nasiona marihuany

Pierwsza uprawa indoor

Wyszukiwarka Forumowa:

ElusiveN

New member
Rejestracja
Gru 17, 2022
Postów
4
Buchów
0
Witam jest to moja pierwsza uprawa indoor rośliny maja 8dzien od wykiełkowania proszę o ocenę i porady


edit mod: zdjęcia usunałem poniewaz zgodnie z regulaminem forum, foty ładujemy tylko i wyłącznie do forumowej galeri ---> https://galeria.haszysz.com/
Gdybys miał problemy z wrzucaniem zdjęc, tu jest instrukcja --> https://forum.haszysz.com/threads/waŻne-umieszczanie-zdjęć-na-forum.131108/
A tu regulamin forum --> https://forum.haszysz.com/threads/regulamin-forum-haszysz-com.85825/
Z etykieta forum jako nowy uzytkownik też powinienes sie zapoznać --> https://forum.haszysz.com/threads/regulamin-forum-haszysz-com.85825/

ps. Nie dubluj tematów, czyli nie wrzucaj tego samego posta w innych miejscach



Oświetlenie: CFL 250W E40 dual spectrum
Ziemia : Ceres kokos
Zraszane odstaną wodą ph: 6
Światło: 20/4
Temperatura: 27c
Wilgotność: 80%
Wentylator mieszający: 20/4

Rośliny
Amnesia Haze Auto
Gorilla Glue
Royal Dwarf Auto x2
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

pazur

Tylko spokój nas ocali
Rejestracja
Wrz 16, 2020
Postów
583
Buchów
723
Hejka.
Mam parę sugesti dla ciebie:
-1 siej tylko prawilne odmiany pełno sezonowe.Czym sugierowałeś się wybierając auto?Czy gorilla glue to sezon?
-2 oświetlenie cfl ma słabą skuteczność raczej dużo z tego nie wyciagniesz.Można za nie duże pieniądze złożyć znacznie lepszą lampę.
-3 nie wiem jaki masz spryskiwacz ale jak na moje to za dużo wody dajesz
-4 nie powinieneś pisać że ziemia:kokos,bo on nie zalicza sie do tej kategori.To podłoże jest całkowicie jałowe co musisz uwzględnić w planie nawożenia.Powinieneś już w zasadzie myśleć nad tym i powoli podawać.Ważne jest również ph które powinieneś sprawdzać każdorazowo.
-5 nic nie piszesz o wyciągu jakiś posiadasz?
-6 Przy wstawianiu zdjęć kopiuj kodu BBCode full.Lepiej się ogląda
 

ElusiveN

New member
Rejestracja
Gru 17, 2022
Postów
4
Buchów
0
Witaj dziękuję za odpowiedź :)

-1 Wszystkie sadzonki są automatami wybrałem auto z powodu wielkości boxa 50x50x140
-2 Co do oświetlenia możesz napisać na co mogę ewentualnie wymienić myślę na kolejne sadzenie sainwestowac w panel led,
Aktualnie oświetlenie trzymam +/- 30/40cm od roślin
-3 Używam spryskiwacza ciśnieniowego raz dziennie zraszam rośliny ph wody 6 sugerowałem się wyschnięta wierzchnia warstwą ziemi
-4 Mam przygotowane odżywki BioBizz Try-Pack Indoor chciałem zacząć podawać po 2tygodniu życia roślin
-5 Tak posiadam Filtr węglowy Can Lite 150PL 150-165 m3/h 100/125mm
-6 Wiem mój błąd niestety nie jestem wstanie edytować wiadomości
-7 Sadzonki posadzone w docelowych doniczkach materiałowych 11l


Wszystkie sugestie i porady mile widziane :)
 
Ostatnia edycja:

pazur

Tylko spokój nas ocali
Rejestracja
Wrz 16, 2020
Postów
583
Buchów
723
Witaj dziękuję za odpowiedź :)

-1 Wszystkie sadzonki są automatami wybrałem auto z powodu wielkości boxa 50x50x140
-2 Co do oświetlenia możesz napisać na co mogę ewentualnie wymienić myślę na kolejne sadzenie sainwestowac w panel led,
Aktualnie oświetlenie trzymam +/- 30/40cm od roślin
-3 Używam spryskiwacza ciśnieniowego raz dziennie zraszam rośliny ph wody 6 sugerowałem się wyschnięta wierzchnia warstwą ziemi
-4 Mam przygotowane odżywki BioBizz Try-Pack Indoor chciałem zacząć podawać po 2tygodniu życia roślin
-5 Tak posiadam Filtr węglowy Can Lite 150PL 150-165 m3/h 100/125mm
-6 Wiem mój błąd niestety nie jestem wstanie edytować wiadomości
-7 Sadzonki posadzone w docelowych doniczkach materiałowych 11l


Wszystkie sugestie i porady mile widziane :)
1.Sezony są łatwiejsze na początek bo Ty decydujesz jak długi ma być weg.Automat sam zakwitnie i w dupie bedzie miał czy satysfakcjonuje cie wyglad rośliny.
2.Dobrym i tanim rozwiazaniem jest żyrandoled.Popatrz na forum mnóstwo tego jest
4.Jeżeli jest to czysty kokos to już zacznij podawać bo organiczne nawozy potrzebuja czasu żeby zadziałać.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół