nasiona marihuany

Pierwszy indor 3x Royal Gorilla + Northern Light

Wyszukiwarka Forumowa:

Narkotek

Member
Rejestracja
Gru 28, 2021
Postów
15
Buchów
1
Siemka, na tym etapie wilgotność może być nawet te 70 % natomiast trzeba zadbać o ruch powietrza ale widzę że mieszaki są.
Powiedz mi proszę czemu bez nawozów i jaka to ziemia ?

Pozdro
Mam mieszaki, ustawiłem je teraz troszkę ponad roślinki bo wydaje mi się, że trochę pogięło roślinkę od wiatru chyba, że to dobrze hmm?
Bez nawozów bo wszystko dla mnie w płuca pójdzie, a i czytałem trochę o tej ziemi (canna terra profesional +) i podobno bardziej można jej zaszkodzić nawozami niż pomoc przy wege. Przy kwitnieniu pewnie coś się przyda ale to będę jeszcze wrzucał fotki jak wyglada i dopytywał bo doświadczenie mam ale tylko w kopceniu :p. Korzystam jedynie z bio PH + i - żeby ogarnąć wodę ale muszę niedługo ogarnąć dobry miernik PH bo k***icy dostaje z kropelkami kolorowymi.
 

Marley9101

Active member
Rejestracja
Sty 3, 2022
Postów
35
Buchów
6
Mam mieszaki, ustawiłem je teraz troszkę ponad roślinki bo wydaje mi się, że trochę pogięło roślinkę od wiatru chyba, że to dobrze hmm?
Bez nawozów bo wszystko dla mnie w płuca pójdzie, a i czytałem trochę o tej ziemi (canna terra profesional +) i podobno bardziej można jej zaszkodzić nawozami niż pomoc przy wege. Przy kwitnieniu pewnie coś się przyda ale to będę jeszcze wrzucał fotki jak wyglada i dopytywał bo doświadczenie mam ale tylko w kopceniu :p. Korzystam jedynie z bio PH + i - żeby ogarnąć wodę ale muszę niedługo ogarnąć dobry miernik PH bo k***icy dostaje z kropelkami kolorowymi.
ph + możesz zastąpić sodą oczyszczoną. Ziemia na bogato tak samo jak moja ale w planach i tak mam do dorzucić canna Terra Vega. Ja kupiłem najtańszy miernik na allegro i jest ok ?
 

JackHererLED

Active member
Rejestracja
Lis 24, 2020
Postów
25
Buchów
1
Mam mieszaki, ustawiłem je teraz troszkę ponad roślinki bo wydaje mi się, że trochę pogięło roślinkę od wiatru chyba, że to dobrze hmm?
Bez nawozów bo wszystko dla mnie w płuca pójdzie, a i czytałem trochę o tej ziemi (canna terra profesional +) i podobno bardziej można jej zaszkodzić nawozami niż pomoc przy wege. Przy kwitnieniu pewnie coś się przyda ale to będę jeszcze wrzucał fotki jak wyglada i dopytywał bo doświadczenie mam ale tylko w kopceniu :p. Korzystam jedynie z bio PH + i - żeby ogarnąć wodę ale muszę niedługo ogarnąć dobry miernik PH bo k***icy dostaje z kropelkami kolorowymi.
No to fakt ta ziemia jest mocna :D czasem dla niektórych odmian nawet zbyt mocna :jprd: ale na kwitnienie musisz coś mieć bo nasze dziewuchy są głodomorami :). Super że chcesz dla siebie dobre czyste ziółko, ale można korzystać z nawozów bio a z 2-3 tyg przed ścinką podlewać samą wodą. Z mojego doświadczenia mogę polecić : Plagron alga bloom jako podstawa + BIOTABS Pk Booster Compost Tee / BIOTABS BOOM BOOM SPRAY.
Z tańszych rozwiązań produkty biobizz są tez spoko, a na dodatek mają fajne gotowe sety :)

Odradzał bym serie Canna Bio, w moim widzeniu słabo się spisały ale jest to tylko moje spostrzeżenie :).
Tak czy inaczej pomyśl już nad tym. Dobrze by było poczytać trochę i dobrać coś dla siebie :D

Pozdro:headbanger:
 

Marley9101

Active member
Rejestracja
Sty 3, 2022
Postów
35
Buchów
6
No to fakt ta ziemia jest mocna :D czasem dla niektórych odmian nawet zbyt mocna :jprd: ale na kwitnienie musisz coś mieć bo nasze dziewuchy są głodomorami :). Super że chcesz dla siebie dobre czyste ziółko, ale można korzystać z nawozów bio a z 2-3 tyg przed ścinką podlewać samą wodą. Z mojego doświadczenia mogę polecić : Plagron alga bloom jako podstawa + BIOTABS Pk Booster Compost Tee / BIOTABS BOOM BOOM SPRAY.
Z tańszych rozwiązań produkty biobizz są tez spoko, a na dodatek mają fajne gotowe sety :)

Odradzał bym serie Canna Bio, w moim widzeniu słabo się spisały ale jest to tylko moje spostrzeżenie :).
Tak czy inaczej pomyśl już nad tym. Dobrze by było poczytać trochę i dobrać coś dla siebie :D

Pozdro:headbanger:
Kurde, też bym w to szedł. Ja zakupiłem ziemię plagron grow mix i też ponoć b. mocna ale coś się dzieje. niestety nie mam zbytnio dużego pojęcia o indoor i zakupiłem canna, na szczęście mało bo po 0.5L no ale żal teraz nie wykorzystać.. no i problemy z PH a jednak np biotabs nie wymagają regulacji tylko odstania wody- tak słyszałem. Osobiście przy następnych GR wlatuje gnojòweczka i koniec ?
 

Narkotek

Member
Rejestracja
Gru 28, 2021
Postów
15
Buchów
1
No to fakt ta ziemia jest mocna :D czasem dla niektórych odmian nawet zbyt mocna :jprd: ale na kwitnienie musisz coś mieć bo nasze dziewuchy są głodomorami :). Super że chcesz dla siebie dobre czyste ziółko, ale można korzystać z nawozów bio a z 2-3 tyg przed ścinką podlewać samą wodą. Z mojego doświadczenia mogę polecić : Plagron alga bloom jako podstawa + BIOTABS Pk Booster Compost Tee / BIOTABS BOOM BOOM SPRAY.
Z tańszych rozwiązań produkty biobizz są tez spoko, a na dodatek mają fajne gotowe sety :)

Odradzał bym serie Canna Bio, w moim widzeniu słabo się spisały ale jest to tylko moje spostrzeżenie :).
Tak czy inaczej pomyśl już nad tym. Dobrze by było poczytać trochę i dobrać coś dla siebie :D

Pozdro:headbanger:

Dzieki za porady, zamówię ten plagron i biotabsy na pewno, od kiedy zacząć je nawozić?

Teraz leje im około 0,5 l wody co 24h i z tego co widzę mają się dobrze.
Wilgoć 65-70% lampa 30cm od roślinek, chyba wszystko ok czy powinienem coś zmienić ?
Kiedy zaczynać LST? Mam jeszcze siatkę do SCROG ale niewiem czy ją używać przy pierwszym podejściu.

 

Asiworek

Well-known member
Rejestracja
Gru 17, 2021
Postów
237
Buchów
666
Odznaki
2
Zaskakuje mnie ile piją rośliny niektórych użytkowników, i to jeszcze takie malutkie.
Moje dostają 1l raz na ok. 4 dni, a jak nie daj bóg dostaną częściej to aż się całe smutne robią i obwiśnięte ? (donice 11l)
Może to przez hpsa tak odparowuje szybko hmm?

Normalnie lekkie już są donice co te 24h jak je podnosisz przed podlaniem?
 

Narkotek

Member
Rejestracja
Gru 28, 2021
Postów
15
Buchów
1
Zaskakuje mnie ile piją rośliny niektórych użytkowników, i to jeszcze takie malutkie.
Moje dostają 1l raz na ok. 4 dni, a jak nie daj bóg dostaną częściej to aż się całe smutne robią i obwiśnięte ? (donice 11l)
Może to przez hpsa tak odparowuje szybko hmm?

Normalnie lekkie już są donice co te 24h jak je podnosisz przed podlaniem?
Bałem się, że przeleje ale czym więcej dostają tym lepiej wyglądają po nocy. Doniczki lekkie a po 48h ziemia sucha jak wiór jeśli nie podleje.
 

Marley9101

Active member
Rejestracja
Sty 3, 2022
Postów
35
Buchów
6
Bałem się, że przeleje ale czym więcej dostają tym lepiej wyglądają po nocy. Doniczki lekkie a po 48h ziemia sucha jak wiór jeśli nie podleje.
Jak wsadzisz palucha w ziemię to też sucha ? U mnie niby są sytuacja podobna ale w środku wilgotna ziemia. Na tą chwilę w podobnym wieku dostają po 500 ml wody co 2 dzień. Ale dziś jak wlałem w podstawkę to jak czary mary, woda w 2 minuty zniknęła.. ?
 

Narkotek

Member
Rejestracja
Gru 28, 2021
Postów
15
Buchów
1
Siema Siema, dawno mnie nie było ale już wrzucam co i jak, chyba zaczęły się drobne braki ale 4 dni temu dopiero zacząłem dawać nawozy (plagron alga bloom, green sensation, sugar Royal)

 

Narkotek

Member
Rejestracja
Gru 28, 2021
Postów
15
Buchów
1
Jedna roślinka się trochę przypaliła od lampy jak nie było mnie pare dni w namiocie ale już podniesiona lampa na około 40cm od szczytów. Robiłem lst klipsami od RQS ale zacząłem to gdy już kwitła i jeden szczyt się ***ał po czym mała puściła mocniej 2 inne szczyty. Podlewam je teraz 1l wody co 24h (doniczki lekkie po 24h w sumie dziwi mnie, że aż tyle piją) co 2 dzień alga bloom 4ml na litr i green sensation 1ml na litr, a co 4 dzień sugar Royal 1ml na 1l. Temperatura 24-27 wilgoć zmniejszyłem do około 55% ale mysle czy nie zejść jeszcze niżej osuszaczem powietrza. Martwią mnie te braki ale widać je na 2-3 liściach na całej roślince to mam nadzieje, że odżywki jej wystarczą, powinienem coś jeszcze jej dać lub zmienić ?

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół