nasiona marihuany

Piaszczysta gleba + dolomit

Wyszukiwarka Forumowa:

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0
Siemka... sprawa wygląda następująco - na spocie jest cholernie piaszczysta gleba, a głębiej już w ogóle sam piach. Mam zamiar walnąć pod każdą roślinę około 200g dolomitu i pytanie takie. Czego jeszcze dorzucić. Nie wypisujcie mi perlitu i keramzytu bo przepuszczalność piasku jest wystarczająca. Obornik? Belle? Mam jeszcze zamiar na kwitnienie zakupić Osmocote.
 

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0
Panowie ku**a... licząc 5L na krzaka to wyjdzie łok***a! dobre 50pln na samą ziemię. W tym momencie musze sobie lecytyne kupić na mózg a nie ziemie... kase to ja w in inwestuje... już styka, że 80pln na nasiona rzucam na outa. Może nieco ziemi dokupie ale no bez przesadyzmu.
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
NIe wiem po co kombinować z pieszczystą glebą skoro jest tyle żyznych spotów gdzie nie trzeba dokupywać ziemi.
 
R

Rider

Guest
Moze dlatego ze to dobry spot ,pomysl troche zanim cos napiszesz.
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
50l ziemi kosztuje max 10zł wiec poco kompinowac z piaskiem
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
urban napisał:
Moze dlatego ze to dobry spot

Jest wiele dobrych spotów, niekoniecznie piaszczystych.

urban napisał:
pomysl troche zanim cos napiszesz.

POmyślałem, gdybyś mnie przeczytał to byś zobaczył, że napisałem że jest wiele żyznych spotów gdzie nie trzeba dokupywać ziemi, po co się męczyć ze zwożeniem ziemi skoro można trochę poszukać innego spota z dobrą glebą.
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
urban napisał:
LOL
Moze dlatego ze u niego takich niema.

wydaje ci się że w obrębie 10-15 km nie ma u niego żadnego dobrego spota? Nie sądzę, wszędzie są jakieś zadupia z dobrą ziemią. Ca2na3is, z jakich okolic jesteś?
 
R

Rider

Guest
TAk , 15 km na rowerze z baniakami z woda lol
Ty chyba niedopuszczas do siebie mysli ze on niema mozliwosci lub niechce innego spota.
Po tym temacie widac ze juz wybrał sobie spota.
 

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0
lubo napisał:
Ca2na3is, z jakich okolic jesteś?
Może jeszcze adres chcesz?:D :pr:
Ja desantuje takie miejsca, które są wg. OutFAQ przypałowe. W sumie... kurcze musze pomyśleć nad kwaśnym torfem bo kiedyś babka mi mówiła 8pln 80L. To bym rzucił z 5L pod rośline... zrobił mixa z piachem i dopierdzielił dolomitu to tego torfu. Pożyjemy zobaczymy. Wszystko się zacznie w maju (13 V dopiero pestki będą na c.fr).
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół