• Uwaga! Uprawa konopi w Polsce i w większości krajów jest nielegalna lub wymaga specjalnych zezwoleń. Przed wykorzystaniem informacji zawartych na tym forum lub w innych naszych serwisach upewnij się jakie przepisy regulują uprawę w Twoim kraju.
  • Chcesz pomóc w rozwijaniu forum? Zamieść link do Forum.Haszysz.com na swojej stronie lub blogu

Pierwsza uprawa - Balkon

Karzelekkk

Well-known member
Buchów
129
Odznaki
1
Siemanko!
Dziś JackHerer poszedł do fryzjera. Było to pierwsze przycinanie w moim życiu 😅 poucinalem wszystkie liście które były brzydkie. Mam nadzieje ze to wyjdzie mu na dobre !

pozdro załoga!
5!

TommyChong

DIY Grower.
Buchów
38
Odznaki
1
Siemanko!
Dziś JackHerer poszedł do fryzjera. Było to pierwsze przycinanie w moim życiu 😅 poucinalem wszystkie liście które były brzydkie. Mam nadzieje ze to wyjdzie mu na dobre !

pozdro załoga!
5!
Elegancko. Rozważ jeszcze usunięcie dolnych odrostów na których wyrośnie popcorn, szkoda na nie energii rośliny.

Karzelekkk

Well-known member
Buchów
129
Odznaki
1
Ciśnie mi się na usta cytat z pewnego polskiego serialu „Halina mam zawał” zwracam do domu zerkam przez Okno na dziołchy a tam liście klapnięte wybiegłem na balkon i myśle co teraz czy to koniec? Wkładam palec a tam susza. Podołałem je od razu wieczorem zrobie oprysk jak zajdzie słońce… mam nadzieje ze dziewuszki się podniosą… 😔

Grigorij Ryjek

Well-known member
Buchów
586
nie rób już oprysków w tej fazie. Chyba że na pleche.
Nic im nie będzie. Przelanie jest chujowe. To, że na trochę zabrakło im wody i podlałeś nic złego nie spowoduje.

Zawał miewał w stosunku do Heleny, a nie Haliny K. :D
Dobrze tam lecisz. Tylko zapach może Cię niebawem zaskoczyć na tym balkoniku

Karzelekkk

Well-known member
Buchów
129
Odznaki
1
Dziewczyny się podniosły to był brak wody ewidentne:) Dziś na JH na tych pręcikach pojawił się brązowy kolor na końcówkach. Nie podobają mi się liście teraz te dwa durze robi się brzydkie. Czy to niedobór wapnia i magnezu?

@Grigorij Ryjek faktycznie to była Helena haha

Grigorij Ryjek

Well-known member
Buchów
586
Nie.
Dawałeś ostatnio dolomit, który jest skałą wapienno magnezową zmieloną na pył.
Nie przejmuj się tym liściem. Normalna sprawa.
Teraz lanie jakichś zupek kierując się wyglądem takiego liścia tylko by popierdoliło sprawę.
Potas teraz odgrywa główną rolę.
Albo robiłeś jakiś oprysk, albo przedobrzyłeś z nawozami, stąd taki efekt u tej czupryny.
Jak masz nawóz z niemałą ilością fosforu i podajesz go teraz w dawkach jakie zaleca producent to nie dobrze..
Niewiele go trzeba póki co.

Masz chyba jakiegoś szkodnika, zajrzyj pod liście gdzie są jasne punkty.
Może siedzą tam przędziory, albo inne wciornastki..

Ja bym też te topki z dołu usunął za jakiś tydzień. Do połowy łodygi, a niektóre w 60/65 procentach.
Lepsze pąki stworzy u góry

Ostatnia edycja:

Góra Dół