nasiona marihuany

Phillips Ultra Efficient LED

Wyszukiwarka Forumowa:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013


Przecież 4000K to ujowa barwa, taka uboga w czerwień. Ktoś tak ostatnio twierdził, jakiś troll, nie pamiętam który.
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,259
Buchów
5,170
Całość to wybór osobnika który chce coś robić. Nic mi do tego. Jego zabawki jego kasa : [ skala jest typowo zabawowa ]

2700 są fajne _ jaskiniowe łuczywo jak to Gość określał.

ps: przecie to wygląda jak SPD panelu komercyjnego prawie że ;P

obrazek.jpg
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,259
Buchów
5,170
TYLKO NIE TO !!! chcesz abym znów dostał ataku serca na widok blachy do ciasta ? wystarczy, ze seria TS marsa to przypomina.

idę spać.
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,259
Buchów
5,170
Na swój sposób wredoto. Tak zwane BLC _ chyba ? lepiej nic nie dać i po prostu mylar na sufit.
 

TommyChong

DIY Grower.
Weteran
Rejestracja
Lip 14, 2012
Postów
1,197
Rozwiązań
1
Buchów
1,919
Odznaki
6
Tyle zachodu o niepraktyczne filamenty które przez odbłyśniki będą sprawne jak Ledy z mrówki po dyszku... Na Niemcu są paski które na niskim prądzie też mają powyżej 200lm/w a przy tym są kierunkowe. Co kto lubi, jak dla mnie rzeźba w g 😀
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,259
Buchów
5,170
Przy cenie ustrojstwa jest to raczej drogie hobby i wybór drogi pod górkę. Co komu pasuje. Nie wiem jakie straty wchodzą w grę.
Da się urzeźbić to tak aby mniej stracić. Emisja oponka do tego niesymetryczna nieco. Oprawa czasy HID :)

Ja coś narysuje ale nie dziś.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
Tyle zachodu o niepraktyczne filamenty które przez odbłyśniki będą sprawne jak Ledy z mrówki po dyszku... Na Niemcu są paski które na niskim prądzie też mają powyżej 200lm/w a przy tym są kierunkowe. Co kto lubi, jak dla mnie rzeźba w g 😀
A jakby szwagier zwiózł od Niemca karton żarówek zajumanych od Niemca na robocie?
 

TommyChong

DIY Grower.
Weteran
Rejestracja
Lip 14, 2012
Postów
1,197
Rozwiązań
1
Buchów
1,919
Odznaki
6
A jakby szwagier zwiózł od Niemca karton żarówek zajumanych od Niemca na robocie?
To co innego, bo za darmo, a za darmo to uczciwa cena 😁 Ale płacić za numerek na opakowaniu a później nie wykorzystać możliwości źródła światła to średnie. Nowość na rynku, cena zaporowa, sprzęt nie dostosowany do uprawy i tyle.
 

seweryn2422

Smart Guy - Kombinator
Rejestracja
Paź 13, 2022
Postów
621
Buchów
1,211
Odznaki
9
To co innego, bo za darmo, a za darmo to uczciwa cena 😁 Ale płacić za numerek na opakowaniu a później nie wykorzystać możliwości źródła światła to średnie. Nowość na rynku, cena zaporowa, sprzęt nie dostosowany do uprawy i tyle.

Mi wystarczy jeśli będzie dawał więcej dobrego niż obecny panel 2x CREE cxa2520 puszczone na 450mA (5200-5300lm)
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,259
Buchów
5,170
To co innego, bo za darmo, a za darmo to uczciwa cena 😁

Mowa była o starym stylu. I Żul jak zwykle ..... sprowadził ja do stylu lat 90 XX ... łącznie z juma u Niemca. ( zabrakło wożenia do berlina zachodniego słoika kurzego gówna do brudzenia jakek z marketu .. hmmm.. lata jeszcze wcześniejsze ;) )

Ale płacić za numerek na opakowaniu a później nie wykorzystać możliwości źródła światła to średnie. Nowość na rynku, cena zaporowa, sprzęt nie dostosowany do uprawy i tyle.

Wertykalne doświetlanie _ filamenty nie z mleczną szybka ustawione na kijach intercannopy. Tu można mówić o dobrym dostosowaniu źródła do. Jako oświetlenie od góry generuje same problemy.

Mi wystarczy jeśli będzie dawał więcej dobrego niż obecny panel 2x CREE cxa2520 puszczone na 450mA (5200-5300lm)

Moc i sprawność układu ? Nie chce mi się szacować. I sprawdzać toola cree.

Idea : nic szczególnie zaawansowanego : wrysowane oprawki : dookoła ramka : Może później rozrysuje to dokładnie z wymiarami i tak zwanym pomysłem jak najmniej boleśnie poskładać. lepsza była by wersja nie mleczna. Nie wiem ile % się na tym straci : około 50% światła idzie z odbić : Dystrybucja taka se środkiem będzie pas ślą mocniej przodem niż tyłem + oprawka. Jak się ustawi odwrotnie także jakoś mało miejsca. Oprawki + coś na ich montaż.

Przed oprawkami wypada dać coś _ miejsca jest mało.

ideaa.jpg


przy założeniu np. 75% sprawności oprawy traci to zupełnie sens. A jaka wyjdzie nie mam pojęcia. Z drugiej strony to będzie mogło być bardzo blisko : i ostatecznie : cholera wie jak to wyjść może ostatecznie : Ponad 3x lepsza sprawność od kompaktowych świetlówek _ 1,5_1,6 g/W może być osiągalne z konfabulowana opartego na samym porównaniu sprawności źródeł.

lub tak _ raczej lepsza równomierność ? _ środkiem tak gdzie oprawki do wstawienia "coś". Dużo zabawy z tym będzie lol.

do-koloru.jpg


jakaś decyzja : i wieczorem może rozwinięcia powierzchni "kartonu" ... Może jeszcze kapkę skrajne bliżej ściany ? I bardziej niesymetryczne niż teraz ? + dodatkowo coś co odbije na boki środkiem oprawy : Materiał jest raczej łatwy :) Blisko klasycznego bat winga bez symetrii przy skrajnych. Choć 5-7% mniej strat .. ała,...
 
Ostatnia edycja:

seweryn2422

Smart Guy - Kombinator
Rejestracja
Paź 13, 2022
Postów
621
Buchów
1,211
Odznaki
9
Mowa była o starym stylu. I Żul jak zwykle ..... sprowadził ja do stylu lat 90 XX ... łącznie z juma u Niemca. ( zabrakło wożenia do berlina zachodniego słoika kurzego gówna do brudzenia jakek z marketu .. hmmm.. lata jeszcze wcześniejsze ;) )



Wertykalne doświetlanie _ filamenty nie z mleczną szybka ustawione na kijach intercannopy. Tu można mówić o dobrym dostosowaniu źródła do. Jako oświetlenie od góry generuje same problemy.



Moc i sprawność układu ? Nie chce mi się szacować. I sprawdzać toola cree.

Idea : nic szczególnie zaawansowanego : wrysowane oprawki : dookoła ramka : Może później rozrysuje to dokładnie z wymiarami i tak zwanym pomysłem jak najmniej boleśnie poskładać. lepsza była by wersja nie mleczna. Nie wiem ile % się na tym straci : około 50% światła idzie z odbić : Dystrybucja taka se środkiem będzie pas ślą mocniej przodem niż tyłem + oprawka. Jak się ustawi odwrotnie także jakoś mało miejsca. Oprawki + coś na ich montaż.

Przed oprawkami wypada dać coś _ miejsca jest mało.

ideaa.jpg


przy założeniu np. 75% sprawności oprawy traci to zupełnie sens. A jaka wyjdzie nie mam pojęcia. Z drugiej strony to będzie mogło być bardzo blisko : i ostatecznie : cholera wie jak to wyjść może ostatecznie : Ponad 3x lepsza sprawność od kompaktowych świetlówek _ 1,5_1,6 g/W może być osiągalne z konfabulowana opartego na samym porównaniu sprawności źródeł.

lub tak _ raczej lepsza równomierność ? _ środkiem tak gdzie oprawki do wstawienia "coś". Dużo zabawy z tym będzie lol.

do-koloru.jpg


jakaś decyzja : i wieczorem może rozwinięcia powierzchni "kartonu" ... Może jeszcze kapkę skrajne bliżej ściany ? I bardziej niesymetryczne niż teraz ? + dodatkowo coś co odbije na boki środkiem oprawy : Materiał jest raczej łatwy :) Blisko klasycznego bat winga bez symetrii przy skrajnych. Choć 5-7% mniej strat .. ała,...
A nie lepiej było by dać te żarówki o 90st obrócone? Wtedy 4 punkty były by od środka do rogów i jeden podwójny mocny halogen na środku.

Wizja mnie nie ogranicza.
Mogę wydrukować wszystko na drukarce i pomalować farbą odbijającą będzie mniej zabawy niż z kartonu xD
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,259
Buchów
5,170
popatrz na dystrybucje światła.

Opona _ teraz odbicia mniej więcej połowa emisji : reszta bezpośrednio z tak zwanej oprawy : opcja parasolek moim zdaniem będzie generowała więcej strat strumienia. Ja chyba bym zrobił coś w tym guście. szkic do przeróbki mniejszej lub większej : ( mogę się grubo mylić)​



pytanie _ jaka jest najmniejsza możliwa odległość między oprawkami ceramicznymi : opcje montażu : przodem tej lampki idzie nieco więcej emisji niż przy oprawce : to w stronę ściany : mniejsza tendencja do górki środkiem. rozesłanie na boki z podwójnym odbiciem nad lampą + odbijające powierzchnie przy oprawkach : można by i lekko pochylone zamknięcie dać z przodu : hmm...​
Taka se zabawa na oko. Programu do projektowania opraw ze śledzeniem promieni nie mam

ps: chyba przerosiłem szkic : lol.
Dawno temu w odległej galaktyce miałem zrobić coś podobnego celach pomiarowych ;). Dla porównania z kierunkowym źródłem o zbliżonej sprawności. Zapał mam słomiany i przeszło. Chyba nie ruszę tego i teraz, nie chcę mi się.

PS2 można i parasolki tak aby możliwe dużo emisji szło bezpośrednio. Hmmmm

Płytkie durszlaki na spagetti



Tym schematem? Jak z cmh. Trza rozrysować wstępną koncepcję w wersji jak najłatwiej zrobić i oprawa tylko do połowy "emisji źródła".



obsolette.jpg


Nie wiem. Co wolisz.

Reddit.

https://www.reddit.com/r/BigCliveDotCom/comments/u6k6b0

 
Ostatnia edycja:

seweryn2422

Smart Guy - Kombinator
Rejestracja
Paź 13, 2022
Postów
621
Buchów
1,211
Odznaki
9
popatrz na dystrybucje światła.

Opona _ teraz odbicia mniej więcej połowa emisji : reszta bezpośrednio z tak zwanej oprawy : opcja parasolek moim zdaniem będzie generowała więcej strat strumienia. Ja chyba bym zrobił coś w tym guście. szkic do przeróbki mniejszej lub większej : ( mogę się grubo mylić)​



pytanie _ jaka jest najmniejsza możliwa odległość między oprawkami ceramicznymi : opcje montażu : przodem tej lampki idzie nieco więcej emisji niż przy oprawce : to w stronę ściany : mniejsza tendencja do górki środkiem. rozesłanie na boki z podwójnym odbiciem nad lampą + odbijające powierzchnie przy oprawkach : można by i lekko pochylone zamknięcie dać z przodu : hmm...​
Taka se zabawa na oko. Programu do projektowania opraw ze śledzeniem promieni nie mam

ps: chyba przerosiłem szkic : lol.
Dawno temu w odległej galaktyce miałem zrobić coś podobnego celach pomiarowych ;). Dla porównania z kierunkowym źródłem o zbliżonej sprawności. Zapał mam słomiany i przeszło. Chyba nie ruszę tego i teraz, nie chcę mi się.

PS2 można i parasolki tak aby możliwe dużo emisji szło bezpośrednio. Hmmmm

Płytkie durszlaki na spagetti



Tym schematem? Jak z cmh. Trza rozrysować wstępną koncepcję w wersji jak najłatwiej zrobić i oprawa tylko do połowy "emisji źródła".



obsolette.jpg


Nie wiem. Co wolisz.

Reddit.

https://www.reddit.com/r/BigCliveDotCom/comments/u6k6b0

Ja myślałem bardziej nad czymś takim:
Przechwytywanie.png


odbłyśniki kilka mm od szkła by były dlatego chciałem je wywalić wymiary tej sztuki to 20x40cm drukarka ma 20x20cm pole robocze

Pytałeś o moc i sprawność układu.
35W zasilacz stałoprądowy 30-36V 900mA 2x CREE COB CXA2520 s2 155lm/W (przy prądzie 450mA na diodę)
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół