nasiona marihuany

Pierwszy outdoor - deuter, noname + os gnom

  • Autor wątku Usunięty 82903
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
tak wygląda, pięknie pachnie tak jakby świeżo wyciśnięta pomarańcza?

tutaj muszę spytać was co się dzieje, dziewczyny stoją w miejscu ciągle odpadają liście , końcówki usychają wątpię nie przenawożenie. Turkuć? Złe ph?
Rośliny są na glebie spotowej przy desancie dałem trochę dolomitu, nawozy mineralne na sezonach Plagron Terra grow na automatach biobizz trypack outdoor, nie ma różnicy w nawożeniu na każdym krzaczku tak się dzieje
Wygląda jak brak azotu ,a nie ph ciągnie mocno z liści z tego co widzę

co do wysokości ultra ,tylko te co były kiełkowane są takie niskie ale to dalej sezon i jestem pewny na go zrewegować i pobrać klona

a zapach jest takie cytrusowy z delikatną nutką czegoś ostrego coś jak sour lemon
 
U

Usunięty 82903

Guest
Siema ludziska minęło 8 dni czas na up :) 06.09 (na dzień dzisiejszy) planty wyglądają tak. Do kosy jeszcze trochę, myślę że będę zbierać koniec września / początek października. Zarzucam parę fotek fajnie idą piękna ciemna zieleń, zapach też cudowny ?/?



 
U

Usunięty 82903

Guest
bardziej połowa października :)
mamy już 6 września.
U mnie niektórę są w tym stadium od 2 tyg i oceniam że i tak do połowy października im trza postać.
Z fartem! ✌️
Po dodaniu posta zacząłem liczyć dni i jestem teraz podobnego zdania co ty.
20.07 pierwszy dzień życia
6.09 48 dzień
25.09 67 dzień
30.09 72 dzień
5.10 77 dzień
10.10 82
20.10 92 dzień
Tak wiem dniami życia nie ma co się sugerować. Trzeba zwracać uwagę na to jak wyglądają trichomy ale to zawsze jakiś odnośnik pozdro :smoking-smiley:
 
U

Usunięty 82903

Guest
Pora na update, minęła już połowa września.
No co mogę powiedzieć puchną,nie ma oznak plechy pomimo deszczu codziennie od ponad tygodnia. Podlane biobizz biobloom,topmax, troszkę fishmix i odrobinkę biohumusu. Liczę że deszcze miną będzie mniejsza szansa na szarą ku... Tyle w temacie pozdro!

 
U

Usunięty 82903

Guest
Witam po 6 dniach nieobecności wpadłem na spota niestety musiałem wyciąć parę zarażonych szarą miejsc na najmniejszym automacie ,reszta zdrowa zostaje. Mały chyba będzie na dniach ścinany aby cały nie spleśniał

:meksyk:



Coś czuję że będę musiał zbierać niedojrzałe kwiatostany z powodu obecnej pogody, ale zawsze coś. A u was jak z plechą? Ja nic nie pryskałem, nie jest najgorzej ;)
 
U

Usunięty 82903

Guest
Witam wczoraj wpadłem na spot i skosiłem ostatnie 2 gnomki, plechy nie dużo kwiat luźny ale się tym zupełnie nie przejmuje będzie chociaż co zapalić w te chłodne zimowe wieczory. Do ścięcia zostało parę maluszków z drugiego spota. Tutaj wam zarzucam jak to wyglądało tuż przed kosą



 
U

Usunięty 82903

Guest
Z drugiej spota lipa wszystko plecha, ogólnie było 30g suszu wiem śmieszna ilość ale było co popalić fajna ta wasza amnezja była ale bardziej mnie urzekł UEL polecam każdemu wyląduje u mnie w klaserze w następnym sezonie :) można przenieść do zakończonych.
Pozdrawiam, życzę powodzenia tym którzy jeszcze coś koszą!
 
U

Usunięty 82903

Guest
Widzę że temat nie został przeniesiony więc wstawię 2 fotki suszu którego już nie ma ;)
Stuff w słoiku to auto amnesia od gnoma
A ten jeden topek to UEL od gnoma również
IMG_20221115_084358.jpg

IMG_20221115_084415.jpg
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół