nasiona marihuany

Pierwszy indoor. Dzień 12. Czy dobrze postępuje ze swoimi roślinkami?

Wyszukiwarka Forumowa:

cyckoholik

New member
Rejestracja
Wrz 24, 2017
Postów
1
Buchów
0
Yo! :)
Jak w temacie to mój pierwszy domowy ogródek (link do galerii na końcu).
Zaopatrzyłem się w trzy pestki femi: AK, Easy Sativa i White Window. 13.09 trafiły na 24h do pojemniczków z wodą, poczym dałem im 6 dni na wacikach.
ES i WW kiełkowały elegancko, szybko i w równym tempie. AK 47 troszke słabiej, kiełek po tych 7 dniach był o połowe mniejszy od pozostałych.
W ziemi są już 5 dni. Sativka wybiła się już po 24 godzinach, lecz dwie pozostałe jeszcze się nie wyłoniły. Jakie mogę z tego wyciągnąć wnioski? Na razie jestem spokojny, z lektur jakie oczytałem może to trwać nawet do 14-stu dni, także narazie czekam Pierwszy indoor. Dzień 12. Czy dobrze postępuje ze swoimi nasionkami?
Jeśli chodzi o boxik ma jakiś 1m2 i jest wyklejony kocem ratunkowym. Nieźle odbija światło, jest tani a temperstura wewnątrz jest o 4°C wyższa niż przed wyklejeniem nim wnętrza. Utrzymuje się 30°C czyli wg. mnie idealna. Żarówka terrarystyczna typowo pod ogrzewanie, chociaż barwa światła nie jest zła-3.500k. Na razie wydaje mi się wystarczająca.
Całość podlewam wodą Oaza (ph 6.5), staram się nie przelewać jednak nie dopuszam do wyschnięcia ziemi w tych dwóch doniczkach, gdzie kiełki jeszcze się nie przebiły. Mają wilgotno ale tylko wilgotno, uważam aby nie przesadzić.
Na koniec poproszę o jakieś indywidualne porady Pierwszy indoor. Dzień 12. Czy dobrze postępuje ze swoimi nasionkami?
Co mogę dodać, co zmienić?
Wrzucam kilka fotek jakie zebrałem w czasie uprawy.
GALERIA:
EDIT: FOTKI WRZUCAMY DO GALERII HASZYSZ.COM
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
Yo! :)
Jak w temacie to mój pierwszy domowy ogródek (link do galerii na końcu).
Zaopatrzyłem się w trzy pestki femi: AK, Easy Sativa i White Window. 13.09 trafiły na 24h do pojemniczków z wodą, poczym dałem im 6 dni na wacikach.
ES i WW kiełkowały elegancko, szybko i w równym tempie. AK 47 troszke słabiej, kiełek po tych 7 dniach był o połowe mniejszy od pozostałych.
W ziemi są już 5 dni. Sativka wybiła się już po 24 godzinach, lecz dwie pozostałe jeszcze się nie wyłoniły. Jakie mogę z tego wyciągnąć wnioski? Na razie jestem spokojny, z lektur jakie oczytałem może to trwać nawet do 14-stu dni, także narazie czekam Pierwszy indoor. Dzień 12. Czy dobrze postępuje ze swoimi nasionkami?
Jeśli chodzi o boxik ma jakiś 1m2 i jest wyklejony kocem ratunkowym. Nieźle odbija światło, jest tani a temperstura wewnątrz jest o 4°C wyższa niż przed wyklejeniem nim wnętrza. Utrzymuje się 30°C czyli wg. mnie idealna. Żarówka terrarystyczna typowo pod ogrzewanie, chociaż barwa światła nie jest zła-3.500k. Na razie wydaje mi się wystarczająca.
Całość podlewam wodą Oaza (ph 6.5), staram się nie przelewać jednak nie dopuszam do wyschnięcia ziemi w tych dwóch doniczkach, gdzie kiełki jeszcze się nie przebiły. Mają wilgotno ale tylko wilgotno, uważam aby nie przesadzić.
Na koniec poproszę o jakieś indywidualne porady Pierwszy indoor. Dzień 12. Czy dobrze postępuje ze swoimi nasionkami?
Co mogę dodać, co zmienić?
Wrzucam kilka fotek jakie zebrałem w czasie uprawy.
GALERIA:
EDIT: FOTKI WRZUCAMY DO GALERII HASZYSZ.COM

ty w boksie 1m2 świecisz jakąś żarówką dla jaszczurek? :lol3:
 

Friko

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2017
Postów
315
Buchów
0
xD to niezła żarówka terrarystyczna. Ty tam nawet wentylacji nie masz, stwierdzam to po tym że żarówką terrarystyczną osiągasz temperature 30*C w środku boxa xD
Nie chce mi się rozpisywać bo od chu*a artykułów, poradników i innych dotyczących podstaw i łatwo je znajdziesz.
Daj te doniczki na jakiś parapet, choć i tak pewnie nic z tego nie będzie zanim zainwestujesz w wentylator, mieszaki, oświetlenie..
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
Pierwszy dzien zycia rosliny liczysz od wyjscia juz na ziemie, nie od kielka :p
no i jak koleszka wyzej mowi.. ogarnij normalne oswietlenie i wentylacje, bo nic z tego Ci nie wyjdzie :p
 

Marine

Well-known member
Rejestracja
Wrz 16, 2017
Postów
136
Buchów
0
A na początek, aby uprzedzić podstawowe błędy, które jeszcze możesz popełnić polecam http://hasz.pl .
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół