nasiona marihuany

PHILIPS Pro

Wyszukiwarka Forumowa:
P

PasiU

Guest
Znalazłem u siebie w garażu takie oto świetlówki . Mają 28W i dają 2050 lm, wymiary 20cm x 20 cm. Na mój box to wystarczy. Co o nich myślicie? Czy waszym zdaniem możnaby przyczepić 6 do sufitu boxa a 2 na boczne ścianki? Box ma 62/43/66 cm.
 
S

sdfsdf

Guest
hmm.. jakies one taki rozowe sa :/ niewiem czy to dobrze ale najlepsze swietlowki sa takie co maja biale swiatlo. a te jakie maja swiatlo? biale? bo gdybys przyczepil wlasnie tych 8 swietlowek do tego boxa to powinnos styknac ale i tak niepokoi mnie to swiatlo! wez uruchom i sprawdz xczy swieca na bialo czy na jakis odcien
pozdro!
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
spokojnie wystarczy ci na tak malutkiego boksika.

Strasznie niski.

[ Dodano: 2006-03-26, 16:18 ]
Bielak napisał:
hmm.. jakies one taki rozowe sa :/ niewiem czy to dobrze ale najlepsze swietlowki sa takie co maja biale swiatlo. a te jakie maja swiatlo? biale? bo gdybys przyczepil wlasnie tych 8 swietlowek do tego boxa to powinnos styknac ale i tak niepokoi mnie to swiatlo! wez uruchom i sprawdz xczy swieca na bialo czy na jakis odcien
pozdro!

To chyba tylko wina tego foto bo widzialem je ostatnio w leriy merlin i byly biale i chcialem je sam kupic ale są drogie (ok. 30zł) i nie wiem jaka do tego jest potrzebna oprawa.
 
P

PasiU

Guest
Spoko, one są normalne, białe. Tylko tak fotka wyszła. A co do wysokości to niestety wyższego boxa u mnie sie nie da. Ale jak potrenuję trochę roślinki to nie powinny urosnąc bardzo wysokie. Damy rade:D
 
S

sdfsdf

Guest
jak sa biale to zyc nie umierac :D teraz pozostaje nam zyczyc ci powodzenia w hodowli :)
pozdro!
 

Tralaliński

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
802
Buchów
0
one daja duzo swiatla ale zeby je odpalic trzeba miec bebechy :p
sam ma takie 3 :p ale nie posiadam bebechów :(
 
P

PasiU

Guest
No ja mam wszystko do nich. Musze tylko je połączyć i zrobić odbyśniki. Jak mi zostanie kilka układów zapłonowych to mógłbym Ci opchać :]
 
P

predator

Guest
może odsprzedasz mi 2 szt może potrzebujesz nasionek chętnie sie wymienie 10szt za 2 takie lampy :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół