nasiona marihuany

Pierwszy projekt i do tego RDWC Growrilla

Wyszukiwarka Forumowa:

neurofan

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2020
Postów
921
Buchów
2,881
Odznaki
4
Dokladnie i dodatkowo jeszcze ostatnie 2-3dni juz tylko w samej wodzie z wyrownanym ph
Ja robiłem w kokosie i ostatni tydzien leciała sama woda. Zapach i wygląd pięknie, ale dusiło i gryzło w gardło, dlatego tez przerzuciłem sie na ziemie i w miarę organike
 

Paolo83

Well-known member
Rejestracja
Lis 20, 2021
Postów
96
Buchów
286
Uwzględnij 48h ciemni, poprawia smak i moc. Sprawdzone.
Cos w tym jest, chyba tez tak zrobie, troche poczytalem i cos znalazlem ale czy to prawda, ma ktos jakies doswiadczenia?

"The Stichting Institute of Medical marijuana (SIMM), the first company to sell marijuana through the pharmacies of Holland, has been investigating the medical possibilities of cannabis, together with TNO laboratories and the University of Leiden.

One of their discoveries has been that to keep the ripe plants in the dark before harvesting could increase their potency.SIMM’s growers separated a crop of mature plants, harvested half of them and kept the other half in absolute darkness for 72 hours before cutting and drying. Analysis of the resulting dried buds showed that some varieties had seen an increase of THC of up to 30%, while CBD and CBN remained the same."
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,839
Odznaki
5
Nie wiem czy ciemnia ma wpływ na zawartość kanabinoidów, co zresztą ze smakiem nie ma nic wspólnego, natomiast ma na zawartość terpenów(te syntezują się jedynie w nocy)
2. w nocy roślina transportuje cukry do korzeni, a to właśnie cukry są przyczyną gryzącego/drapiącego dymu i ciemnego popiołu.
 
U

Usunięty 81741

Guest
Cos w tym jest, chyba tez tak zrobie, troche poczytalem i cos znalazlem ale czy to prawda, ma ktos jakies doswiadczenia?

"The Stichting Institute of Medical marijuana (SIMM), the first company to sell marijuana through the pharmacies of Holland, has been investigating the medical possibilities of cannabis, together with TNO laboratories and the University of Leiden.

One of their discoveries has been that to keep the ripe plants in the dark before harvesting could increase their potency.SIMM’s growers separated a crop of mature plants, harvested half of them and kept the other half in absolute darkness for 72 hours before cutting and drying. Analysis of the resulting dried buds showed that some varieties had seen an increase of THC of up to 30%, while CBD and CBN remained the same."
And don't forget to KEEP them in total darkness as much as possible throughout the drying and curing process!
 

Paolo83

Well-known member
Rejestracja
Lis 20, 2021
Postów
96
Buchów
286
And don't forget to KEEP them in total darkness as much as possible throughout the drying and curing process!
Tego to nie zapomne?

Mam plan zeby po kosie i trimingu zostawic z 0.5cm lisci cukrowych zeby sie ladnie wtulily w topy

Cale lodygi do gory nogami powiesic w namocie na siatce z scroga czy dwuch z malym wentylatorem na dole i wentylacja srednio ustawiona, temp 18°-20° rh 40%-50%
I tak z 1-2 tyg, az lodygi juz nie beda giete tylko suche, lamliwe

No i potem sezonowanie, sloiki i integra boost 62%
 

Paolo83

Well-known member
Rejestracja
Lis 20, 2021
Postów
96
Buchów
286
Osobiście nie lubię mieć w swoim produkcie liści.

Używałem 62% i wydawało mi się, że produkt jest za wilgotny, słabo mielił się w młynku i przygasał w joincie. Zmieniłem na 55% i problem zniknął.
Tak ale tylko troche z 0.5cm od topa, tam gdzie maja bardzo duzo trichomow

Tak wogole zastanawiam sie co zrobic z resztkami pelnych trichomow, male topki z dolu, a troche tego bedzie, myslalem o ice hasz, bubbleator ale niewiem czy chce mi sie robic czy sie oplaca, jaki smak itd

Zobaczymy jak bedzie z 62%, ja ogolnie wole troszke wilgotne niz za suche ktore sie same krusza w dloni, kwestia gustu?
 

Paolo83

Well-known member
Rejestracja
Lis 20, 2021
Postów
96
Buchów
286
Dzisiaj po 24h od dodania flashcleana spuscilem cala wode, troche dolalem wody i jeszcze raz spuscilem zeby wyplukac

Wyrownalem ph do ~5.8, dodalem hydroguard,ta probloom, ta calmag i najwazniejsze ta finalpart, niby ich najlepiej sprzedawany produkt

ec idealne, jak terra aquatica podpowiada 2.5 na ten moment

 

Paolo83

Well-known member
Rejestracja
Lis 20, 2021
Postów
96
Buchów
286
Polecany na forach, tak pisze na ulotce

W 100% naturalny aktywator wzrostu i kwitnienia.
Poprawia proces fotosyntezy, zwiększa absorpcję i wzrost o ponad 20%!
Zapewnia „wybuchową” produkcję kwiatostanów, zwiększając ich jakość i wielkość.
Przeznaczony do każdego rodzaju wody.

Dawkowanie: 2 ml / 10 litrów wody


Specyficzne działanie aktywatora polega na dostarczaniu składników odżywczych do części rośliny najbardziej ich pozbawionych.


Skład: Booster Terra Aquatica Pro Bloom jest wytwarzany z surowców roślinnych, esencji owocowych i olejków. W 100% jest naturalny. Podobnie jak Protect i Pro Roots jest produktem recyklingu ekologicznego, bez dodatków chemicznych i syntetycznych, ani nawozów sztucznych.


Zdecydowanie zalecane jest stosowanie łącznie Pro Bloom z Pro Roots na początku okresu wegetacji.
 

Paolo83

Well-known member
Rejestracja
Lis 20, 2021
Postów
96
Buchów
286
A to moj zestaw do dezynfekcji systemu tak na co dzien?higiena jest wazna? i tez do calego systemu sterylizacji rdwc
 

Danczan69

Respekt czuje przed naturą
Rejestracja
Wrz 14, 2021
Postów
532
Buchów
1,726
Co Ty tam na codzień sterylizujesz?
Hydroguard juz jest niestety niedostępny chyba nigdzie
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół