nasiona marihuany

Pierwszy growbox wybór lampy

Wyszukiwarka Forumowa:

plejerone

Well-known member
Rejestracja
Lip 10, 2018
Postów
288
Buchów
862
Odznaki
1
Pora zacząć przygode indoor. Jako outdoor od kilku dobrych lat mialem pod kontrolą tak brak czasu i chęci latania po krzakach przyszedł z wiekiem. Zagłębiłem się w tematy growboxow, ale dużo wiedzy mi jeszcze brakuje. Ogladam relacje, czytam forum caly czas coś nowego.
Pierwsze o czym zdecydowałem to rozmiar namiotu. Postanowiłem, że maksymalny wymiar dla mnie to 60x60x160. Wyczytałem opinie, fora itp i w 90 procentach jestem przekonany na marshydro 1000 150 w. Dowiedziałem się, że do takich rozmiarów gb podana lampa powinna być wystarczającą,tym bardziej jak na początek. Ale cały czas jeszcze się wacham czy w podobnych pieniądzach nie dostanę czegoś lepszego/mocniejszego jeżeliby kiedys przyszło mi zmieniać namiot na większy. Czy zostać przy marshydro czy jednak znajde cos moze troche lepszego w podobnych pieniądzach? Czy ta lampa nadsje się zarówno na weg jak i na flo? (pytam bo jestem zielony w temacie lamp) doradzicie coś?
 
U

Usunięty 79633

Guest
No zabawa zaczyna się na 60x60, ale jak bakcyla złapiesz to polecisz później dalej :).
Przemysł temat lapmy, bo jak tanio i wydajnie to żyrandoled na lampkach z Ikei lub vtac. Ale w tym wypadku potrzebna jest inwencja twórcza: sklejenie kilku oprawek i listewek na bazę oraz kabelków między oprawkami. Sam używam takich konstrukcji i nie są one słabsze nic fabrycznie robione.
Jeżeli nie lubisz brudzić rąk i szukasz fabrycznej lampy to polecam Grow The Jungle Jackson 150w. Kilka osób leci na nich więc można znaleźć na forum.
Możesz zerknąć na panele od ledam.pl:
Pzy takiej wysokości boxa zwróć uwagę żeby lampa miała regulację mocy, bo będziesz musiał trzymać ją pod sufitem na wegetacji żeby sałata Ci nie rosła.
Dzisiejsze lampy ledowe często mają spektrum na całą uprawę dostosowane, więc nie ma potrzeby zmian jak na MH/HPS.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

plejerone

Well-known member
Rejestracja
Lip 10, 2018
Postów
288
Buchów
862
Odznaki
1
Z tego co wiem hydromars ma regulacje a jeżeli chodzi o brudzenie rąk nie mam pojęcia o elektryce i dlatego szukam gotowca, dzięki za rady
 
U

Usunięty 79633

Guest
Przy Marsie zwróć uwagę na to żeby była to ta wersja nowa poprawiona. Chyba kapkę wydajniejsza jest od wcześniejszej wersji.
Jak się skompletujesz to wróć do nas z fotorelacją!

Jeszcze spider farmer sp1000 produkuje podobne blaszki do marsa. Moze bestva...

Obejrzyj co tam migro poleca:

 

plejerone

Well-known member
Rejestracja
Lip 10, 2018
Postów
288
Buchów
862
Odznaki
1
Z fotorelacja wbije na pewno, uprawa wkręca bardziej niż palenie ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół