• Uwaga! Uprawa konopi w Polsce i w wi臋kszo艣ci kraj贸w jest nielegalna lub wymaga specjalnych zezwole艅. Przed wykorzystaniem informacji zawartych na tym forum lub w innych naszych serwisach upewnij si臋 jakie przepisy reguluj膮 upraw臋 w Twoim kraju.
  • Chcesz pom贸c w rozwijaniu forum? Zamie艣膰 link do Forum.Haszysz.com na swojej stronie lub blogu

Photo of the Month - Pa藕dziernik 2021- G艂osowanie

ZKapelusznik

TylkoWariaci s膮 co艣 warci
Post贸w
598
Buch贸w
2,275
Odznaki
3
Gratulacje 馃憤
... ku藕wa a gdzie m贸j post z g艂osami
馃

Gandi

Daddy Cool
Obs艂uga forum
Administrator
Weteran
Post贸w
9,849
Buch贸w
17,033
Odznaki
2
@ZKapelusznik, wszystko wskazuje na to ze nie by艂o Twojego g艂osu . . . g艂osowa艂e艣? nie pomysli艂es konkursu? bo tu na bank nie odda艂es g艂osu . . . specjalnie dok艂adnie sprawdzi艂em . . .

Forgetmenot

Uprawa uzale偶nia bardziej ni偶 palenie
Post贸w
337
Buch贸w
870
Odznaki
5
Dzi臋kuje za oddane g艂osy 馃榿 Gratki dla zwyci臋zc贸w 馃檪

ZKapelusznik

TylkoWariaci s膮 co艣 warci
Post贸w
598
Buch贸w
2,275
Odznaki
3
@ZKapelusznik, wszystko wskazuje na to ze nie by艂o Twojego g艂osu . . . g艂osowa艂e艣? nie pomysli艂es konkursu? bo tu na bank nie odda艂es g艂osu . . . specjalnie dok艂adnie sprawdzi艂em . . .
Mo偶liwe ze klikn膮艂em "Odpowiedz" i nie zd膮偶y艂o wys艂a膰, czasami mi tak laguje forum. Moje glosy nic by nie zmieni艂y, takze nic zlego sie nie dzieje.
Jeszcze raz gratki #

zjarany emeryt

Emeryt
Weteran
Post贸w
1,379
Buch贸w
3,758
Odznaki
5
Dzi臋kuj臋 wszystkim za zabaw臋 i oddane g艂osy, ja ju偶 swoj膮 nagrod臋 odebra艂em u @BabciaGanja.pl. Niby staruszka a uwin臋艂a si臋 b艂yskawicznie.
pozdrawiam
DSC_0629.jpg

DSC_0640.jpg

Quaker

Terrorysta
Post贸w
1,512
Buch贸w
3,169
Odznaki
5
Dzi臋ki wszystkim za oddane g艂osy :) nie spodziewa艂em si臋 takiego rozwoju sytuacji :)
Zam贸wienia z艂o偶one. Jak dojd膮 fanty, to poka偶臋. @hemp.pl i @panpestka.pl W Waszych w膮tkach te偶 wrzuc臋 fotki :) pozdr.

G贸ra D贸艂