nasiona marihuany

Pierwszy OUT 2011 jednak coś z tego będzie.

  • Autor wątku Abrakadabraa
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
A

Abrakadabraa

Guest
Witam. Przedstawiam oto mój pierwszy out 2011.
Nasiona z otwartek pestki: pakiet podstawowy jak i rozszerzony.
Kiełkowane i przechowywane w domu aż nie zrobiło się w miare ciepło pod 2x zarówką 21wat energoszczędna. Na out wysadzone 15 kwietnia jeszcze przed śniegiem. Pare fotek od początku do końca







Pseudo foliak przed śniegiem:



Tu fotki z 19 maja





Tu już około 20 czerwiec:



Pierwsze męskie krzaki wycięte



Trening LST





A tu fotki z 1 lipca:









1.5 miesiąca później













No i fotki z pierwszego września:
Szczyty w jednej są bardzo różowe jest ich około 40 nie licząc tych mniejszych! Nie robiłem wszystkim zdjęc bo zabrakło mi pamięci pare fotek głównej roślinki:














Przy ostatniej wizycie popryskałem planty na pleśń i wysypałem całą torebke plantonu K pod wszystkie 14 panienek!! Oby do końca!!<wodna><wodna>
Proszę o rady co by tu jeszcze zrobić żeby większy plon wyciągnąc chociaż i tak myśle że nie będzie mały. Jeszcze mam inny problem bo nie mam gdzie suszyć ale jeszcze około 2 tygodni mam na znalezienie jakiejś miejscówki rozglądam się nad opuszczonym domkiem takim jak na ogródkach są albo jakiś barak...
 

atokk

Well-known member
Rejestracja
Cze 14, 2011
Postów
115
Buchów
0
Ładnie i zdrowo:))

Co by tu powiedzieć,,, Chyba jedynie słońca życzyć i byle do zbiorów:)
 

Jarecki

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 20, 2008
Postów
2,266
Buchów
12
Z tym plantonem moze nie byc tak kolorow, pojdzie deszcz, rozpusci sie i krzaki popalone
 

passioned

Well-known member
Rejestracja
Cze 11, 2011
Postów
170
Buchów
0
na poczatku sobie mysle - ku**a jak blisko je posadzil siebie, a tu calkiem konkretne palenie sie szykuje;ddd
 
A

Abrakadabraa

Guest
No może z tą odległością z***ałem, ale jak odpadły wszystkie męskie krzaki to jednak zrobiło się miejsce i jest wszystko okej : ) A co do tego plantonu to posypałem go około tydzien temu i podlałem w miare dobrze, to wczoraj byłem na spocie i wszystko wyglądało okej myśle że nic się nie popali jest to chwast i da sobie rade : ) a jak myślicie kiedy około będzie mozna ciąć tą z różowymi topkami? na moje oko za 3-4 dni pojade podlać podwójną dawką ripenu i za około 1.5 tyg ścinka. Czy może czekać dłużej? Jak myślicie?

Następnym razem pojade z lustrzanką to porobie kilka łądnych fotek : ) bo te to troche nieogarnięte tylko 2 mpx nie robi za wiele roboty;/
 
A

Abrakadabraa

Guest
Po krótkiej przerwie powracam z nowymi fotkami : )
A tak przy okazji dojeżdzając do spota trafiłęm na zwalone drzewo ( taka małą lipa przewrócona na ziemie w trawie) jechałem rowerem aż tu nagle niespodziewanie lece przez kierownice : D no ale trudno wypadki tym bardziej po wcześniejszym wiadrze. A przy wyjeździe ze spota około 200 metrów jak już dojeżdżałem do dróżki zobaczyłem gościa zapie****ającego z psem;/ ch***wo ale jakoś ogarnąłem jakby gdyby nic i parę metrów dalej zacząłem robić zdjęcia wszystkich kwiatków które spotkałem. Mam nadzieje że nie będzie nic podejrzewał bo jak coś ogarnie to może być lipa;/ Trzeba uważać na każdym kroku a szkoda żeby pod koniec sezonu wpaść na głupocie... Pilnujcie się.

Tu pokaże 8 krzaków z 14 reszta jest na inny spocie obok i nie chciało mi się juz robić zdjęc.

Wszystko przywiązane do kijków żeby nie powtórzyła się akcja ze złamanymi kałęziami. Wszystko trzyma się stabilnie i czeka do :harvest:. Pozdrawiam!






























A tu pare ciastek dałem do tego 15 gram suchego szrotu z roślin i szczerze mówiąć wypie****iłem to bo strasznie ***ało taką jakąś dziwną gandzią i prawie się zrzygałem jak dłużej wąchałem ten zapach. Wszystko robione z przepisu (masło i ciastka)

 
A

Abrakadabraa

Guest
Wkońcu ścinka jak ściąłem 4 gałęzie głównej rośliny ten największej wyszło tyle wczoraj przed ścinką już po obcięciu wszystkich listków było 210g teraz jest jak widać 151g po jednym dniu suszenia. To ogólnie zostało ścięte 1/4 rośliny więc wychodzi kilogram z jednej głównej rośliny! a naprawde jest jeszcze co ścinać a niestety nie mam gdzie tego suszyć ścinam wszystko partiami. Nawet nie chce wiedzieć ile mi wyjdzie z tych wszystkich roślin bo i tak już naprawde troche się dygam z tym wszystkim jeździć i przechowywać;/







Starałem się wywalić wszystkie liście i nie robić wcześniejszego błędu ponieważ jak liście wyschną wcale nie są tak smakowite jak reszta topa : ) POZDRAWIAM!
 

Dzezik

Active member
Rejestracja
Lis 2, 2009
Postów
33
Buchów
0
Bardzo ladnie to wygloda , z tego na wadze z 35 suchego powinno ci wyjsc , Pozdrawiam i z Farciorem man !! :)
 

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
To na spoty sie nie bałes jeździć a z paleniem sie boisz??:D ku**a ścinaj jak już doszły i śmiało przez szose:D
 
A

Abrakadabraa

Guest
Dolna granica u mnie jest 1/4 suchego:D a zazwyczaj i tak wychodzi więcej : ) Myśle że z tego będzie koło 60-65g. Więcej z całego krzaka powinno wyjśc około 300gram myśle że na pierwszy out i tak jest to bardzo olbrzymia waga iż takich krzaków mam jeszcze 14:D Ale nie chce mi się jednym słowem tego wszystkiego robić tzn zdjęć : )

No na spota sobie podjechałem rowerkiem ścierzami którymi nawet na piechote jest cięzko przejśc a teraz cały plecak zapakuje i nie ma miejsca więcej a mam 14 km przez droge albo 17km przez łąki. Ale na szczęscie mam pod ręką motor więc mniejsza obawa jest ale problem z suszeniem jest:p
 
D

delete

Guest
Myśle że z tego będzie koło 60-65g. Więcej z całego krzaka powinno wyjśc około 300gram myśle że na pierwszy out i tak jest to bardzo olbrzymia waga iż takich krzaków mam jeszcze 14
jak zbierzesz wszystko wtedy możesz dumnie napisać ile Ci wyszło, do ścięcia ostatniego topka jeszcze wiele może się wydarzyć. Więc z fartem do końca
Pozdro
 
A

Abrakadabraa

Guest
No to mały up z plonu jednej głównej roślinki wynik 450g suchego materiału. Pozostało mi jeszcze 13 damek które na dniach jade ścinać.
Na zdjęciach mamy 210g. 240g poszło już do obiegu : )

 

Babls

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2011
Postów
150
Buchów
0
Jak tam żyjesz?? :) opisz trochę smak oraz fazę palenia z OP, no i ile ci wyszło wszystkiego oraz jak suszyłeś :).
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół