nasiona marihuany

Pierwszy Rejs w tym temacie [ 3xAF ] 0,36m2 STB LED !

Wyszukiwarka Forumowa:

BuchBuchem

Weed Army
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
260
Buchów
0
Witam Ciepło uzytkowników forum :)
To bedzie pierwszy raz z 3 kobietkami na raz :D
Wiec chce sie podpytać lepszych growerów o opinie itd ;)


Ruszajmy... ;D
- Mam zamiar kupić boxa 60x60x160 ( kto i co poleci, bo i tak bedzie ukryty w szafie :joker: )
-Panel STB LED od DoKtoRka ! Pozdrawiam Kolego ! ;)
displayimage.php
[/URL][/IMG]
- Wentylator Kanałowy Fi-120 wyd. 150m3/h + Filtr weglowy
- Chyba dam 3 wiatraczki komputerowe jako mieszające


Ziemia / Nawozy
-PODŁOŻE KOKOSOWE CANNA COCO PLUS
lub
-CANNA TERRA PROFESSIONAL PLUS ZIEMIA KWIATOWA co polecacie ?


Terra Vega
Terra Flores
PK 13/14
Cannazym
Rhizotonic
Canna Boost
Cal/Mag
Co polecacie na oprysk na plesn itd ?


Do pomiarów pH i EC mam juz cos wybranego tak ze o to nie pytam :D
Teraz jaką wode polecicie ? Chodzi mi o to zeby była w tych granicach Ph jakiego potrzebuje ziemia
(jakaś Oaza z biedy czy cos ? ) Wiem ze po podaniu koksow ph i tak wzrosnie czy zmaleje :D
Wiem ze mozna mieszac wszystkie koksy na flo/weg razem.
I jak czesto podlewać młode panny ? 250ml na roslinke ?
Bo na początek bede je spryskiwał



Jak z oświelteniem ? 24/0 ? 20/4 ? czy 18/6 ? Bo cos czytałem ze na AF nie robi sie 18/6 - 12/12..


Czekam na wasze odpowiedzi i porady ! Piona ;)
 

krtek77

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2016
Postów
528
Buchów
0
Jesli coco to z perlitem i inne nawozy :) jesli zamawiasz mierniki ph/ec to sam reguluj wodę. Woda butelkowa to moim zdaniem strata czasu i pieniedzy - pod koniec grow może się okazać że starczyłoby $$ na filtr RO i kilka litrów ph+/- ... Automaty 18/6 od początku do końca.
 

BuchBuchem

Weed Army
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
260
Buchów
0
no Perlit moge dokupić w razie czego :D Tylko czy nawozy sa ok ? dodać cos ? albo wyrzucić ? :D
Czyli woda z kranu odstana minimum ile ? :D
 

krtek77

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2016
Postów
528
Buchów
0
Na coco jak chcesz się rzucić to poczytaj trochę. To już jest hydro - bezwzględne pilnowanie ec i ph. No i inne nawozy. Są specjalne do coco ale nada się każdy do hydro + Ca :)
 

krtek77

Well-known member
Rejestracja
Mar 22, 2016
Postów
528
Buchów
0
Kup ph- i sam reguluj :) Podlewasz jak mają sucho - w glebie lepiej jak maja za sucho niż jak mają za mokro, przelanie to częsty błąd.
 
R

rolnikdolpasz

Guest
(jakaś Oaza z biedy czy cos ? )
Pomyśl
, jaką wodą jest podlewane najlepsze holednerskie palenie. Na pewno nie mineralną, tylko kranówką z zimnego kurka i taką Ci radzę podlewać..Może odstać w odkręconej butelce 48h.

24/0 ? 20/4 ? czy 18/6 ?
Dla auto cykl ma być od początku do końca 18/6.

Aby PH gleby było stabilne dodaje się niecałe pół szklanki dolomitu mielonego na 30l gleby i miesza dokładnie w misce a potem dolewa wody i miesza jeszcze raz na mokro. Zapewnia to też dostatek Ca i Mg.

Perlit miesza się z glebą w jakiejś dużej misce zanim da glebę do donic. Proporcja to od 10-max50% perlitu.

Glebe wybrał bym tylko Kronen uniwersalną z nawilżaczem. Opcjonalnie zmieszał bym ją z Terrą 50%/50%.
-koko bym odpuścił.

Nawozy kupił bym tańsze od tych które wymieniłeś, lub ew.. zostawił bym tylko te co wymieniłem poniżej;
Rhizotonic (zamiennik Atami RootFast)
Terra Vega ( jako zamiennik Atami Terra Leaves)
PK 13/14 (tańszym zamiennikiem może być Plagron PK 13-14)
-resztę bym odpuścił.
 
Ostatnia edycja:

BuchBuchem

Weed Army
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
260
Buchów
0
A można wrzucić kiełki od razu do doniczek docelowych ?
Chce zastosować donice oddychajace hercules 12l ;)

Czy AF nie musi być w tak dużych ?
 
Ostatnia edycja:
P

Piję Mleko

Guest
Matko bosko 3 sztuki... czymam kciuki
Jak od razu do dużych to 200ml wystarczy, raz, drugi i już zleci dwa tygodnie.
Nie rób z siebie dziada i kup wiatraki mieszające, możesz też zainwestować w mikoryze, nawet z ogrodniczego.
Woda z krany +12h żeby chlor wyparował
 

BuchBuchem

Weed Army
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
260
Buchów
0
Można, ale lepiej jest tak jak opisałem w temacie poniżej;
https://www.forum.haszysz.com/showt...ykiełkowane-pestki-w-kieliszkach-z-wodą/page2

Zobacz donice plastikowe okrągłe 14L (fi 300mm X h275mm) , lub kwadratowe 11l (25x25x26cm) które znajdziesz do kupienia taniej. Dla AF wystarczy 11l. Chodzi o to, żeby było tanio a Ty chcesz kase w pomidory inwestować.:)

Dobice tak czy tak trzeba kupić :D a one nie są jednorazowe xd

---------- Post Zaktualizowany 16:50 ---------- Data pierwszego postu 16:47 ----------

Matko bosko 3 sztuki... czymam kciuki
Jak od razu do dużych to 200ml wystarczy, raz, drugi i już zleci dwa tygodnie.
Nie rób z siebie dziada i kup wiatraki mieszające

Hmm.. 3 to malo dla ciebie ? Mogę i 6 tylko co to da ? Lepiej mieć 3 fajne niż 6 brzydkich ;) ( dopiero za jakis czas zaczynam tak ze jestem zielony ) a dziadem nie jestem :D widzisz to po tym ze zainwestowalem w led ;) a nie cos chińskiego za 150$ czy tam 200$ Z alli..
 
Ostatnia edycja:
R

rolnikdolpasz

Guest
Na tw. miejscu dał bym 6szt. do doniczek kwadratowych 1L 11x11x12 a potem wybrał najładniejsze 4szt. i przesadził je do 14l, lub 11l, ale nie tych co wybrałeś z wywietrznikami po bokach, żebymi się gleba nie walała po podłodze. Jak któraś z 6szt nie wyrośnie, to zawsze będzie zapas, żeby 4szt były..

To nie dziadowanie tylko oszczędność. Bogacze też są oszczędni. Możesz kupić jakiś mały wiatrak mieszający 20fi z Alegro, albo Olx.

Jakiej mocy Masz tego led-a? Ile za niego zapłaciłeś?
 
P

Piję Mleko

Guest
buch poleciał za fotorelke...ch*j z tym
Chodziło otoże mało miejsca
 

BuchBuchem

Weed Army
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
260
Buchów
0
Jakiej mocy Masz tego led-a? Ile za niego zapłaciłeś?

60w The Doctor miał promocje i 1275 ziko chyba ;)

Jednak masz racje. Te doniczki to może zły pomysl. Kupi się normalne 4 i będzie git ;)
I zainwestuje w ten mieszkający ;)

---------- Post Zaktualizowany 20:43 ---------- Data pierwszego postu 20:39 ----------

buch poleciał za fotorelke...ch*j z tym
Chodziło otoże mało miejsca

A się zrozumielismy :D ale dzięki za buszka ;)
 
D

DarkMessiah

Guest
11l to na automat jest max 2 przy takiej powiezchni poprowadzone wzorowo last i bedziesz plakal ze nie masz miejsca :D ale ok na poczatek 3 zobaczysz co ztego wyjdzie nauczysz sie zobaczysz jak rosnie przekonasz sie. kazdy uczy sie na bledach najlepiej ja trzymam kciuki.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół