nasiona marihuany

Pierwszy Out 9 x pomocy

Wyszukiwarka Forumowa:

mastablastskun

Active member
Rejestracja
Gru 10, 2011
Postów
36
Buchów
12
Witam serdecznie to moj pierwszy Out w tym sezonie
oczywiscie na ten moment jest ich duzo wiecej ale zacznijmy od tego
mialem juz dodac wczesniej fotorelacje ale z czasem bylo krucho ciagle stresy brakiem hajsu i problemami
ale mniejsza o to
zaczynamy

ziemia 5.5-6.5 ph
doniczki 10 L , zdazyly sie dwie 7L zdaje sobie sprawe ze hamuje to rozwoj rosliny no ale coz poradzic
dwa planciki bezposrednio po wykopaniu doleczkow wsadzone w glebe
w miejscowce rosnie strasznie duzo pokrzyw wiec mysle ze powinnem tak zrobic z kazdym no ale teraz juz nie bede kombinowal
nawoz jaki stosuje biohomus super forte ale tez nie jest to systematycznie podlewanie poniewaz ciagle pada
i rosliny maja az za natto wody
10 dni temu zastosowalem moj wlasny nawoz ktory nie trzeba dawac co iles dni wystarczy raz i jest git

a dokladnie
odchody od golebi
dolomit
setka biohomusa
skorupki od jajek
kapke wody zeby zmieszac wszystko
to pozostawilem w sloneczny dzien na kilkanascie godzin nastepnie garsc nawozu pod kazdy krzak
spiepszylem troche bo podalem ten specyfik juz zaczynajacym kwitnac plantom
niech ktos madrzejszy pomoze mi laikowi co dac na kwitnienie nie drogiego a skutecznego nie przelewa mi sie z pieniedzmi
w nastepnych poscie bedzie inna juz dokladniej opisana fotorelacja tu nie mam nawet pojecia co to za nasionka



























Dziekuje z gory za wszelkie porady , duzo biore sobie do serca jestem nadal laikiem chodz juz to moj drugi sezon , ale caly czas sie ucze i staram poprawiac bledy
Wszysktkim zycze owocnych udanych plonow i byle z fartem !!! Pomyslnosci !!!


ps. zdazyl sie jeden meski odizolowalem go 30 metrow dalej za wielkim krzewem , wywiesc go wek daleko czy nie zagrozi dziewczynka ??
 

deer

Well-known member
Rejestracja
Mar 24, 2014
Postów
328
Buchów
107
na flo to po taniości jakiś florovit (mineralny), astvit (organiczny), poczytaj w odpowiednim dziale.

męski moze zapylić z odległości 30 metrów, czyli jak nie chcesz mieć popylonych plantó to daj sobie spokój i wytnij go najlepiej
 

mastablastskun

Active member
Rejestracja
Gru 10, 2011
Postów
36
Buchów
12
dziekowa za porade zrobie ta jak mowisz co do meskiego planta szkoda mi go wycinac , naszczescie jest w doniczce przezuce go gdzies daleko daleko od moich bede mial nasionka na nastepny rok
 

mastablastskun

Active member
Rejestracja
Gru 10, 2011
Postów
36
Buchów
12
Ogolnie troszke mnie nie bylo nie wiedzialem tez ze te male automaciki zaczna kwitnac tak szybko i dostaly dawke na weg
czy to moze byc przyczyna ze strasznie pozolkly liscie









przy drugim juz nie widac az tak tragicznych zmian






roslina stosuje od niedawna planton k i substral burza kwiatow
 

pszczółka

Well-known member
Rejestracja
Maj 23, 2017
Postów
82
Buchów
0
Ni przejmuj się liśćmi, będzie mniej trymowania<lol2>. Moim zdaniem lekko przenawoziłeś roślinki, najlepiej wkop panny głęboko w glebę w dobrze nasłonecznionym miejscu. Z fartem
 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
Ni przejmuj się liśćmi, będzie mniej trymowania<lol2>. Moim zdaniem lekko przenawoziłeś roślinki, najlepiej wkop panny głęboko w glebę w dobrze nasłonecznionym miejscu. Z fartem

One nie są przenawożone, poza tym krzaków na flo się nie przesadza. Moim zdaniem wyciągają żarcie z liści, nie długo ścinka.
 

remo2

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2014
Postów
711
Buchów
1
Gdzie to jeszcze do ścinki ....
 

mastablastskun

Active member
Rejestracja
Gru 10, 2011
Postów
36
Buchów
12
panowie zaskoczyly mnie te dwa maluchy wiecie prawda jest taka ze podalem im nawoz na weg nie spodziewalem sie ze zaczna kwitnac tak szybko to moze wina wlasnie tego , odchody golebi setka biohomusa garsc dolomitu skorupki od jajek wszystko wymieszalem odczekalo na sloncu caly dzien nastepnego dnia podalem na spota
inne dziewczyny rosna sobie dobrze wmiare te dwa sa najgorsze ze wszystkich

zapodam foteczki jutro

a co do scinki to jak to ocenic kiedy dokladnie sciac maja juz duzo brazowych wloskow
aktualnie nawozone sa plantonem k i substralem burza kwiatow
 

Kaktus_07

Well-known member
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
51
Buchów
0
Wyluzuj. Włoskami się nie przejmuj, nie one są dokładnym wyznacznikiem dojrzałości, a trichomy znajdujące się na kwiatach. Mowa o tych "kuleczkach" które pewnie masz już mleczne. Poczekaj aż zbrązowieją, aby to dokładnie ocenić polecam zabrać jakieś szkło powiększające. Polecam również przeczytać podstawowe artykuły dotyczące uprawy. :D
Dlaczego już kwitną?
Po prostu 10l doniczki to nie był najlepszy pomysł. Po żniwach zobaczysz co na spodzie donicy się dzieje. Pod żadnym pozorem nie przesadzaj ich, nie przenoś też donicy. Jeśli stoją one na ziemi to korzenie pewnie już powychodziły przez dolne otwory.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół