nasiona marihuany

pierwszy raz JOINT

Wyszukiwarka Forumowa:

rafko16

Member
Rejestracja
Cze 15, 2006
Postów
22
Buchów
0
Witam Was ! Za pare dni bede mial palenie :) i chce sobie skrecic lolka ale bez tytexu wiec ile radzicie mi uzyc ziolka skoro bede mial 5g ! pozdro
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
ja dzisiaj plilem lolka o bletce 1 1/4 ale jak chcesz odrazu 5 gram to polemcam lepiej skrecic duzego soczystego blanta
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Ja nie polecam na pierwszy raz blanta. Możesz się łatwo przepalić. Najlepiej zawalcz ze zwykłej lufki, i rób kilkuminutowe przerwy co każdą gałkę...
 

Enter

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2006
Postów
133
Buchów
0
rafko16, 5g czystego palonka w lolku to trochu zadużo jak na pierwszy raz, przepalenie gwarantowane, ale wątpie żebyś dał rade go sam spalić do końca!
lepiej spal małą część np. z fifki żebyś wogóle wiedział o co biego w tych klockach, zapal sobie z kumplami w grupie zawsze jest większy z*** i lepszy klimat! powodzonka i miłej zabawy :thumright:
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
dadza ci pewnie 5 gram majeranku i i tak sie zjarasz.
 

Sothiz

Active member
Rejestracja
Lip 10, 2006
Postów
37
Buchów
0
Dokladnie jak na pierwszy raz to w zupelnosci powinien Ci 1gram starczyc :)
 
R

Raz

Guest
Sothiz napisał:
Dokladnie jak na pierwszy raz to w zupelnosci powinien Ci 1gram starczyc
ćwiarucha ci wystarczy, po gramie możesz być nieobecny w świecie żywych
 
I

invit

Guest
hah na pierwszy raz to jedna lufa czyli okolo 0,2-0,25 by mu wystarczylo ;] wez lepiej sztuke zbierz czterech ziomkow i razem zapalcie... palenie z kumplami zawsze dostarcza lepszych wrazen. Jak samemu zapalisz to pewnie nawet sie za bardzo nie posmiejesz, a zakladam ze o to ci chodzi :>
 

rafko16

Member
Rejestracja
Cze 15, 2006
Postów
22
Buchów
0
heehehe nie zrozumieliscie mnie :) Po 1. ja juz palilem 4razy wiec to nie jest moj pierwszy raz Po 2. Nie chce odrazu spalic naraz 5g chce zeby ta piatka sluzyla mi przez dlugi czas :) i jeszcze jedno pytanko :p Z czego najlepiej zrobic filterek ? moze byc kartka z notesu albo okladka z ciekiego zeszytu ?? Pozdro !
 

jaracz

Well-known member
Rejestracja
Mar 25, 2006
Postów
80
Buchów
0
No to jak masz 5g na kilka razy to pal sobie po poł lub 3/4 grama w dżoju. Parę Ci ich wyjdzie. Filterek obojętnie z opakowania po bletkach, z kartonu jakiegoś, z ramy fajek itp :)
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
Z czego najlepiej zrobic filterek ? moze byc kartka z notesu albo okladka z ciekiego zeszytu ??

raczej z tych rzeczy co jaracz wymienil beda najlepsze
 
J

Jose

Guest
świetny pomysł z tym turbo papieroskiem. Sorry ale ja jestem zwolennikiem jointów i bluntów więc z wymienionych przyczyn odradzam palenie z lufy. Dla mnie palenie ze zwykłego szkła traci całą magię i z całej ceremonii zostaje zwykłe u***anie się zielonym. z 3/4 g zrobisz już niesamowitego dżoja ale jeśli chcesz spróbować blunta to kup smakowy liść tytoniu z powolnym tempem spalania a efekt będzie niesamowity. Filterki to już wiadomo--->dobra jest tekturka z paczki po fajach, po bletkach, ale możesz kupić gotowe filterki. Osobiście wolę tekturkę. Ahaaaaaaa na koniec chciałbym powiedzieć że często robię bez tytexu bo jestem osobą niepalącą i są bardzo soczyste.................
pozdro i enjoint!!!!!!!!!!
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
Dla mnie palenie ze zwykłego szkła traci całą magię i z całej ceremonii zostaje zwykłe u***anie się zielonym

tez pale tylko jointy, a w ostatecznosci z bonga ;]
 

kubasn

Active member
Rejestracja
Maj 12, 2008
Postów
34
Buchów
0
ja za to uwielbiam palic wlasnie z tytoniem. najlepsze sa eksperymenty z jakimis smakowymi. jak to kiedys powiedzial kumpel: palic jointa bez tytoniu to jak pic wodke z gwinta
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół