nasiona marihuany

Pierwszy Rejs w tym temacie [ 3xAF ] 0,36m2 STB LED !

Wyszukiwarka Forumowa:

BuchBuchem

Weed Army
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
260
Buchów
0
Może ktoś cos jeszcze podpowie ? ;) BOOM ? ;)

Jaki growbox będzie dobry i tani ? Ale 60x60x ponad metr :D

---------- Post Zaktualizowany 20:47 ---------- Data pierwszego postu 20:46 ----------

11l to na automat jest max 2 przy takiej powiezchni poprowadzone wzorowo last i bedziesz plakal ze nie masz miejsca :D ale ok na poczatek 3 zobaczysz co ztego wyjdzie nauczysz sie zobaczysz jak rosnie przekonasz sie. kazdy uczy sie na bledach najlepiej ja trzymam kciuki.

To jakie donice dac ? 9l ? ;)
 
D

DarkMessiah

Guest
daj 11 bedzie mial na zapas synek. box sobie mozesz uszyc na zamowienie nawt i wysoki na 180 :D
 

BuchBuchem

Weed Army
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
260
Buchów
0
Skąd wiesz ze synek ? :D juz dawno po 18 urodzinach Hahaha :D jak dam te 11l to może być ciężko z 3-ma ? Czy easy ? ;)
 
D

DarkMessiah

Guest
juz ci napisalem zalezy od twojego skilla :D zasze jest ciezko :D
 

BuchBuchem

Weed Army
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
260
Buchów
0
To jeszcze poprosze które koksu kupić z Canna ;)
Chyba ze cos tańszego macie. Pełne nazwy mile widziane :D
 
D

DarkMessiah

Guest
Ja ci moge tylko polowki zaproponowac na pelnych sie zabardzo nieznam :D
 
R

rolnikdolpasz

Guest
Jak będziesz walił dużo różnych nawozów mineralnych, to palenie będzie śmierdziało.:pukel:
Oprócz Canny Plargon i Atami są też z najwyższej półki.
 
R

rolnikdolpasz

Guest
Nawozy mineralne możesz kupić tańsze od Canny, czy tych co poleciłem i nie zrobi to wielkiej różnicy. Jedynie szkoda, że ten panel led taki słaby Kupiłeś 60w. Trzeba było celować za te pieniądze w leda o większej mocy , bo to ma wpływ na plon i jego moc.
250-tka z mojego linku na Citizen clu058 w boksie 60x60x160 zrobiła by robotę podobnie jak zasilacz GIB250w i żarówki GIB250MH na wega, oraz GIB250HPS na flo.
 

BuchBuchem

Weed Army
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
260
Buchów
0
Nie będę się kłócił co do mojego wyboru ;) ponieważ wiem co potrafi ten panel ;) widziałem dużo relacji z nim i jest ogień :)
Możesz podać nazwy koksow które są tańsze + oprysk jakiś na pleśń ?
 

BuchBuchem

Weed Army
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
260
Buchów
0
ktoś coś sie wypowie jeszcze ? Doda coś od siebie ? Czego unikać ? W jakim dniu robic trening LST ?
 

KrzyKrzysztof

Member
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
19
Buchów
0
Lst od 3 pietra mozesz juz walic a takie ulatwienie do niego to posadz krzunia przy jednym brzefu donicy - latwiej bedzie Ci nim manewrowac ��
 

BuchBuchem

Weed Army
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
260
Buchów
0
Dzięki wielkie ;) przeglądając forum juz zauwazylem żeby wstawiać gdzieś w rogu :)

---------- Post Zaktualizowany 12:15 ---------- Data pierwszego postu 09:34 ----------

A jak z pH i EC ? Trzymać np 6.0 - 1,5 przez cala uprawę ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół