nasiona marihuany

Pierwszy kontakt z uprawa konopii. INDOOR [0,36m2] [hps250W]

Wyszukiwarka Forumowa:

Falsyfikot

Active member
Rejestracja
Cze 10, 2021
Postów
25
Buchów
3
Dałem roślinki pod lampę, muszę dokupić jeden regips, ponieważ pękł przy docinaniu. Temperatura póki co utrzymuje się ok 31C, ale nie zamontowałem jeszcze mieszających wentylatorów i dodatkowych wlotów.



Roślinki docelowo zostaną przesadzone do równych doniczek (zbije z deseczek aby wykorzystać maksymalnie metraż) prawdopodobnie jutro.

Bardzo proszę o rady, krytykę i opinie, będę mega wdzięczny. Strzała!
 

pazur

Tylko spokój nas ocali
Rejestracja
Wrz 16, 2020
Postów
583
Buchów
723
Nad zastosowaniem drewna do budowy doniczek to bym sie zastanowił bo ono przeciez zacznie gnić.Plastikowe kwadratowe nie sa aż takie drogie.Możesz kupić wieksze i ewentualnie uciać z nich górę żeby maksymalnie wykożystać powierzchnie podłogi.
Wysianie o tyle wcześniej nasion nie było dobrym rozwiazaniem bo one za dwa tygodnie zaczną kwitnać i będą jak to kiedyś ktoś napisał niziołki,możesz je zostawiać na testy boxa.
 

Falsyfikot

Active member
Rejestracja
Cze 10, 2021
Postów
25
Buchów
3
Masz rację z drewnem, nie pomyślałem o tym. Z takich przedwcześnie kwitnących jaki plon można zebrać?

Ustawiłem światło na 18/6
 

Falsyfikot

Active member
Rejestracja
Cze 10, 2021
Postów
25
Buchów
3
Działać działa, jak nic z tego ma nie być to robię wyjazd z tym. Muszę zdążyć przed październikiem, bo będę zmieniać lokum.
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
Ja na twoim miejscu brałbym sezony, krótki weg i jak będzie wszystko ok to się wyrobisz :)
 

pazur

Tylko spokój nas ocali
Rejestracja
Wrz 16, 2020
Postów
583
Buchów
723
Jeżeli nie masz nasion to lepiej kupić na początek sezony,w razie jak coś nie pójdzie na poczatku możesz przedłużyć wega.
 

Falsyfikot

Active member
Rejestracja
Cze 10, 2021
Postów
25
Buchów
3
Panowie problem jest, lampa nie chce świecić. Zasilacz bzyczy, o co może chodzić?
 

Green John

Walczę z ostrym cieniem mgły
Weteran
Rejestracja
Lip 19, 2010
Postów
1,093
Buchów
1,243
Odznaki
7
Jak syczy to coś po drodze padło jakiś kondensator lub inne gówno. Miernik i mierzysz napięcie od początku.
 

Falsyfikot

Active member
Rejestracja
Cze 10, 2021
Postów
25
Buchów
3
Dobra, świeci spowrotem. Zasilacz "pyknął" i po chwili i lampa się zapaliła. Teraz trochę się schizuje, żeby nie spalić chaty xd



Do czego podłączyć uziemienie, bo nie mogłem znaleźć oznaczenia na oprawce lampy i kabel wisi teraz.

Jest sens podlewać roślinki biohumusem skoro z***alem sprawę na początku?
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
Skoro mają już 2 tygodnie to kiełkuj nowe kup sezony indici lub fasty krótki weg jak koledzy radzą i będzie git
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
Ten zasilacz to też jskis przed wojenny
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół