nasiona marihuany

Pierwszy uprawa!?

Wyszukiwarka Forumowa:

wd40

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2011
Postów
378
Buchów
624
Siema.
Ciastka maja być przerośnięte w 100%. Tam ewidentnie widać że jeszcze brakuje. Moze tydzień moze dwa. Nie spiesz się. Jak ciastka przerosna w 100% to potrzymaj jeszcze tydzień dla pewności. Tyle czekałeś to jeden tydzień więcej chyba Cie nie zbawi. Szkoda Twojej pracy zeby zakażenie się wdalo.
 

kran15

Well-known member
Rejestracja
Maj 5, 2007
Postów
53
Buchów
41
Siema.
Ciastka maja być przerośnięte w 100%. Tam ewidentnie widać że jeszcze brakuje. Moze tydzień moze dwa. Nie spiesz się. Jak ciastka przerosna w 100% to potrzymaj jeszcze tydzień dla pewności. Tyle czekałeś to jeden tydzień więcej chyba Cie nie zbawi. Szkoda Twojej pracy zeby zakażenie się wdalo.
Ok dzięki poczekam szkoda by było na takim etapie to spi...e****ic?
 

wd40

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2011
Postów
378
Buchów
624
Nie ma się co spieszyć. Wiele osób robi błąd przy grzybach ze chce szybko. A to nie na tym rzecz polega. Lepiej ciastka wyjąć dwa tygodnie później jak o 2 dni za wczesnie
 

kran15

Well-known member
Rejestracja
Maj 5, 2007
Postów
53
Buchów
41
Nie ma się co spieszyć. Wiele osób robi błąd przy grzybach ze chce szybko. A to nie na tym rzecz polega. Lepiej ciastka wyjąć dwa tygodnie później jak o 2 dni za wczesnie
Ok przyjąłem?
 

kran15

Well-known member
Rejestracja
Maj 5, 2007
Postów
53
Buchów
41
1 z 4 ciastek wygląd tak!
Teraz pytanie czy to normalne???tzn ten szary (nalot,plama)

 

wd40

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2011
Postów
378
Buchów
624
Nie ma co ukrywać, ale dziwnie to wygląda. Gdzies czytałem ze ciastko jak dostanie za mało tlenu gdy jest jeszcze w szklance robi się szare.
Jak pachnie. Czy to się zrobiło przed czy po wyjściu ciastka ze szklanki?
Jak/gdzie trzymasz ciastka? Ile razy wietrzysz? Cos bys napisał więcej;)
 

kran15

Well-known member
Rejestracja
Maj 5, 2007
Postów
53
Buchów
41
Nie ma co ukrywać, ale dziwnie to wygląda. Gdzies czytałem ze ciastko jak dostanie za mało tlenu gdy jest jeszcze w szklance robi się szare.
Jak pachnie. Czy to się zrobiło przed czy po wyjściu ciastka ze szklanki?
Jak/gdzie trzymasz ciastka? Ile razy wietrzysz? Cos bys napisał więcej;)
Przydarzyło się to przed wyjściem ciastka do inkubatora w ostatnim tygodniu,ciastko przechowywane w ciemnym miejscu (kartonie) w temp 23c,pachniało ok
Dodam że wszystkie 3 pozostał ok...nie ryzykowałem i niestety ale poleciało do kosza
 

kran15

Well-known member
Rejestracja
Maj 5, 2007
Postów
53
Buchów
41
Uważam ze jak na pierwszy raz,to nie idzie źle (a co wy na to?)....2 ciastka już około tygodnia w inkubatorze.ostatnie 3 dzień...
A co jakbym wsadził do je do Boxa pod 2x 50w cob??? 12/2h
Odmiana duch king.
 
Ostatnia edycja:

wd40

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2011
Postów
378
Buchów
624
Ladnie idzie. Nie kombinuj bo jest dobrze. Chyba ze chcesz przedobrzyć;) 3 dzień i juz piny widać. Zaraz beda zbiory tylko "niepolepszaj" nic
 

kran15

Well-known member
Rejestracja
Maj 5, 2007
Postów
53
Buchów
41
Ok
Ladnie idzie. Nie kombinuj bo jest dobrze. Chyba ze chcesz przedobrzyć;) 3 dzień i juz piny widać. Zaraz beda zbiory tylko "niepolepszaj" nic
Ok Powstrzymam się i nic nie kombinuje ...choć u mnie to trudne do wykonania hehe
 

kran15

Well-known member
Rejestracja
Maj 5, 2007
Postów
53
Buchów
41
KO...RWA?
Jednego Nie przewidzialem.
Mam w domu kota, który jak mi czegoś w domu Nie od..***ie to nie byłby sobą...
Dzis pod moja nieobecność zerwał włókninę z górnych otworów wentylacyjnych inkubatora!!!
Podrapal jedno ciastko a drugie przewrócił....wrrr
Mam nadzieję że żadne zakażenie sie nie wda,jak myślicie???
 

wd40

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2011
Postów
378
Buchów
624
Obserwuj. Powinno byc ok. Ciastko podobno jest dosyć ciężkie do zakazenia.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół