nasiona marihuany

Pierwsze wiadro

Wyszukiwarka Forumowa:

Marian997

Member
Rejestracja
Gru 7, 2012
Postów
5
Buchów
0
siemano z jakiś miesiąc temu zakupiłem worek ziemniaków od nowego znajomego, pół worka od razu zużyliśmy na trzech było ze 4 kartofle do papierka i jadziem... Było git, faza jak faza wszyscy najedzeni pół worka zostało w kieszeni... przedwczoraj znalazłem te pół worka w kieszeni taki przypał trochę bo cały czas z ziemniakami chodziłem... no to idę do znajomych akurat mieli wiadro na środku pokoju to wbiłem butla pełna mleka to ściągam i ***... pierwsze wiaderko w życiu od razu się położyłem... za chwilę złapało mnie jak zawsze wszystko robiłem powoli itd. itp. zaczęła się winda w każdą stronę góra-dół, przód-tył :)D) ogólnie fajnie, aż nagle wylądowałem w jakimś innym świecie na szczęście kolega coś do mnie powiedział i się ocknąłem serce mi waliło ogólnie czułem pracę organów itd. mój oddech wszystko 50x bardziej, wyszliśmy na plener, żebym się przewietrzył to było najgorsze - pamiętam, że jak spojrzałem się gdzieś w dal to cały obraz robił się ostrzejszy jak na aparacie i mogłem przeczytać napis np. kilometr dalej widziałem ludzi w oknach w dalekich budynkach i ogólnie to bekę cały czas z tego miałem na szczęście mnie nie zostawili - nie napisałem wcześniej, że dałem im resztę i mniej więcej każdy po tubie tak samo jak ja puścił... im nic takiego nie było, paliłem to wcześniej, więc wykluczam dopalacze... chyba, że jednak? Co sądzicie o tym? Po całej akcji bolała mnie głowa dużo spałem i jadłem (gastro :D)
 

weed'ekk

Well-known member
Rejestracja
Wrz 13, 2012
Postów
438
Buchów
1
Bad tripy po wiadrach się zdarzają :D Poczytaj tematy w historiach nastukawszy i przekonasz się, że ludzie mieli podobne przypadki :pr: Sam pierwsze wiadro wspominam niezbyt dobrze - tyle, że ja za pierwszym razem przyjąłem ich 3 :p
 
E

Eszterebeszte

Guest
Bad tripy po wiadrach się zdarzają :D Poczytaj tematy w historiach nastukawszy i przekonasz się, że ludzie mieli podobne przypadki :pr: Sam pierwsze wiadro wspominam niezbyt dobrze - tyle, że ja za pierwszym razem przyjąłem ich 3 :p


Albo zdarza się niedotlenienie mózgu i szok od dużej ilości toksyn z tytoniu mieszanego pół na pół z mery, po czym siadasz masz czarno przed oczami parę głębszych wdechów, zalanie potem (organizm wypaca toksyny) cukierek/batonik i jest gitara dochodzisz do siebie a bad tripa to możesz złapać jak tablety wpie****asz, imo.
 

Fidel Gastro

Stary wyjadacz cukierasków...
Weteran
Rejestracja
Cze 25, 2011
Postów
4,327
Buchów
4
E tam nie przezywaj tylko wal nastepne wiadro bedziesz mogl porownac :smokee:
 

Gordon

Well-known member
Rejestracja
Lis 28, 2012
Postów
56
Buchów
0
Chciałbym mieć taką masę po wiaderku, ja pierwszy raz jak waliłem wiadro i to z dobrego swojego tematu to czułem się normalnie, masa nie różniła się od tej kiedy paliłem normalnie, może aby trochę bardziej siadło na banie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół