nasiona marihuany

Pierwszy In / Spectrolight 110W / 0.64m2 / FastBuds

Wyszukiwarka Forumowa:

Mesyt

Active member
Rejestracja
Maj 9, 2021
Postów
36
Buchów
96
Dzień 58

Siema. Pomożecie? Kondycja roślin pozostawia wiele do życzenia. Żółte i blade liście, a wydaje mi się, że nawożę je poprawnie. Na 1,5 litra wody daje 7ml TerraFlores, 5ml Cannaboosta. Próbowałem nawet z 4 razy podlać je z TerraVega, bo myślałem, że to azot, ale od kiedy pierwszy raz zbladły, nie wróciły już do normy. Może wina zbyt słabego oświetlenia? Dać im PK 13/14?? Listki pozawijane gdzieniegdzie jak od złego pH, ale reguluje je za każdym razem, miernik pokazuje, że niby 6.0-6.5 za każdym razem, chociaż nie wiem, czy tak ufać tym kropelkowym, elektroniczny chyba bardziej dokładny. Ogólnie idą jakoś. Topy Zkittlez twarde jak kamień, gorilla cookies troche mniej, lecz nadal podobnie. Lemoniadki luźniejsze, ale to chyba jak każdy fiolet. Uciąłem sampelka 4 dni temu, zwaporyzowany wydawał się, że mocowo jest gotowy w 65%, gdyż mogłoby to trzepnąć lepiej, w porownaniu do smaczków, które zostały mi z tegorocznego outa. Jeden z fioletów wydaje się już być prawie gotowy, trichromów dużo mlecznych, czekam jednak na troche bursztynu, ale na upartego, ten z lewej w weekend myślę, że mógłby być ścięty. Prezentują się tak:

 

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,799
Buchów
2,011
Na Twoim miejscu już bym dawał samą wodę do końca. Nie przesuszyles ich podczas tej nieobecności? Wtedy szybko wychodzą niedobory i to nie z braku nawozów tylko wody, podanie nawozów po przesuszeniu może się skumulować z zapasami które nie były dostępne przez brak wody i kończy się na przypaleniu i wariacjach pH. Dociagnij to do końca na samej wodzie i następny raz już będzie lepszy.
 

Fuplew

Well-known member
Rejestracja
Kwi 2, 2020
Postów
135
Buchów
66
moim zdaniem coś z ph. poza tym niedobór magnezu - brak magnezu potasu/fosfor się nie wchłania. ten miernik to sobie możesz darować. mi bio boost dawka 4ml/1 obniżał ph o 1. myślę, ze nie jest tak złe z tym światłem, nie mogę znaleźć była jakaś fotorelka z ta lampa na podobnym metrażu i bardzo ładnie to wyglaafdlo tylko lampa wyżej.

btw. http://spectrolight.pl/wp-content/uploads/2020/06/100-widok.jpg
 
Ostatnia edycja:

Rajski żniwiarz

Well-known member
Rejestracja
Gru 13, 2019
Postów
325
Buchów
1,471
Odznaki
7
Zrób porzadek ( usuń je ) z żółtymi pousychanymi liśćmi i nie spryskuj roślin na tym etapie kwitnienia, no chyba ze to był oprysk przeciwko plesni lub pasożytom bo prosisz się o pleśń. U ciebie to wystepuje z kilka niedoborów lub zlego ph od dłuższego czasu ;)
AONuHUcDlPLwPRVq6Vbe_04_1dd11b4e519ea1aa85fc7de29ef07955_image.jpg

.
fVq25XqUk4tXi7LNdg7b_04_d24a50364bb0f5a486e767c439e66617_image.jpg

powodzenia
 

Mesyt

Active member
Rejestracja
Maj 9, 2021
Postów
36
Buchów
96
KONIEC :weed-2:

28 grudnia, po 70 dniach panny poszły pod kosę.

Zaniedbałem fotorelację, jak i same roślinki w ostatnich momentach, ale nie myślę, że jest w miarę ok.
W dzień ścinki po przygotowaniu do suszenia wyjechałem na 9 dni. Niestety było to zdecydowanie za długo i topki są suche na wiór. Poza tym wszystko w miarę. Zapach każdej odmiany tak konkretny, że po otwarciu słoika na 5 minut nie idzie wywietrzyć pokoju. Purple lemonade mega cytrus, zkittlez owocowo-słodko-kwaśny, a gorilla cookies nie wiem nawet jak opisać, bardzo przyjemny. Na wynik oraz strukturę topów też nie będę narzekał (zkittlez zbite na kamień, reszta naprawdę luźne). Znacie jakieś sprawdzone spodoby na to, aby nadać materiałowi spowrotem wilgotności, czy to raczej niemożliwe? Jakieś skórki z cytryny to wałek. Łapcie fotki. Następnym razem będzie lepiej.





A tutaj susz





Razem wyszło lekko ponad 80g, jeśli dodać spalone próbki.


Do zobaczenia w następnej fotorelacji na dniach :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół