nasiona marihuany

Pierwszy indoor auto ak

Wyszukiwarka Forumowa:

Młody3344

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2021
Postów
127
Buchów
15
po pietrach patrzysz a nie wieku rośliny. Kiedy roslina zaczyna budowac 3 pietro mozna ja klasc, wszystko zalezy od samej rosliny i warunkow.
Musiales slabo szukac bo na forum pytan o lst sa setki jak nie tysiace.
Dobra dzięki za info poczytam sobie bardziej o tym.
 

Młody3344

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2021
Postów
127
Buchów
15

Na dzisiejszy dzień wygląda to tak zauważyłem lekką różnice między jednym a drugim a dokładnie tutaj mowa o grubości łodygi głównej oraz przy listkach. Jednakże wykazują taki sam przyrost i ilość nowych liści. Wczoraj podałem im nawóz npk oraz ponownie na ukorzenienie( była to ostatnia dawka). Prosiłbym o podpowiedź co jeszcze mógłbym zrobić aby byłoby im jak najlepiej. Pozdro . Kolejne info będzie za jakieś 10-15 dni
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
Prosiłbym o podpowiedź co jeszcze mógłbym zrobić aby byłoby im jak najlepiej. Pozdro . Kolejne info będzie za jakieś 10-15 dni

podlewać, nie zaglądać co 15 minut i zostawić w spokoju:)
 

Młody3344

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2021
Postów
127
Buchów
15
Dobra update jest trochę wcześniej ale mam pytanie co do lst Pokaże wam zdjęcia jak to obecnie wygląda i kiedy mogę zacząć już lst bo albo jestem jakiś niedo***any albo już widzę te 3-4 piętra.
 

Młody3344

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2021
Postów
127
Buchów
15
Dobra update jest trochę wcześniej ale mam pytanie co do lst Pokaże wam zdjęcia jak to obecnie wygląda i kiedy mogę zacząć już lst bo albo jestem jakiś niedo***any albo już widzę te 3-4 piętra.
Wątek 'ScrOG według LBH' https://www.forum.haszysz.com/threads/scrog-według-lbh.92891/
Dobra zastosowałem jak w tym wątku w jednym ścięcie szczytu. Mam nadzieję że wyjdzie to.. Dla ludzi ten jack herer jest z holenderskiego skuna i nic nie ma tutaj mowy o automacie w jego opisie jest tylko napisane sativa indoor.
 
Ostatnia edycja:

Młody3344

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2021
Postów
127
Buchów
15

Siemanko robię mini update ze względu na pierwsze lst. Widać znaczące różnice między jednym a drugim krzaczkiem. Dzisiaj jest 14 dzień od wykiełkowania. Myślę że jeszcze 10-12 dni i przejdę na flo. Pierwsza roślina jak widać ma 4 spore nowe szczyty i dwa kolejne będą w poniedziałek bądź wtorek gięte wiadomo dojdą kolejne ale chciałbym utrzymać na poziomie 12-14 szczytów druga ma 4 i dwa dopiero powstają tutaj sprawa bardziej złożona ale myślę że da sobie radę i nadgoni ta pierwszą
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
Nic nie obcinaj liście są potrzebne
 

zjarany emeryt

Emeryt
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2010
Postów
2,787
Buchów
10,100
Odznaki
9



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół