nasiona marihuany

Pierwszy Growkit [Mckennaii]

Wyszukiwarka Forumowa:

Waran z Komody

:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:
Weteran
Buchów
3,903
Odznaki
3
Czytam o tej biopsji, wygląda na w miarę proste 😉(parę akcesoriów muszę zakupić) tylko ten roztwór nie bardzo ogarniam 🤔 i patrzę, czy jest gdzieś ,od a do z pokazane jak się to robi:oczy:
Do słoiczka wlewasz 250ml wody destylowanej… dodajesz 1g słodu…
Potem szybkowar na jakieś 20min
I to na tyle hehe

Zie-lony

Well-known member
Buchów
3,896
Odznaki
6
@Ż**l Może tak, ale jeszcze nie odpaliłem mojej produkcji browara rzemieślniczego😉 i brak na stanie, śrutownika.🤷

Ż**l

Ye
Buchów
20,300
Spokojnie, każdy szanujący się sklep ma opcję śrutowania słodu. :p

Zie-lony

Well-known member
Buchów
3,896
Odznaki
6
Pewno i ta, ale każdy szanujący się browar domowy musi mieć swój "sprzęt" 😉🖖

wd40

Well-known member
Buchów
644
Zastanawiam się, czy uda mi się zebrać plon przed wyjazdem🤔 zostało nieco ponad tydzień..
Z tego co ja zauważyłem, to grzyby w ciągu nocy podwajają masę. Więc te co masz to za max 3 dni będziesz ścinał. Jak na długo jedziesz to kita nie zalewać po cięciu i do lodówki, wrócisz, namoczysz i dalej

Zie-lony

Well-known member
Buchów
3,896
Odznaki
6
Z tego co ja zauważyłem, to grzyby w ciągu nocy podwajają masę. Więc te co masz to za max 3 dni będziesz ścinał. Jak na długo jedziesz to kita nie zalewać po cięciu i do lodówki, wrócisz, namoczysz i dalej
🙏:tiphat:

Majkolol

New member
Buchów
0
Mam ten sam growkit full auto GT. Bardzo mało informacji o nim jest w internecie. Też wyrastają mi sidepiny. Może lepiej wyciągnąć go i wstawiłć do plastikowego pudełka? (Z pokrywką czy bez?) Oprócz perlitu i foli na spodzie, coś jeszcze potrzeba? Czy wtedy trzeba spryskiwać grzybnie i wietrzyć :(?

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół