nasiona marihuany

Pierwszy Jungle

Wyszukiwarka Forumowa:

Krzoker

Well-known member
Rejestracja
Sie 19, 2017
Postów
106
Buchów
1
Hej wszystkim :)
Jakiś czas temu dołączyłem do forum celem przyswojenia wiedzy.
Porady w waszych foorelcjach, postach i dywagacjach bardzo pomogły :)
Wynikiem przemyśleń i opieki urosł taki oto Jungle. Nie obyło się bez błedów ale wszystko udało sie w porę wychwycić.
Szybki opis: Medium: BioBizz AllMix/LightMix + ciut dolomitu Nawozy: BioBizz: Grow,Bloom,TopMax,Bioheaven,ActivVera,AlgaMic,RootJuice,FishMix dodatkowo BoomBoomSpray (po treningu), CalMag, HesiBoost i Biohumus
Mikoryza: Great White (polecam gorąco działa cuda świetnie ukorzenia klony i wręcz za***iście wpływa na rośliny :D )

GrowBox 1x1x2m, HPS 400, Co2 BoostBuddy , Filtr+wiatrak
Mieszkancy:
3x ShivaSkunk SensiSeed (trening 2x uncle ben 1x main lining próba i nauka)
1x WhiteWidowxJackHererr SpanishSeeds
1x ErlyGirl x WhiteWidow SpanishSeeds
1x NorthernLight RQS ( jedyny który nie padł)
1x NoName znalezne nasionko ktore nie zawiodło :D

dodatkowo juz konczą się automaty: 1xAutoGnomo Kanabia 1xFastEddyCBD RQS 1xEasyBud RQS

Wiem ze pewnie przesadziłem ale chciałem sprobować kilu odmian i treningów.Ogólnie dużo dało czytanie forum i praktykowanie teorii z niego. Już rozmyślam nad następnym projektem. Dodatkowo Zbudowalem dwu strefowy box na matki i klony. Tu pytanie czy na powierzchnie 60x30 2 swietlówki jedna: Hagen SunGlo (Moc: 20W Temperatura barwowa: 4200K Ilość lumenow: 1300) Hagen FloraGlo (Moc: 20W Ilość lumenów: 650 Temperatura barwy światła: 2800K) dadzą radę jako oświetlenie propagatora/ukorzeniacza ? i drugie pytanie czy w pokoju matek lepiej zimne czy ciepłe swiatło i jaka moc? Mysłałem by zastosować 2x8 zarówka LED 11W. Pokój 40x60 na dwie mamusie.
Dzięki wielkie wszystkim za pomoc.

Jungle :)




Jungle z góry po środku słabo widoczna trzecia Shiva wrośnieta pomiędzy siostry :)


NoName


Pierwsza Shiva


Druga Shiva :)


NL i WWxJH
 

kuba13

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2013
Postów
58
Buchów
0
dobry busz:harvest:
oby z fartem do końca :spalony:
 
M

Master4

Guest
fryzjera im trochę zrób żeby doświetlić niższe partie, na inne treningi już za późno
 

Krzoker

Well-known member
Rejestracja
Sie 19, 2017
Postów
106
Buchów
1
Fryzjer zrobiony :)
Treningi juz dawno były zostalo im moze jescze miesiac i kosa :D
Na przyszłość wiem jakich błedów nie popełnić i jakie treningi zastosować by uzyskać porządany dla siebie efekt.
 

-SillveR-

Berrger
Rejestracja
Mar 20, 2016
Postów
1,109
Buchów
1
Trzeba było nic nie obcinac żadnego fryzjera...

A do kosy to brakuje więcej jak miesiąc w zależności od rozwoju krzewów..
 

Krzoker

Well-known member
Rejestracja
Sie 19, 2017
Postów
106
Buchów
1
Tomi12
przycialem na dole tyle co nie kwitlo a meczylo rosline.
wiem ze ponad miesiac :) narazie grzecznie siedze, karmie i patrze jak sie rozwijaja. ciesze miche z kazdego malego bombelka ktory rosnie :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół