwoju nie wiem co to ma do utrzymywania pH prze pH down? Chyba niewiele
jeżeli tylko woda jest przez cały czas napowietrzana/mieszana, nie powinno być problemu
 

Polimad

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2020
Postów
336
Buchów
915
Jest napowietrzana i podgrzewana do 18_19st ale chodzi o długość działania pH down od ghe w takiej beczce
 

bingobum

Well-known member
Rejestracja
Wrz 3, 2021
Postów
415
Buchów
379
Odznaki
2
Jest napowietrzana i podgrzewana do 18_19st ale chodzi o długość działania pH down od ghe w takiej beczce
robiłem u siebie eksperyment i 2 tygodnie w napowietrzonym zbiorniku woda trzymała mi pH; przypuszczam, że 3 też da radę
 

Polimad

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2020
Postów
336
Buchów
915
Zrobimy test, dzisiaj wyregulowałem pH na 6,4 i za tydzień sprawdzę przed wyjazdem jak będzie git to zostawię na 3tyg
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół