nasiona marihuany

Pierwszy Rejs w tym temacie [ 3xAF ] 0,36m2 STB LED !

Wyszukiwarka Forumowa:
R

rolnikdolpasz

Guest
Nie ma takiej technologi, żeby panel 60w dorównał 250w. Z 4x większej mocy na pewno wyjdzie więcej.

PH stabilizuję się na poziomie 6,5 dodając do gleby przed sadzeniem pół szklanki dolomitu mielonego na 30litrów gleby i dokładnie miesza w misce a potem dolewa wody i miesza jeszcze raz na mokro. Do gleby pod młode siewki daje się mniej niż pół szklanki, żeby nie nadpalić młodych korzonków. Dolomit zapewnia dostatek Ca i Mg.

Najlepszy dolomit to mielony. Tańszy jest zwykły w grudach, ale trzeba go przecedzić przez sitko w celu oddzielenia grud mogących popalić korzenie. Ten kto ma teorie, że nadmiarem dolomitu nie można popalić korzeni roślin jest w błędzie, bo sam doświadczyłem popalenie nadmiarem dolomitu pomidorów i ogórków.

EC powinno być w normie, jeżeli nie leje się za często i w za dużych dawkach nawozu mineralnego.
 

BACer

Well-known member
Rejestracja
Paź 4, 2017
Postów
47
Buchów
0
Ja bym po trzecim pietrze najpierw strzyzenie zrobil, poczekal az roslinka odbije troche i wtedy zaczal LST..

A co do nawozow, to na poczatek ja bym jednak w organiczne poszedl, mniej zmiennych, trudniej cokolwiek popsuc - natura zajmuje sie wszystkim :)
 

BACer

Well-known member
Rejestracja
Paź 4, 2017
Postów
47
Buchów
0
Sama nazwa użytkownika sugeruje nawozy firmy BAC. :freak:
Hahhahhh :) Oczywiście!
Ale wybór zostawiam użytkownikom. Polecam jednak przetestowanie różnych nawozów roślina przy roślinie :)

Dobra reklama :D
Mówiłem, tutaj o nawozach tzw Bio, czyli opierających się o naturalne procesy które zachodzą w naturze. Wtedy nie mierzysz pH, ciężko przedawkować etc. Dlatego to niezła opcja na początek.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół