nasiona marihuany

Pierwsza roślinka :)

Wyszukiwarka Forumowa:

Pituzdg

Member
Rejestracja
Mar 3, 2006
Postów
6
Buchów
0
To jest moja pierwsza roślinka z powodu trudnych warunków (żeby starzy się nie skapneli) musi rosnąć z bambusem :thumleft: :thumleft: :thumleft: Mam pytanie co mógłnym zrobić żeby lepiej rosła i była mocniejsza??
clear.gif

clear.gif
 
L

Lift

Guest
Pituzdg napisał:
musi rosnąć z bambusem
Troche lipa w jednej doniczce... powinna miec luzno
Pituzdg napisał:
co mógłnym zrobić żeby lepiej rosła i była mocniejsza??
Daj jej wiecej swiatla, podlewaj Biohumusem i mozesz puscic na nia lekki podmuch z wentylatorka (albo czesto okno otwieraj) wtedy lodyga sie wzmocni. Dobrze by bylo zastosowac LST ale teraz juz za pozno (chyba)
Opisz roslinke, ile ma dni, ile podlewasz itd.
PzDr
 

VipGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2006
Postów
629
Buchów
1
jak nie masz mozliwosci uprawy pod lampa to niewiele wiecej zdzialasz na parapecie jedyne co mozesz zrobic to mozesz zastosowac LST i FIM poczytaj troche na ten temat Pozdro :thumright:
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
z powodu trudnych warunków (żeby starzy się nie skapneli) musi rosnąć z bambusem

pomysl odwalony...

najlepiej gdybys ja dal pod lampe i zalatwil jej troche wiatru,ale jak musisz uprawiac po kryjomu eh...
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
taka uprawa dla palonka nie ma większego sensu.. zanim dojdzie pewnie zdąży zdechnąć.
TEgo patyczka możesz wzmocnić.. albo raczej co kolwiek z niego zrobić :)
FIM + LST mini Boxik gdzies pod biurkiem z 2 świetlówkami i jakimś wentylatorkiem od kompa. Uzbierasz z... eee 5 gr ? :). Jeśli jesteś bardzo zdesperowany możesz kupić od kogoś klony albo już podrośnięte rośliny na outdoor, posadzić i może coś będzie :).
 
B

blancik

Guest
.::ARKAN::., dobrze Ci radzi, zrób sobie mini boxik, gdzieś go schowaj i coś będziesz z tego mial, bo tak to szkoda twoich pomyslów i nerwów. Caly czas spędzony przy takiej parapetowej uprawie pójdzie na marne. Przemyśl to bo naprawde coś by Ci to dalo.
Elooo
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
dobrze Ci radzi, zrób sobie mini boxik

zle ci radzi, taki mini boxik jest cholernie trudno schowac w jendym miejscu, ciagle przekladanie z jednego do drugiego miejsca, tez mialem taki mini boxik i powiem tlyko ze nie radze sadzic pokryjomu bo predzej czy pozneij starzy sie dowiedza...
 

zoyman

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2006
Postów
91
Buchów
0
Ja mam podobnie dlatego bede uprawiac out
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
Shogo napisał:
powiem tlyko ze nie radze sadzic pokryjomu bo predzej czy pozneij starzy sie dowiedza...
to swoją drogą.. ja bym zaczął od strony psychologiczno dyplomatycznej.. przedstawić prawde i mity na temat Ganji, troche Historii , rodzice muszą widzieć, że jesteś zafascynowany tą rośliną dla niej samej!
Nie wspominaj o paleniu, dopóki sami nie wpadną na takie pytanie. Powiesz, że to uwieńczenie Twojego wysiłku i tutaj przedstaw, pokaż artykuły np o leczniczym działaniu MJ. Same superlatywy.

No bo co? lepiej żebyś sam sobie coś uprawiał a nie brał od dila nie wiadomo co.. drogi Tato i droga Mamusiu hyhy.

Dobra gada i wszystko załatwisz.
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
.::ARKAN::. napisał:
leczniczym działaniu MJ

idąc tym tokiem myślenia, starzy powinni wyrażać zgodę na żarcie klonazepamu i morfiny
 
B

blancik

Guest
Shogo napisał:
taki mini boxik jest cholernie trudno schowac w jendym miejscu, ciagle przekladanie z jednego do drugiego miejsca, tez mialem taki mini boxik i powiem tlyko ze nie radze sadzic pokryjomu bo predzej czy pozneij starzy sie dowiedza...

Może akurat u Ciebie, ja umnie na szczęście nie musze sie chować bo jestem na swoim, ale jeżeli mieszkal bym u rodziców to bym byl w stanie zrobić sobie takich boxików z 5 sztuk i nikt by się niedowiedzial. Wszystko zależy od pomyślunku, chyba że sie mieszka z rodzicami w jednym, jedynym pokoju to wtedy zgodzę się.
 
L

Lift

Guest
Ja z rodzicami mam totalny luz a nawet mi pomagaja tata mi robi grwbox'a mama doradza jaki nawoz dobry :D
 

Pituzdg

Member
Rejestracja
Mar 3, 2006
Postów
6
Buchów
0
Postaram się zrobić jakiegos boxa ale kurde ciężko z tym a, o Mj gadanie to kapa bo jak spytają się czy palę albo coś to mogą tesy zrobić a ja nie mam tygodnia żeby nie palić :silent: :silent: :silent: A na palnie to są uczuleni bo dziadek umarł na raka :pl: :pl: :pl:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół