nasiona marihuany

Pierwsza fotorelacja darmowe ziarna z Open Seed od GGS i @pestkomania bedzie i @deuter i @pan pestka

Wyszukiwarka Forumowa:

Jolmenik

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2021
Postów
302
Buchów
174
Nie ma co rozmyślać co to gryzie, kupuj karate i rób oprysk stężeniem 0.5ml na Litr. Mi tez podgrzały, były różne ugryzienia na liściach po oprysku spokój. Pozdro :D
 

HWDPLP

Well-known member
Rejestracja
Kwi 14, 2021
Postów
290
Buchów
942
I tak zrobię ale niestety dopiero za tydzień będę
 

HWDPLP

Well-known member
Rejestracja
Kwi 14, 2021
Postów
290
Buchów
942
Witam szanowne grono odwiedziny spota na którym są mutanty od GGS nic tam nie robię i rosną te mutanty i jedno no name okazało się być facetem wyrwałem narazie wyciągają się bo słońca tam jest w sumie ze 5 godz ale to spot z zastawioną fotopulapką bo był okradziony i chce zobaczyć te mordy które mnie okradły jak przyjdą a pojawią się pewnie we wrześniu dobra parę zdjęć

 

HWDPLP

Well-known member
Rejestracja
Kwi 14, 2021
Postów
290
Buchów
942
Zostały odwiedziny kolejnych dwóch myślę że w tym tygodniu ogarnę i dorzucę foty pozdro i dużo słońca oby z fartem :bball:
 

HWDPLP

Well-known member
Rejestracja
Kwi 14, 2021
Postów
290
Buchów
942
Wyprawa nocna lubię ten dreszczyk emocji szybka wizyta i cyknięcie paru zdjęc i wk*** 3 dorodne dziewczyny z***alem najprawdopodobniej azofoksą wszędzie syplem dwie garść pod krzaki i h*j wi o co kaman nigdy nie używałem i chyba za dużo ale żeby aż tak spalić nigdy tak nie miałem nauczka na przyszłość dobra lecimy

 

HWDPLP

Well-known member
Rejestracja
Kwi 14, 2021
Postów
290
Buchów
942
A tutaj karzełek od PP nie zrobiłem wszystkich zdjęć bo jestem w h*j zły na siebie dolecą tam af od deutera w donicach bo muszę je przenieść rośliny które spaliłem to Viking Hamer Liban Amnezja i AK LIBAN a miały potencjał na grube topy

 

HWDPLP

Well-known member
Rejestracja
Kwi 14, 2021
Postów
290
Buchów
942
A teraz urlop i kolejne wizyty na spotach na których mnie na było za dwa tygodnie myślę że tam wszystko gra ale są zacienione i dużego progresu nie przewiduje ale to spoty sprawdzające za rok bardziej je przeswietle pozdro!!!! :headbanger: :bball:
 

HWDPLP

Well-known member
Rejestracja
Kwi 14, 2021
Postów
290
Buchów
942
Jutro odwiedziny kolejnego spota który też nie był odwiedzany od miesiąca ponieważ jest strasznie daleko i zaciemniony nie liczę na duży przyrost w przyszłym roku bardziej go prześwietle pozdro dla wszystkich ogrodników :bball: :bball::kot::thumbs-up-smiley-em
 

HWDPLP

Well-known member
Rejestracja
Kwi 14, 2021
Postów
290
Buchów
942
I odwiedziny kolejnego spota na którym nie byłem dobry miesiąc postawiłem na niego krzyżyk a tu ogromne zdziwienie bo spot jesture zaciemniony są tam dwa GG xPP od @grzesia te nie zarażone i Hollande Hope i Early C99 od deutera ale poprzestawialem donice i nie wiem które to są deutery a kture GG


Trzy kwitną jedna się zbiera
 

HWDPLP

Well-known member
Rejestracja
Kwi 14, 2021
Postów
290
Buchów
942
Dały mi kopa i jutro idę prześwietle spota i podsypie coś na kwitnie będzie jeszcze coś z nich :smoking:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół