nasiona marihuany

PIERWSZY OUTDOOR 2021 [GGS,RQS,...]

Wyszukiwarka Forumowa:

PanApokalipsa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 9, 2013
Postów
1,395
Buchów
1,327
Odznaki
6
Glodne sa panie kolego , powy***uj te zolte kiksy i dopie**** konkretnie na kwitnienie nawoz.
Jak masz czas rozstaw je szerzej zeby plecha nie wbila.
Potrzebuja miksu , nawoz na kwitnienie plus oprysk dolistny z azotem.
Za szybko go wyciagaja z lisci co przelozy sie na strukture topa.
Ladnie lecisz.
 
U

Usunięty 80704

Guest
niestety w tak małych donicach nie robi się outa na spocie, jeśli nie ma się nawadniania czegoś takiego. trzeba było w ziemię wkopać a nie tak.
 

Mesyt

Active member
Rejestracja
Maj 9, 2021
Postów
36
Buchów
96
Glodne sa panie kolego , powy***uj te zolte kiksy i dopie**** konkretnie na kwitnienie nawoz.
Jak masz czas rozstaw je szerzej zeby plecha nie wbila.
Potrzebuja miksu , nawoz na kwitnienie plus oprysk dolistny z azotem.
Za szybko go wyciagaja z lisci co przelozy sie na strukture topa.
Ladnie lecisz.
Polecialem z rańca poucinać żółte liście i zapodałem im 50l wody z nawozem. Są porozstawiane od z 2 tygodni, ale nie zrobiłem zdjęć. Wrzucę przy następnej wizycie jak się wszystko prezentuje. Specyfik do oprysku jakiś konkretny, czy poprostu wchodze do ogrodniczego, kupuje spyskiwacz i proszę miłą panią o „coś do dolistnego oprysku z azotem”? Jeśli tak to kierować się czymś, czy brać co da?
 

PanApokalipsa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 9, 2013
Postów
1,395
Buchów
1,327
Odznaki
6
Zwykly biopon da rade , ale jak ci cos ta mila pani poleci lepszego to bierz.
Na kwitnienie jest od groma nawozow , ja pod outa napie****alem Florowitem oraz Plantonem K.
Jednak sam stosowac zaczalem od 2 lat jakos kompleksowy nawoz od RQS , swietny zwlaszcza dla automatow , PowderFeeding.
Trzeba tylko pilnowac kiedy i ile sie go dalo.
 

Jebaniutki

Active member
Rejestracja
Maj 12, 2021
Postów
29
Buchów
4
Nie ostał się żaden. Kilka postów wcześniej wstawiłem listę co przeżyło (24 sztuki). Aktualnie większość pomieszane, ale przy ścince myślę, że dojdę, co jest co. Musiałem je porozdzielać, aby każda dostała światło.
Oj szkoda szkoda. Moja póki co idzie pięknie.

Odnośnie kwestii doniczek to wprawdzie mam nikłe doświadczenie - mój pierwszy spot. Ale osobiście nie wyobrażam sobie sadzić na spocie plantów w donicach bo więcej z tym kłopotów by było niż pożytu.
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Ale osobiście nie wyobrażam sobie sadzić na spocie plantów w donicach bo więcej z tym kłopotów by było niż pożytu.
Dlaczego problemu?
Mi taki sposób uratował tegoroczny spot automatyczny, bo nornice mi nie opie****iły plantów z drugiego rzutu...
Problemu nie widzę jak dobrze to przemyślisz...
 

Mesyt

Active member
Rejestracja
Maj 9, 2021
Postów
36
Buchów
96
Zwykly biopon da rade , ale jak ci cos ta mila pani poleci lepszego to bierz.
Na kwitnienie jest od groma nawozow , ja pod outa napie****alem Florowitem oraz Plantonem K.
Jednak sam stosowac zaczalem od 2 lat jakos kompleksowy nawoz od RQS , swietny zwlaszcza dla automatow , PowderFeeding.
Trzeba tylko pilnowac kiedy i ile sie go dalo.
Używałem Guerilla Tabsy po 4 na doniczkę i teraz leję Guerilla Juice na flo. Na październik ruszam z indoorem to potestuję różne różności. Ten Biopon to jakiś konkretny? Bo widzę ich od cholery w internecie, i nie ma napisane na żadnym, że do użytku dolistnego.

Szkoda ze tak słab lst zrobiłeś :)
Wiem, wiem…. Już samo to, że nie dosypałem ziemi do końca doniczki było przeszkodą. Potem jeszcze próbowałem je trenować i nie mialem jak zamocować drutu, bo gdy wbijałem go w ziemię, poprostu po czasie z niej wychodził.. Nieprzemyślane pod tym kątem. Do poprawy przy następnym growie.
 

Mesyt

Active member
Rejestracja
Maj 9, 2021
Postów
36
Buchów
96
70 dzień życia :)

Dawno nie było mnie na spocie w dzień. Cieszą oko. Topki forumują się dość zwarte. Kupiłem mikroskop, wszystkie trichromy przezroczyste. Myślicie, że popuchną bardziej? Bo niektóre to wyciągnięte mocno, wysokie na ok. 130cm, a topków jakoś niewiele. Najładniejsze nadal GGS, napewno zakupię ponownie za rok. Kiedy myślicie, że przestać lać nawóz? W tym momencie leje 7-8ml / litr Guerilla Juice przy każdym podlewaniu.




Tutaj piękne Purple Lemon x Diesel Kush i jeden z nich to Blue Cheese, fioletowe pheno, nie odróżnie niestety, a zapomniałem już, który jest który. Godzina 8 rano nie służy mojej pamięci.

6E14DF3E-864B-4EFA-BA0D-327968D40F14.jpg


AF342A53-9D0B-4501-9C49-D3C4D5539C7F.jpg


CDA636BE-63F4-4A71-9790-3BBD906A8953.jpg


Gorilla Glue x Diesel Kush oraz Orange x Diesel Kush




Amnesia Haze od RQS z ciekawym kolorkiem




Reszta niestety tak mi się pomieszała, że nie wstawiam z bliska, bo nie wiem co jest czym. Dwa trupy Amnesia 47 XL od BigSeedbank oraz AK47 od Oriona jakimś cudem się odratowały i idą jakoś, kwitną. Na koniec zobaczymy co z tego będzie. Niestety zdjęć też nie zrobiłem. Wygląda to jakoś? Dla nowicjusza, który widzi to wszystko na oczy pierwszy raz robi wrażenie hehe. Dajcie znać. Dzięki za buchy :weed-2:
 

UNHOLY

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2020
Postów
375
Buchów
839
Odznaki
2
Skoro przeźroczyste to trzymaj, zawsze coś spuchną. Ogółem nie wygląda to źle - ba trochę popalisz swojaka ;)
Wydaje mi się, że w przyszłym tygodniu już coś zetniesz :oczy:
 
U

Usunięty 23746

Guest
Potrzymałbym je jeszcze max tydzień-półtora. Też mam GGSY i widzę, że po 75 dniach będą gotowe. Może kilka dni więcej- bez lupy tego dokładnie nie oszacujesz, ale lepiej te kilka dni za wcześnie niż za późno moim zdaniem;] Uważaj na te GGSy, bo 2 dni temu byłem u nich, to zaczęły plechę łapać, podczas gdy reszta afów nic. Wyciąłem ogniska i daje im jeszcze tydzień na spuchnięcie licząc, że nie popleśnieją mocno. 4 dni wcześniej byłem to 0 plechy było, więc szybko zaatakowała je plecha przy samym finiszu.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół