nasiona marihuany

Pierwszaroslinka

Wyszukiwarka Forumowa:
S

sulek12

Guest
Siema mam WW i ma juz 3,5tygodnia za***iscie rosnie jest pod lampo 250 w HPS 24/0
Kiedy mam zmienic na 12/12 lub na inna faze dnia i nocy jaka faza zaciemienia jest najlepsza prosze o pomoc z góry dzięki.
 
H

haszyszekk

Guest
MOżesz ją potrzymać od 1,5 do 2 miesięcy, ale mozesz tyez dać na 12/12 po 5 tygodniach... wtedy plon jest mniejszy.
Faza na flo to 12/12 i żadna inna, ma ostatnie tygodnie wega mozesz przełączyć na 20/4 albo 18/6... ale niekonecznie pzdr
 
S

sulek12

Guest
Bo z tego co czytałem to zelezy od wysokosci szafy ale tym się nie przejmuje bo moja ma 170 ccm. Głownie chodzi mi o to zeby zebrac plony do konca czerwca. na dzien dzisiejszy roslinka ma 24 dni i ostro rosnie kiedy powinienem zmienic na flo zeby się wyrobic z czasem???
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
pamietaj że roślinka może podskoczyć jeszcze średnio 70% obecnego wzrostu do góry, masz racje wszystko zalezy ile jeszcze masz na nią miejsca.. ale przy takiej wysokości raczej nie musisz się martwić :) zastosuj LST+FIM zwiększysz plon trenując roślinke może też SOG. Po przełączeniu na flo 12/12 będziesz musiał zaczekać około 8-9 tyg na zbiory WW
 
H

haszyszekk

Guest
To sa techniki uprawy,dzięki którym plon jest większy... poczytaj forum zanim zapytasz o takie podstawowe informacje...
Jak chcesz mic plon dokońca czerwca to mósialbyś przełaczyć na 12/12 już pod koniec kwietnia... nie wiem czy to nie za wcześnie... plon będzie dużo mniejszy niż ten który być uzyskał czekajac z flo do... :scratch: np. połowy maja... a jak ci będzie ziele potrzebne to zerwiesz 1 top niedojrzały... kopnie a i tak więcej zyskasz niż stracisz... pzdr
 
D

Defee

Guest
Ja też mam pytanie.
Moja Top 44 właśnie zaczęła rosnąc... z tego co wiem, 6 tygodni starczy.
Ale po jakim czasie mam zmienic na 12/12 , skoro Ona dojrzewa wczesniej?
 

kombajn

Well-known member
Rejestracja
Maj 13, 2006
Postów
174
Buchów
0
z tego co czytalem to rosline mozna trzymac do 5 miechow plus minus, wiec ve mozna dluzej az zaczna sie same pokazywac ale nie 24/0 bo moga zaczac pojawic sie hermy. Najlepiej i najkorzystniej 18/6
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Defee napisał:
skoro Ona dojrzewa wczesniej?

to, że dojżewa wcześniej, oznacza że flow może trwać krócej. Przestawiasz kiedy chcesz, możesz trzymać 3 tyg a możesz i pół roku.

kombajn napisał:
Najlepiej i najkorzystniej 18/6

na wegu nie ma roznicy czy 24/0 czy 18/6.

kombajn napisał:
z tego co czytalem to rosline mozna trzymac do 5 miechow plus minus, wiec ve mozna dluzej az zaczna sie same pokazywac ale nie 24/0 bo moga zaczac pojawic sie hermy. Najlepiej i najkorzystniej 18/6

głupoty pie****isz

[ Dodano: 2006-05-18, 21:07 ]
kombajn, Defee, czy wy w ogole rozumiecie pojecie veg i flow na indoorze???
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół