nasiona marihuany

Pierwsza uprawa - Balkon

Wyszukiwarka Forumowa:

Karzelekkk

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2022
Postów
401
Buchów
958
Odznaki
8
Dziś wymieszałem ziemie z dolomitem nie mogłem za dużo ziemi ściągnąć bo dość wysoko były korzenie ale miałem ziemie jeszcze i zmieszałem ja z dolomitem i perlitem i dorzuciłem do JH. Podołałem woda z biohumusem i przykryłem z powrotem keramzytem. Nie dałem rady zrobić podobnego zabiegu z CC ale jutro napewno to ogarnę. Calmag zamówiony !



 

Karzelekkk

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2022
Postów
401
Buchów
958
Odznaki
8
@Grigorij Ryjek nie mogę się doczekać kiedy zacznie kwitnąć ? mógł bym ciagle siedzieć i patrzeć na roślinki moje ?.
Jutro będzie calmag to podleje je. Troche mnie martwią jednak te liście. Mam nadzieje ze jak dostaną nawozu to trochę lepiej będzie.
 

Ryjeczny Człowiek

Well-known member
Rejestracja
Lis 11, 2021
Postów
568
Buchów
2,408
@Grigorij Ryjek nie mogę się doczekać kiedy zacznie kwitnąć ? mógł bym ciagle siedzieć i patrzeć na roślinki moje ?.
Jutro będzie calmag to podleje je. Troche mnie martwią jednak te liście. Mam nadzieje ze jak dostaną nawozu to trochę lepiej będzie.
calmag to bardziej warto mieć w szafie na wszelki wypadek. Niektórzy podają lub robią oprysk profilaktycznie. Ja na przykład nie.
Poczytaj sobie, o tym środku
Pozdro
 

Karzelekkk

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2022
Postów
401
Buchów
958
Odznaki
8
@Grigorij Ryjek musze się zagłębić w te nawozy , nawożenie itp. (Praca rodzina ciężko z czasem ale dam rade :) ) Fajny artykuł na forum znalazłem na temat niedoborów (ktoś zeskanowania ulotkę tutaj wrzucił na forum bardzo fajna. Tez na spokojnie muszę się zagłębić w to. Widzę sam swoje błędy ze np przy następnych krzakach będę od samego początku wszystko zapisywał dzień kiełkowania , kielek w glebę kiedy i czym podlewane itp.
Dziewczyny na dzień dzisiejszy wyglądają tak :




Pozdro załoga!
Z fartem!
 

OG-EkoFarmer

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2021
Postów
291
Buchów
482
Zdrowo wyglądają, wiadomo jakby były na otwartej przestrzeni to byłyby większe. Ale jak tyle co sobie to będziesz zadowolony
 

Karzelekkk

Well-known member
Rejestracja
Cze 18, 2022
Postów
401
Buchów
958
Odznaki
8
Witajcie! Siemanko! Elo!

Dzisiejszy dzień pogodą nie rozpieszcza.
Dziołchy wyglądają dobrze JH mam wrażenie ze z dnia na dzien pąki są wieksze. Do tego jeszcze idzie w gore:)
CC jest zdrowa silna podejrzewam ze na dniach pokaże kwiaty.
Zastanawiałem się czy nie oberwać liści z JH te które są brzydkie , uszczerbione , suche…






Pozdro!
Z fartem!
 

ZielonyZielonek

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2019
Postów
127
Buchów
358
Myśle ze te suche niedługo będą całe suche, widać że roślina pobiera z tych liści składniki odżywcze wiec za niedługo możesz je uciąć ale sterylnym sprzętem
 

AvganTHC

Well-known member
Rejestracja
Kwi 7, 2021
Postów
78
Buchów
286
Ja słyszałem od growerow że liście wiatrakowe powinno się usuwać zaraz po rozpoczęciu kwitnienia aby kwiaty dostawały więcej światła. Ja się do tego statuje i jest git, a liście ukrywam palcami ?
 

ZielonyZielonek

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2019
Postów
127
Buchów
358
Ja słyszałem od growerow że liście wiatrakowe powinno się usuwać zaraz po rozpoczęciu kwitnienia aby kwiaty dostawały więcej światła. Ja się do tego statuje i jest git, a liście ukrywam palcami ?
o kurde, no czasami się opłaca usuwać liście wiatrakowe żeby np. nic nie popleśniało i był większy przewiew, ale myślę że to jest zbędne i to w szczególności w automatach. Ja w swoich sezonach rok temu ucinałem liście na początku kwitnienia ale te które zasłaniały topy i to dlatego że tych liści było od za***ania i po takim fryzjerze panna nie wyglądała jak po ostrej chemii XD. W jego przypadku to automat więc bym odradzał bo może taki stres odbić się na plonie, nie bez powodu na automatach nie robi się HST a tylko LST... Jak by miał sezona to by mógł go łamać, ciąć i naginać ja tor rollercoastera ale jednak to automat.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół