nasiona marihuany

Pierwszy ogród Wuja_Bena

Wyszukiwarka Forumowa:

Wuja_Ben

Well-known member
Rejestracja
Lip 1, 2012
Postów
1,750
Buchów
2
Na przyszły rok będę mądrzejszy i wbiję w ziemie już od kiełka drąg żeby sie nie bawić ze sznurkami. na razie je porządnie nawiozłem zobaczymy co to da najwyżej dam im jeszcze jedną dawkę w niedziele.
ale jeśli się nie mylę żółte zaczęły dostawać zielonkawego koloru niektóre przynajmniej
a i rozsypałem szło potłuczone w niedziele i powiem że mit obalony ślimaki łażą po szkle aż trzeszczy muszę dokupić ślimakol
Dzisiaj zabrałem na plantacje kobite co by był jakiś punkt odniesienia
na pierwszym zdjęciu za sobą ma passiona po lewej ES a po prawej purple
na reszcie już passion rozłożysty i ES




 

diabl

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2011
Postów
78
Buchów
0
Fajne rosliny, posiadam podobne odmiany, zajrzyj :D

pozdro
 

Sativaflavour

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2012
Postów
199
Buchów
1
Wujku Benie, miałeś już sytuację, w której jeden z tych kolosów zaliczył upadek , miał złamany pień, i musiałeś stawiać go do pionu za pomocą odciągów? mam kilka krzaków (Shamany) podobnych co do wielkości, z którymi mam właśnie problem ,że mi się łamią u podstawy:/:shaking:
 

Wuja_Ben

Well-known member
Rejestracja
Lip 1, 2012
Postów
1,750
Buchów
2
w poście 13 jak widzisz na jednym zdjęciu musiałem porobić odciągi ze sznurka inaczej by się połamały odciągi mam w kształcie krzyża tak więc na którą stronę krzak się przechyli z drugiej strony sznurek go przytrzyma i tak naprzemiennie
ES mi też mi pękła przy podstawie ale już się zrosła i też ma odciągi porobione żeby nie padła musiałem też porobić oddzielne przytrzymania dla odnóg bo też mi pod ciężarem pękały .Niestety jednej odnogi nie odratowałem i uschła ale cała reszta się jako tako trzyma
Zresztą odciągi widać na większości zdjęć trzeba się tylko przypatrzeć bo sznur jest przemalowany z białego na czarny żeby się w oczy nie rzucał w razie czego.
w tym momencie nic innego nie wymyślisz można by wbić w ziemie gruby drąg przy głównej łodydze ale osobiście bym tego nie robił żeby nie uszkodzić korzeni ale tak właśnie zrobię w przyszłym roku od sadzonki.
 

Wuja_Ben

Well-known member
Rejestracja
Lip 1, 2012
Postów
1,750
Buchów
2
no nic lecimy dalej trza trochę odświeżyć wątek
na razie bez szaleństw od 2 tygodni kwiatki sobie kwitną
i pojawili się jacyś nowi znajomi








 

Wuja_Ben

Well-known member
Rejestracja
Lip 1, 2012
Postów
1,750
Buchów
2
Dziś po tygodniowej nieobecności poszedłem zobaczyć co tam słychać na Rancho i nie do końca tego oczekiwałem<coolpalacz>

Jak już wiecie wygiąłem główny szczyt z passiona aby go schować ale kilka innych się wybiło i zamiast jednego mam ok 10 a ten główny i tak poszedł swoim torem w gorę normalnie masakra :pl:
a reszta leci i kwitnie sobie

To jest ten wygięty główny szczyt który poszedł w górę




a to jego nowa korona
wiem że nie wygląda to źle ale jednak jest to sport ekstremalny w naszych warunkach i wolał bym aby nikt tego nie widział.

Więc zastanawiam się teraz czy tych też nie podgiąć w dół?
co myślicie?






























 

Mania

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2010
Postów
1,542
Buchów
6
piekny ogród, dopiero odnalazlem ten temacik wujku... podlaczam sie do pytania wyzej...podejrzewam ze mają po 2,5-3 metry :D
 

Wuja_Ben

Well-known member
Rejestracja
Lip 1, 2012
Postów
1,750
Buchów
2
Tak dokładnie ES i purple mają ok 2 metrów
a passion mnie trochę przeraził bo lekko ponad 3 metry to już za dużo nawet jak dla mnie.
No ale zobaczymy jak to dalej pójdzie jeszcze z miesiąc spokojnie posiedzą w ziemi więc byle do :harvest:
 

Blinx

Well-known member
Rejestracja
Gru 17, 2011
Postów
155
Buchów
0
Co tu dużo pisać. Ślicznoty :smokee:
 

Beka6

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2012
Postów
174
Buchów
0
Nie no masakra zauważam że te passiony to rosną duuuże. Za rok nie omieszkam tej odmiany zapodać tylko już nie w wiadra a bezpośrednio w glebe. A twoje ogrody hmmm palce lizać byle do :harvest:
 

Dago

Active member
Rejestracja
Cze 11, 2012
Postów
26
Buchów
0
Ładne roślinki, ładny spot, te kwiatki za roślinkami pięknie wyglądają. Te same odmiany co moje w tym roku.. eh..
 

Wuja_Ben

Well-known member
Rejestracja
Lip 1, 2012
Postów
1,750
Buchów
2
Nie no masakra zauważam że te passiony to rosną duuuże. Za rok nie omieszkam tej odmiany zapodać tylko już nie w wiadra a bezpośrednio w glebe. A twoje ogrody hmmm palce lizać byle do :harvest:

Nie widzę sensu aby trzymać na dworze w wiadrze ja mam 50L ziemi pod krzak i uważam że na słońcu jest to podstawowe minimum dla rozrostu korzeniowego tym bardziej że korzenie rozrastają sie na tyle na ile maja miejsca i dlatego w wiadrze urośnie skarłowaciała bez możliwości prawidłowego rozrostu.
W przyszłym roku pójdzie już 100L pod krzaka a ziemie już powoli należy kupować bo markety się na zimę wyprzedają pod leclerkiem widziałem w tym tygodniu ziemię 50l po niecałe 7 zł więc nie ma co żałować <coolpalacz>
 
G

Guest

Guest
jako nowicjusz to pełen wypas , niezgorsze te twoje krzaczki :) serjo poleciałes ładnie to tak jest jak sie lekcje odrobi a potem sadzi :) POWODZENIA . :harvest:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół