nasiona marihuany

Pierwsza uprawa - Balkon

Wyszukiwarka Forumowa:

Karzelekkk

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2022
Postów
402
Buchów
958
Odznaki
8
Plecha weszła mi na topy… ogólnie projekt nie uda się.. mnie nie ma w domu z przyczyn w h*j ciężkich nie widzę światła w tunelu zeby z tad wyjąc… (w sumie teraz nie kwiaty sa najważniejsze)
Do ścinki został jeszcze cream candy i stoi na balkonie ale na dworze już w nocy pizga mocno o podejrzewam ze nie wytrzyma…
Jak na 1 raz uważam ze i tak dużo mi się udało…..
pozdro…!
 

Karzelekkk

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2022
Postów
402
Buchów
958
Odznaki
8
Niestety przez chorobę dziecka (hospitalizacja) brak mnie na miejscu cały projekt upadł. Chociaż byłem już bardzo blisko końca.. i i tak uważam ze jak na 1 raz to całkiem dobrze mi szło..
Chcial bym bardzo podziękować wszystkim którzy dawali mi cenne rady podczas tej fotorelacji. W szczególności chciał bym podziękować @Grigorij Ryjek której cały czas podpowiadał co robić :) dziękuje mordko!
Wyciągam z tego outa bardzo cenne lekcje i sporo się dowiedziałem. Jak wszystko się u mnie naprostuje wystartuje z JH w boxie.
Administratora proszę o przesunięcie tematu do fotorelacji zakończonych.
pozdro!
 
Ostatnia edycja:

Ryjeczny Człowiek

Well-known member
Rejestracja
Lis 11, 2021
Postów
568
Buchów
2,408
Niestety przez chorobę dziecka (hospitalizacja) brak mnie na miejscu cały projekt upadł. Chociaż byłem już bardzo blisko końca.. i i tak uważam ze jak na 1 raz to całkiem dobrze mi szło..
Chcial bym bardzo podziękować wszystkim którzy dawali mi cenne rady podczas tej fotorelacji. W szczególności chciał bym podziękować @Grigorij Ryjek której cały czas podpowiadał co robić :) dziękuje mordko!
Wyciągam z tego outa bardzo cenne lekcje i sporo się dowiedziałem. Jak wszystko się u mnie naprostuje wystartuje z JH w boxie.
Administratora proszę o przesunięcie tematu do fotorelacji zakończonych.
pozdro!

Pierwszy szlak przetarty, a pare dżojntów zajarasz..
Najczęściej popełniane błędy z tego co widzę to nawozy w pierwszych tygodniach użyte w zły sposób.
Albo wcale ich nie trzeba było, albo za mocna zupka i roślina źle to znosi..
Drugi moment to gdy wypuści pierwsze czuprynki.
Wtedy delikatnie z żarciem. Ten okres potrwa ze 20 dni i żadnych pełnych dawek na flo plant wtedy nie potrzebuje..
Głównie potas i magnez.
Jak zacznie zaklejać kwiatostany to delikatnie z fosforem. Z czasem po mału więcej fosforu i potasu.
Na ostatnie 18 dni zero nawozów. Sama woda + ewentualnie z melasą dwa podlania łyżka/półtora na litr.
Roślinka sama ładnie wyje z liści przez ten czas napełniając topy, a fioletowa jesień wejdzie srogo. I dobrze.
Pozdro! ✌️ Udanych kwiatów za rok. Yo!
 

Karzelekkk

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2022
Postów
402
Buchów
958
Odznaki
8
Mordki… wracam dziś do domu po 2 tyg nieobecności otwieram kartonik w którym były te topki.. (prosiłem żeby to wyrzucili bo się nie nada ale stwierdzili ze nie zrobią tego bo widzieli jak się cieszę jak rosną..) a tam takie suche topy ??? myślałem ze będzie tam jedna wielka pleśń a tam normalnie topy i te gałązki były tak suche ze były dziurawe w środku i dało się je łamać ?? wbiłem się w ciężki szok myślałem ze będzie tam jeden wielki korzuch spleśniały.. poobcinalem zważyłem wyszło 36g i wrzuciłem do słoika żeby zrobić curring… może jeszcze coś z tego będzie.. może nie wszystko stracone..
Jeśli była by plecha to przez te 2 tyg przecież nie było by co zbierać nie?
Kilka ziarenek wypadło z topów czy one się nadadzą żeby wysadzić czy śmietnik?
 

Jolmenik

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2021
Postów
302
Buchów
174
Ja bym tego nie palił, jeśli wszystkie wyglądały tak jak na zdjęciu wyżej to wywalilbym to. Poprostu pewnie wyschło pleśń również i tak wygląda ale topy były mocno zjedzone
 

simba

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 31, 2016
Postów
610
Buchów
1,675
Odznaki
2
Tak jak kolega Jolmenik pisze,plecha wyschła razem z topem.Szkoda płuc palić to?
 

Karzelekkk

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2022
Postów
402
Buchów
958
Odznaki
8
2FFC3818-ED9F-4F6C-99E5-3480940A9092.png

8DB3430E-EB8F-4246-915B-837767B9322B.png

C45A51FA-BEF9-4C52-BE18-92106213F204.png

9475D765-C0F9-4DE9-9972-D1DD7083390A.png


Fotki wrzucam bo wcześniej nie dałem rady
 

Avallach

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2024
Postów
62
Buchów
44
Mordo, w jaką stronę świata miałeś balkon? Ja mam na wschód i zastanawiam się czy coś wyrośnie przy tylko kilku godzinach bezpośredniego światła słonecznego.
 

zielonywtemacie420

Well-known member
Rejestracja
Maj 29, 2023
Postów
205
Buchów
82
Mordo, w jaką stronę świata miałeś balkon? Ja mam na wschód i zastanawiam się czy coś wyrośnie przy tylko kilku godzinach bezpośredniego światła słonecznego.
tutaj nie chodzi o strone balkonu tylko w jakiej lokalizacji jest czy nie zaslaniaja go drzewa czy bloki

napewno wiesz jak wyglada wedrowka slonca to teraz z miejsca w ktorym jest plant oszacuj w glowie czy bedzie miala slonce prze conajmniej te 8 godzin
 

Karzelekkk

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2022
Postów
402
Buchów
958
Odznaki
8
Mordo, w jaką stronę świata miałeś balkon? Ja mam na wschód i zastanawiam się czy coś wyrośnie przy tylko kilku godzinach bezpośredniego światła słonecznego.
Słońce pojawia się tutaj od południa i swieci do wieczora. Myśle ze automaty są w „balkonowej” uprawie najlepszym rozwiązaniem.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół