nasiona marihuany

Pierwszy kontakt z uprawa konopii. INDOOR [0,36m2] [hps250W]

Wyszukiwarka Forumowa:

Falsyfikot

Active member
Rejestracja
Cze 10, 2021
Postów
25
Buchów
3
Zaczynam swoją fotorelacje - głównie z myślą, że ktoś będzie nademną trzymał piecze, doradzi i w razie problemów pomoże :) Z uprawa konopii (ani innych roślin w sumie) nie miałem jeszcze do czynienia ani indoor, ani outdoor), jest to moja pierwsza próba - mam nadzieję, że okaże się udana!

Mam zamiar umieścić w boxie cztery roślinki, wszystkie automaty (2x amnesia haze, nothern sky, blue cheese). Aktualnie spokojnie sobie wykiełkowały na parapecie i czekają aż ukończę mojego boxa.

Zamysł na szafkę jest taki:
- Ściany 60x120cm z regipsów, podłoga i sufit 60x60cm płyta OSB. Środek potraktowany białym lakierem matowym z puchy.
- Lampa hps 250W
- wentylacja: wloty 2x radiator z pc, wylot axial-flo turbo 125, 243 m3\h, jeden albo dwa mieszające na klipsów w środku.

Póki co zbiłem mniej więcej grajdołek, zamontowałem wentylację, jutro zamierzam zamontować lampę i zrobić drzwiczki. Pozdro!
 
Ostatnia edycja:

druh nabuhah

jak moge to pomoge
Rejestracja
Lis 30, 2020
Postów
1,608
Buchów
6,989
Odznaki
11
Fatalnie rozmiesciles ta wentylacje ziomek :D Wydaje mi sie ze wylot powinien byc pod sufitem a wloty powietrza dalbym gdzies na wysokosci donic i pasywke :D
 

pazur

Tylko spokój nas ocali
Rejestracja
Wrz 16, 2020
Postów
583
Buchów
723
Podstawową zasadą jest żeby nie kiełkować nasion jeżeli sprzęt jest niesprawny i przetestowany.Dla automatów jest ważny okres wegetatywny a Ty masz boxa w rozsypce.
 

Falsyfikot

Active member
Rejestracja
Cze 10, 2021
Postów
25
Buchów
3
No niestety, taka głupia decyzja na ostatnia chwilę. Pierwotny plan był sadzić w szklarni, albo na dzikim oucie. W poniedziałek box będzie gotowy. Roślinki na tę chwilę:
 

Falsyfikot

Active member
Rejestracja
Cze 10, 2021
Postów
25
Buchów
3
Ps jak dawać buchy na telefonie, bo nie widzę opcji takiej :) pozdro
 

Falsyfikot

Active member
Rejestracja
Cze 10, 2021
Postów
25
Buchów
3
No niestety, taka głupia decyzja na ostatnia chwilę. Pierwotny plan był sadzić w szklarni, albo na dzikim oucie. W poniedziałek box będzie gotowy. Roślinki na tę chwilę:
Jeśli chodzi o wentylację, chciałem żeby wylot był wyżej niż wlot ze względu na to że, ciepłe powietrze unosi się do góry, a chłodniejsze opada. Na takiej przestrzeni podejrzewam, że są to różnice znikome, ale zawsze.

Przy samych doniczkach mam zamiar jeszcze dać dwa radiatory z pc, natomiast kanałowy wylot jest umiejscowiony zaraz pod lampą
 
Ostatnia edycja:

turbocizia

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2019
Postów
611
Buchów
2,773
Odznaki
1
A te regipsy to nie dostaną po dupie od wysokiej wilgotności?
 

pazur

Tylko spokój nas ocali
Rejestracja
Wrz 16, 2020
Postów
583
Buchów
723
Ile one mają dni bo może się już nie opłaca ich pchać pod lampę?
 

Falsyfikot

Active member
Rejestracja
Cze 10, 2021
Postów
25
Buchów
3
Z dwa tygodnie mają, innej opcji jak do boxa dać aktualnie nie mam. Czemu miałoby się nie opłacać?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół