nasiona marihuany

Piepszona pogoda

Wyszukiwarka Forumowa:

C4

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
591
Buchów
0
poradzcie mi co robić... doszly mi pesteczki i niewiem czy je wpiepszac do wody i do ligniny, bo ta pogoda mnie wk***ia! dzisiaj rano snieg, nagle juz go nie ma, ale dalej zimno,wiem, ze roslina moze w domu stac ze 2 tyg. ale co zrobic jesli ta kur***ka pogoda za 2 tyg. bedzie dalej taka? :pl: przeczekac jeszcze? poradzcie
Boxa jak co nie mam i jest to niemozliwe, bo za male mieszkanie.
 

d3StRuCtOR

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
251
Buchów
0
Jak nie mozesz wytrzymac to potrzymaj je w domu pod swietlowkami narazie ,niedlugo pogoda bedzie ladna. Mysle ze juz trzeba myslec nad outdoorem i juz kielkowac pestki bo za 2 tyg powinno juz byc ladnie. Oczywiscie narazie potrzymac w domu :geek:
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
poczekaj jeszcze skoro nie masz jak zrobić tego boxa. Może u jakiegoś kumpla wstaw ?
Między czasie przygotuj się odpowiednio - ziemia, miejscówka, jaki zastosujesz trening o ile w ogóle będziesz trenował roślinke, nawóz veg nawóz na flo. Poczytaj forum.. jak już przeczytasz, przewertuj posty jeszcze raz :king: Tak minie ci szybciej to czekanie na dobrą pogode.

zaglądaj też czasami tutaj www.imgw.pl oglądaj zdjęcia satelitarne chmurek :)

pewnie za jakiś tydzień będziesz mógł już kiełkować, z tego co wiem jutro i w sobote w polsce ma być poprawa pogody i temp 10C ciekawe na jak długo hyhy
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
jak juz sie tak denerwujesz to zasadz na parapecie i potem na drorek
 

C4

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
591
Buchów
0
hehe taaa... tylko problem w tym, ze jak postawie 12 kubeczkow na oknie to starzy zaczną sapać. powiedziałem staremu, ze wezme pare ziaren, zeby sobie pochodaowac, a potem wyrzucam to do ziomka na dzialke, a ten ok, ale 12 kubeczkow ich wk***i! pozostaje tylko ziomek... tylko taki maly problem... u mojego najlepszego ziomka NIE MA ZADNYCH ROSLIN NA PARAPECIE!:D :sunny: w pokoju jego rodzicow owszem są, ale u niego nie;P czy to przeszkadza? bo z tego co wiem co tam postawil z kwiatkow to raczej umieralo... :pl:
 

C4

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
591
Buchów
0
no dobra ze starymi jeszcze jakos pociagne, ale okna mam na północny- wschód. kaktusy rosną na oknie nawet nawet nie powiem :sunny: moze byc?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół