nasiona marihuany

Pierwszy indoor potrzebna pomoc

Wyszukiwarka Forumowa:

elektro stas

Well-known member
Rejestracja
Gru 7, 2017
Postów
48
Buchów
0
Witam wszystkich zwracam sie do was z prosba o udzielenie mi informacji na temat indoor. Sadzilem rzepke 7 lat ale out po ostatnich dwoch sezonach gdzie caly plon zaginal stwierdzilem ze trzeba cos z tym zrobic wiec postanowilem sprobowac indoor z tym ze znam jakies podstawy ale brak doswiadczenia zmusza mnie do zasiegniecia pomocy od ludzi ktorzy maja wieksze doswiadczenie. Chodzi mi na poczatek o boxa na okolo 10 automaszyn najlepiej z najmniejszym wkladem finansowym kazdemu kto jest w stanie cos podpowiedziec od czego zaczac itd bede bardzo wdzieczny. Pozdro!
 

autostrada

Well-known member
Rejestracja
Lip 7, 2012
Postów
406
Buchów
654
Odznaki
1
Od czego zacząć? Przejrzyj sobie forum, fotorelacje, poczytaj wikihaszysz, stwórz sobie w głowie wstępny projekt tego wszystkiego, a później się dopytuj. Chcesz aby ktoś wyłożył Ci wszystko na tacy.
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Chłopie, zobacz z jakimi ja tu wyskakuje pytaniami i dupa blada ( poza nielicznymi przypadkami ), a z twoimi to już bym nie liczył
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
350zł box 80x80
250-300zl Hps 250W
Wentylator trochę lepszy z regulacja np Vents-group TTUN 125mm ~300zl + filtr 120zl np canna + przewód wentylacyjny 30zl
Nawilżacz 50-100zl
Sonda Temp/Higro 15zl
Wiatraki 50-150zł
Nawóz np biobizz try pack 45zl + opcjonalnie mikoryza 20 zl
Ziemia lepsza 40zl za 50L np plagron
Doniczki od 10 do 30zl w zależności od pojemności i wykonczenia
Przedłużacz 20zl
Timer elektroniczny 50zl

Tyle mniej wiecej kosztuje kupny zestaw bez zabawy w diy i bardziej "pro" gadżety jak boostery do korzeni czy inne wymysły.
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
widzisz elektro-czasem trzeba zagrać psychologicznie
 

Danio93

Well-known member
Rejestracja
Mar 27, 2016
Postów
316
Buchów
1
Bo pytacie o coś czego na forum jest pełno tylko leniwce z was i się szukać nie chce to ludzie tez podchodzą do tego tak jak wy i nie chce im się wam odpowiadać skoro 200 razy już to powtarzali na tym forum
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Bo pytacie o coś czego na forum jest pełno tylko leniwce z was i się szukać nie chce to ludzie tez podchodzą do tego tak jak wy i nie chce im się wam odpowiadać skoro 200 razy już to powtarzali na tym forum
.

Moim skromnym zdaniem bardzo dobrze że ludzie pytają i pytają, bo trzeba szukać nowych rozwiązań i iść do przodu, a nie tylko znaleźć przeczytać i powielić. Dla mnie to regresja cofanie się
Dobrze że takie banalne tematy są dalej poruszane bo dają do myślenia, a nie wyznaczają jedną drogę kopiowania, a oto przykład:









takim oto sposobem zbiłem temperaturę z 35C na ............28C dla mnie to w ch*j i ratuje życie rośliny. Gdyby ktoś ostatnio nie poruszył tego tematu to chu*a bym zdziałał, a tak podpatrzyłem, przerobiłem i odniosłem mały sukces.

Po zatem autor napisał jasno i wyraźnie że pałał się tym zajęciem 7 lat i to jeszcze w out. Wiadomo technologie idą do przodu a gość nie ma czerwonego pojęcia

"Chodzi mi na poczatek o boxa na okolo 10 automaszyn najlepiej z najmniejszym wkladem finansowym kazdemu kto jest w stanie cos podpowiedziec od czego zaczac itd bede bardzo wdzieczny. Pozdro! "

Chciał tylko małej podpowiedzi, można było napisać poczytaj o ledach, hydro. Nie chciał nic na tacy tylko sugestie więc po co miał od razu czytać całe forum od początku gdy można było wskazać drogę. Po poście GardenicPower@ sądzę że ma już rozjaśnione.
Wiadomo łatwiej odesłać do lektury niż coś pomyśleć i napisać, wdać się w jakąś debatę i spłodzić coś dobrego.
 

autostrada

Well-known member
Rejestracja
Lip 7, 2012
Postów
406
Buchów
654
Odznaki
1
Box 80x80 będzie chyba za mały na 10 roślinek.
 

elektro stas

Well-known member
Rejestracja
Gru 7, 2017
Postów
48
Buchów
0
Domyslalem sie ze padnie masa hejtow... dziekuje osoba ktore wykazaly wyrozumialosc. Tak jak pisalem doswiadczenie mam only out i czytalem panowie forum nie raz ale brak mi doswiadczenia in dlatego prosze aby ktos mnie nakierowal tak jak pisalem malym wkladem finansowym na poczatek. Glowna moja niewiedza to oswietlenie, wentylacja, odmiany ktore sa wstanie cos osiagnac od amatora in... naswietlw sprawe troche jasniej box ma byc w miejscu troche przypalowym czyli potrzebuje cichej wentylacji i zero pieknego zapachu ktory skusilby sasiadow itd. Na dzien dzisiejszy jest tam bardzo zimno latem zas goraco nie wiem jak to rozwiazac... jestem wdzieczny za kazda dobra rade za hejty rowniez!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół