nasiona marihuany

Piernik marihuanowy

Wyszukiwarka Forumowa:
R

Rider

Guest
Nie znam sie jeszcze na tyle na ciastach, wiec kupilem w sklepie torebki z gotowym ciastem w proszku, sporo jest tego w sklepach, mozna wybrac smak i rodzaj, ale piernik jest idealny bo maskuje smak ziela:

Oprocz torebek nie trzeba wiele, jajka, mleko, maslo marihuanowe i forme do pieczenia. W moim przypadku, na dwie torebki ciasta wzialem 250 gram ponownie rozpuszczonego masla 4 jaja, 200 ml mleka i foremke 35 x 24 cm.

Po dokladnym wymieszaniu masa wyglada apetycznie, dorzucamy np rodzynek i zalewamy blaszke, wylozona pergamniem lub natluszczona i posypana bulka tarta.

No a potem to juz tylko jazda...!!!

I jeszcze uwaga. Zanim zabierzecie ciasto na impreze zeby rozdac je wsrod przyjaciol, koniecznie trzeba je wczesniej przetestowac na sobie. Moze sie okazac ze dawka bedzie za mocna a impreza zamieni sie w noc zywych trupow!

Jezeli proporcje sa dobre a porcje odpowiednio podzielone, mozna liczyc na poczatek fazy po ok 1 godzinie od zjedzenia ciasta. Faza moze byc na poczatek lekko niepokojaca, ale potem jest super high, mocne wrazenia zmyslowe, swietny odbior muzyki, leciutkie halucynacje, ciekawe wrazenia wzrokowe. Bez zwaly, zalegania po katach i stanow lekowych.

Polecam goraco! Zwlaszcza outdoorowcom majacym nadwyzki, ale i niepogardzilbym liscmi z indoora!

Autor: KOV

Wkladamy do zimnego piekarnika, odpalamy go, i w temperaturze ok 180 stopni pieczemy ciasto przez ok 50 minut. Po czym ciasto wyglada tak, odstawiamy do ostudzenia najlepiej na nastepna dobe.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:
G

Green

Guest
z tymi postami to faktycznei lekka przesada mysle, ze zmiescilo by sie to mniejszej ilosci aco do kopiowania to spytalbym si eautora czy wyraza na to zgode aby umiescic jego prace na innym forum
pozdr.
 
R

Rider

Guest
Autor wydał zgode ;]
A w mniejszej ilosci postów niedało rady bo zdjec niedało sie tak poustawiac albo ja nieumiem.
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
hehe polecam pierniczki, sam jadlem, ale halucynacji nie mialem ;]
 

Kaes

Member
Rejestracja
Lip 20, 2006
Postów
21
Buchów
0
Hehe Zjadlbym se takie ciasto:D Spoko pomysl..:D
 
1

1oolec

Guest
no tak ale nie napisałeś najważniejszego :)

w jaki sposob dodaleś ziele? czy zmielone czy tez poprostu mleko które użyłeś było makumbą?
 

Nexer

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
715
Buchów
0
to i przydałby się jakiś fajny opis jak je sporządzić ;) masło w rzeczy samej.
 

ZiooMariA

Well-known member
Rejestracja
Wrz 30, 2006
Postów
311
Buchów
0
ciekawi mnie ile takiego ciasta trzeba zjesc by bylo tak w sam raz :geek:
ile osob bedzie mialo z tego fazy?? :rendeer:
ile dales i jakiego stuffu na 250g masla?? :queen:
aha jeszacze jedno... ile moze stac takie ciasto?? nie chodzi mi o dobro samego ciasta ale o to czy THC po prostu nie "ucieknie" po czasie??
 
R

Rider

Guest
1oolec napisał:
w jaki sposob dodaleś ziele? czy zmielone czy tez poprostu mleko które użyłeś było makumbą?
Ziele było dodawane własnie jako makumba
Nexer napisał:
to i przydałby się jakiś fajny opis jak je sporządzić masło w rzeczy samej.
No przeciez jest...
ZiooMariA napisał:
ile osob bedzie mialo z tego fazy??
Zalzy jak mocne jest zioło i ile go dasz
ZiooMariA napisał:
ile dales i jakiego stuffu na 250g masla??
Ja nierobiłem masła ;]
ZiooMariA napisał:
aha jeszacze jedno... ile moze stac takie ciasto?? nie chodzi mi o dobro samego ciasta ale o to czy THC po prostu nie "ucieknie" po czasie??
Z thc nic sie niestanie ;]
 

ZiooMariA

Well-known member
Rejestracja
Wrz 30, 2006
Postów
311
Buchów
0
urban napisał:
Oprocz torebek nie trzeba wiele, jajka, mleko, maslo marihuanowe

urban napisał:
Ja nierobiłem masła

dobre zbyty:p to jak w koncu dodales MJ do ciasta?? moze zrobiles piernik marihuanowy bez marihuany?? :sunny: :pr:
 
H

haszyszekk

Guest
Ok dla posiadających mniejszą połowe mozgu:
Te fotki i przepis sa innego autora... z przepisu wynika że użyto masła marihuanowego i tego użyto do zrobienia ciasta na zdjęciach :) Urban robiąc swoje po prostu dosał makumbe zamiast masła marihuanowego. Wszystko jasne już? :) pzdr
 
H

haszyszekk

Guest
urban napisał:
bogusik2, Jeden skumał
haha ma sie tą pamięc operacyjną rozszeżoną ;) hmm temat chyba wymaga lekkiego sprzątanka :) dla mnie za rano na klikanie w małe ikonki ;) pzdr
 

ZiooMariA

Well-known member
Rejestracja
Wrz 30, 2006
Postów
311
Buchów
0
urban napisał:
bogusik2, Jeden skumał
chcialem troche rozweselic ludzi :p jesli uwazacie moje posty za nie potrzebne to je wywalcie :geek:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół