nasiona marihuany

Pierwsza uprawa.

Wyszukiwarka Forumowa:

Chrumchrumek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2014
Postów
115
Buchów
0
Witam.

Przymierzam się do pierwszej uprawy i jestem w tym temacie kompletnym laikiem więc chciałbym zrobić jeden temat ze wszystkimi moimi pytaniami.

1. Czego potrzebuję jeśli w tej chwili w zasadzie nie mam żadnego sprzętu. Polecacie jakiś konkretny growbox i ile mniej więcej wyniosłoby mnie kupno gotowego sprzętu? Chcę wyhodować 3-4 roślinki max do użytku osobistego a satysfakcja z wyhodowania takich roślinek to kolejny bonus :grin:.
2. Myślicie , że jest opcja to pomieścić w niedużym pokoju np. w szafie i czy zapach by było mocno czuć z pokoju?
3. No i ostatecznie jakie roślinki byście polecali? Coś łatwego do uprawy , nie sprawiającego dużych kłopotów + nie za duże . Najlepiej ze dwie sativki i dwa indyki . Ile gram suchego powinienem się spodziewać z takich 3-4 mniejszych roślinek?

Pozdro :grin:
 
D

DarkMessiah

Guest
1 ja mam boxa w szafie w nieduzym pokoju! jak duza masz szafe i ile miejsca mozesz przeznaczyc na box ? moja szafa ma 60x100x240 i miesci sie tam sredni box 50x100x180. Dobor boxa w zaleznosci od miejsca posiadanego. swiatlo w zaleznosci od miejsca poboru powietrza mianowicie jak jest dostep swiezego powietrza (chlodnego) to obojetne hps/mh, ledy, cfl(moc wzaleznosci od powiezchni posiadanej) jak szafa bedzie zamknieta z boxem powietrze cieple nagrzane w srodku polecam ledy obniza duzo temperature.i standardowy sprzet najzwyklejsze najtansze doniczki wieszaki do lamp tiruriru dupeszfance poczytasz dowiesz sie duzo koszt na ile cie stac to kupisz ;lol3:
2 pomiescisz jak popiescisz. u mnie nie czuc nic kompletnie nic cena za dobry filtr i odswiezacz powietrza.
3 na pierwszy raz polecaja ak47 czesto ja tam uwazam ze brac co ci tam pasuje i uczyc sie na bledach jak nigdy nie widziles jak to rosnie to ciezko czegos niespie****oc za 1 razem :) nie nastawiaj sie na kokosy ile wyjdzie tyle bedziesz mial
 

Chrumchrumek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 23, 2014
Postów
115
Buchów
0
Dobra to jaki growbox ktoś może doradzić? Wielkość do max 4 roślinek - najlepiej na styk :D. Szafa raczej będzie zamknięta .
Więc jakie wymiary growbox'a? Najlepiej z konkretnym linkiem do zamówienia i w miarę taniego + lampa do tego . Jaki filtr + odświeżacz potwietrza polecasz? AK47 chyba jednego wezmę , a resztę sobie coś tam dorzucę :p
 
D

DarkMessiah

Guest
a z kad ja mam wiedziec jaka duza ty masz szafe ? pomysl prosze przez chwile tylko
 

elimac26

420 girl ;)
Rejestracja
Lis 1, 2016
Postów
507
Buchów
1
Box 60x60, wpisz sobie w google albo na alledrogo, nie podajemy tutaj linków do serwisów aukcyjnych. Masz wtedy 0,36m2, czyli potrzebujesz optymalnie 18 tys lumenów. Lampa hps 150, albo 250W, zobacz sobie ile lumenów i będziesz wiedział która.
Wentylator wylotowy axial flo 125 turbo da radę, filtr węglowy eco 240-360m3/h do tego. Powpisuj sobie w wyszukiwarkę.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół