nasiona marihuany

Pierwszy indoor. Chętne do pomocy osoby mile widziane

Wyszukiwarka Forumowa:

TommyKusy

New member
Rejestracja
Cze 12, 2021
Postów
1
Buchów
0
Witam, pierwszy indoor. Dokładnie tak jak w tytule, zabrałem się za majsterkowanie i stworzyłem swojego pierwszego growboxa. Przerobiłem szafkę ( szer. 35 cm × dł. 80 × wys. 110 ) oraz panel LED sufitowy.
Oświetlenie to:
•zewnętrzny naświetlacz LED ( 8000lm6500k )
•4x żarówka LED ( 2000lm6500k) oczywiście plastiki z nich zdjąłem
Wentylacja to dwa sufitowe wentylatory łazienkowe, jeden z nich zamontowany na dole na odwrót nawiewa powietrze z zewnątrz do środka boxa, górny wiadomo wyciągowy ( po wypłacie dokupuje filtr węglowy i będzie domontowany 'kanał wentylacyjny ' ). W środku mały wiatraczek skierowany na Mary.
A co do Mary jest to Auto Green Gelato, dziś jest jej 22 dzień, przed wczoraj została przesadzona do wiadra 15 kg ( śr 28 cm × wys. 30 ). Na dwie 2/3cm keramzytu, na powierzchni ziemi także jego warstwa i resztę z 2l opakowania wymieszałem z ziemią.
Jutro planowana dostawa większego nawilżacza bo jak dotąd Mary stała w ok. 40% wilgotnoścci. Temp 28-30°C
Podwinięte listki.. to mnie martwi lecz po przyjściu nowego nawilżacza mam nadzieję że problem z wilgotnością minie.
Jakieś rady dla początkującego ? Kiedy i jaki nawóz ? Jak podlewać ? Czy jest się czym martwić ?
 

Eko

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
3,322
Buchów
4,333
Odznaki
13
Daj foto, podlewać jak potrzeba, nawoz jak będzie miała z 4 piętra prawdziwe piętra, ale skoro 22dni ma to musi być spora i czas na nawoz, oczywiście że jest się czym martwić przecież to nie legalne
 

Puchałke_91

Well-known member
Rejestracja
Mar 30, 2021
Postów
573
Rozwiązań
1
Buchów
415
Podlewasz jak doniczka robi się lekka, ewentualnie wkładasz palca w ziemię do pierwszej kostki, jak sucho to podlewasz.

Weź poprawkę na wysokie temperatury więc ilość wody na pewno będzie większa przy 30c niż 25...
Pokaż zdjęcia tych podwiniętych listków
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół