nasiona marihuany

Photo of the Month - Czerwiec '17 - Zgłoszenia

Wyszukiwarka Forumowa:
M

mlodygru

Guest
Nie wiem czy Ci zaakceptują zdjęcie bo po pierwsze fotka dodana została w lipcu a po drugie brak linku...

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Buchów
20,847
Odznaki
2
nooo na tą godzine dwadziescia minut po pólnocy moge jeszcze wyjatkowo przymknąc oko . . . biorąc pod uwage ze rózne strefy czasowe w Europie maja do 2h róznicy . . .

Panowie i Panie jutro załoze temat do głosowania i puszcze ankiete bo dzis juz grilla odpalam, wódeczka sie chłodzi itd . . . tak że do jutera <joint>
<peace>

CienkiLolek

GrubyBolek
Buchów
0
Szefie można jeszcze rzutem na taśmę wziać udział w konkursie? Ja z Chin tu piszę i u nas dopiero rano z kimy się obudziłem trochę internetu w wiadrach przyniosłem i nie zauważyłem, że to już końcówka :pl:

Arh+

Well-known member
Weteran
Buchów
4
Elo # to moj link do fotorelki:
https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?129941-Forumowe-pestki/page2
A tutaj zaposa foto, mam nadzieję że się wam spodoba.
displayimage.php
[/url][/IMG]
Jol xd

Arh+

Well-known member
Weteran
Buchów
4
Sorki za zgłoszenie spóźnione. Jak cos to usuńcie post

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Buchów
20,847
Odznaki
2
No własnie dlatego nie lubie robic wyjatków i staram sie nie robić . . . o ile jestem w stanie zaakceptowac poslizg o tą godzine do dwóch max choćby z racji stref czasowych w Europie to o tyle zgłoszenia na drugi dzien nie wchodza już w gre . . . sorrki . . . bo tak to bedzie jeszcze ja i jeszcza ja itd . . . konkurs trwa cały miesiąc a więc nie spac!! zwiedzać!! fotografowac!! :)

no ale nie ma sie co smucić . . . konkurs Photo of the Month jest konkursem cyklicznym i jest przeprowadzany kazdego miesiaca . . . tak że nie ma tego złego . . . mozna popracować nad fotkami, miedzy czasie planty podrosna itd ;) . . .

a tu ankieta która juz ruszyła na foto Czerwca . . . https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?130509-Photo-of-the-Month-Czerwiec-17-Głosowanie

konkurs na foto Lipca ruszy niebawem - prawdodpodobnie jutro

peace!!:spalony:

Arh+

Well-known member
Weteran
Buchów
4
Ja myślałem że 1 lipca będzie dziś coś mi się po***alo. Ale na lipiec przygotuje jakies foto.
Elo

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół