nasiona marihuany

Ph metr + stacja pogodowa z higrometrem.

Wyszukiwarka Forumowa:

Chrumchrumek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2014
Postów
115
Buchów
0
Dziś zaczynam kiełkowanie 4 nasionek . Jaką stację pogodową z higrometrem i ph metr byście polecili? Najlepiej coś nie drogiego i oczywiście z jednego sklepu , żeby doszło w jednej przesyłce :D.
 

Calak

Well-known member
Rejestracja
Wrz 30, 2016
Postów
55
Buchów
0
Ja korzystam ze zwykłego analogowego za 15 zł i jestem zadowolony. Co do ph metru ciężko powiedzieć, na początek powinien Ci wystarczy płyn helliga koszt około 25 zł
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Zalezy jaki masz budzet 8 na ile chcesz kontrolowac wzrost. Jezeli wersja budzetowa to najtanszy termometr (taki do powieszenia za okno), najlepiej ze dwie sztuki plus krople do mierzenia ph, np akwarystyczne z zoologicznego. Jak masz kilka stow to stacja pogodowa z czujnikiem zewnetrznym i elektroniczny ph metr (ale.tutaj lep8ej nie kupowac najtanszego, nie wiem jak teraz ceny, ale strzelam, ze minimum 150zl na sam miernik ph.
 

placenty

Heil Hydro
Weteran
Rejestracja
Lut 9, 2013
Postów
564
Buchów
2
dobry miernik pH to podstawa. zainwestuj kase w troche lepszy niz najtanszy i bedzie smigal do tego plyn do kalibracji i jakis do przechowywania i czyszczenia probe i powinno byc ok

a stacje to kup jaka chcesz
 

cocaa

Well-known member
Rejestracja
Gru 14, 2011
Postów
187
Buchów
0
Ja uzywam juz okolo 2 lat miernik ph-02, ktory kosztuje okolo 70 zl i dostepny jest na naszym popularnym serwisie aukcyjnym.
Podstawa to dbac o elektrody i mysle, ze nie ma sensu przeplacac okolo 100 za typowo markowe... :)

Co do stacji pogody, jezeli chcesz bezprzewodowa, polecam dolozyc pare zloty bo tanie czesto oszukuja :)

b4fb0dda453f907da38e2e4c7905.jpg
 

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
Dziś zaczynam kiełkowanie 4 nasionek . Jaką stację pogodową z higrometrem i ph metr byście polecili? Najlepiej coś nie drogiego i oczywiście z jednego sklepu , żeby doszło w jednej przesyłce :D.

Jeśli szukasz w miarę taniej i dobrej stacji pogody to polecę Ci HTC-1 z popularnego serwisu alledrogo. Posiada termometr, higrometr, zegar i budzik - jakby Ci się panny śpiochy trafiły. Wersja HTC-2 posiada dodatkowo sondę zewnętrzną na kablu do mierzenia temp. z wybranego miejsca (wówczas masz 2 pomiary temp. z urządzenia i z sondy).
Sprawdzałem wskazania mojego HTC-1 z dwiema innymi stacjami temp/higrimetr i rozbieżności 0.2st.C oraz ~2% wilgotności mnie zadowoliły. Z racji nazwy ciężko znaleźć, więc wpisz: "Cyfrowy termometr higrometr stacja pogody ZEGAR5w1", a wiedząc już ja to wygląda wybierz sobie sprzedawcę wg. upodobania, czy dostępności pH metrów w danym sklepie.
Osobiście korzystam z zestawu akwarystycznego do mierzenia pH wody i jestem bardzo zadowolony. Dokładność do 0.2 i cena ~15zł. Za dużo widziałem chińskiej tandety w różnych cenach, by kupić elektroniczny miernik i potem tracić nerwy, jeśli 'akurat' nie trafi mi się dobra sztuka.
 
R

ruski wentylator

Guest
ludzie stacje pogody to normalna za 20-40 zl - wilgotnośći temperatura i godzina może jeszcze by się przydala bez zadnego pierdzielenia - to nie laboratorium NASA ze wyniki z dokladmoscia do trzech miejsc po przecinku, nawt jak oszukuje o 1 stopen celcjusza lub o 5 % wilgotność to nic się nie powinno stać
a miernik ph to kup w zaleznosci co Ty chcesz robic i ile masz kasy albo za 50zl zolty chiński lub za min 250-280zl
ja mam już 2 rok chiński i polecam spadl mi pare razy, i zlałem go... ale fakt ze musze go w pracy kalibrować w laboratorium z innymi miernikami minimum raz na miesiąc.... mam organiczne nawozy i wiem miej wiecej kiedy i jakie mam ph i jakie ma być i raz czy dwa z ciekawosi w miesiącu sprawdzam pozywke, pewnie chciałbym mieć elaba za 600zl ale wole to na co inne wydac ...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół