nasiona marihuany

Pies czy prowokacja bądz kompletny idiotyzm

Wyszukiwarka Forumowa:
S

Siyo

Guest
Wiadomoś PW od thcetka:
"WIESZ NIE ZA BARDZO MOGE SIAC I MUSI MI STARCZYC TYLKO LISC NA PLECACH, TAK NIE FORTUNNIE WYSZLO ZE MAM MEZA NIEPALACEGO I JUZ 7 LAT SIE UKRYWAM,ALE JAK MOZESZ COS POSADZIC DLA MNIE TO PROSZE ZWLASZCZA ZE 2 WRZESNIA MAM URODZINKI "
Dla mnie chyba idiotyzm.
 
H

haszyszekk

Guest
Spójrz na swój opis... moze chciała kupic od ciebie nasionko stokrotki ;)
CHociaż pewnie chodziło jej o zgarnięcie cie i wpakowanie za narkotyki :pale: , których oczywiście nikt na forum NIE POSIADA!!! pzdr
 
R

Rider

Guest
Prosze sie takimi zeczami za zbytnio nieprzejmowac, poprostu przejsc obok, olac, nieodpisywac, jezeli uwazacie to za stosowne czy tez podejrzane... albo sprobowac pobawic sie w kotka i myszke z inicjatorem, to lubie ;)

Spalilem sie jasniutkim mieciutkim haszykiem, jest pysznie w KFC.

pozdrawiam i milego dnia.
 

Komar_THC

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2006
Postów
119
Buchów
0
Hehe... A ja pym z drugiej strony z nią pojechał... niech sie ode***ie odemnie!
 
S

Scoin

Guest
Olewka na całego na takich ludzi kimkolwiek by nie byli :D chociaż jak mówił mój przedmówca naprawde mogła się sugerować twoim opisem.

Kumpel i ja mamy już fajne miejsce gdzie będziemy pielęgnowac nasze małe dziecko (ziółko) :p
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Ukrywa się przed mężem 7 lat ? Udane małżeństwo. Druga strona nie wie, iż partner zażywa narkotyki...
 

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
hehe przerąbane życie, najpierw ukrywala sie pewnei przd starymi potem jak wyfrunela z rodzinnego gniazdka to odrazu musi sie ukrywac przez mezem...
Ja bym jej poradzil, żeby wybrala na kim jej bardziej zalezy...
 
T

thcetka

Guest
wie,wie tylko nie lubi, a ja nie lubie wywodow na temat szkodliwosci itd, wiec po co , ja sobie sama , czasem ze znajomymi a tak ogolnie ten co kopci nie pisze o ziolku ''narkotyk''

[ Dodano: 2006-04-22, 00:26 ]
sleja to co masz jakies ale wobec mnie nawet mnie nie znasz a na priw proponujesz mi zakup ziarna kiedy nie chce bo nie mam mozliwosci takiej to sie wkurzasz? co kazdy ma kupowac od ciebie zeby byc dobrym kumplem?!pie****y pociskasz i tyle!

[ Dodano: 2006-04-22, 00:29 ]
wiesz przed starymi to sie nigdy nie ukrywalam i w moim rodzinnym domu mialam chodowle w wentylowanej duzej szafie dobze oswietlonej,i samonawadnianej jak ty jeszcze w pieluchy robiles( do pana JENDROL) :thumleft:
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
a na priw proponujesz mi zakup ziarna

LOL. Ja proponuję Ci sprzedaż nasion ? Skretyniała dziwko. Masz problem z czytaniem. Powtórz pare razy, a przekonasz się. Żałosna i kłamliwa. Odejdź.
 

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
Nie wiem czemuz tyle zlosci w Twojej wypowiedzi Sleja, mam nadzieje ze masz ku temu podstawy...
A co do pieluch to uzywalem ich pare miesiecy z tego co wiem :pP wiec musiala bys miec pewnie ladnie ponad 30 latek zeby tak bylo... no ale kto wie... Pozdro
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Owszem. Ten fragment postu nieco mnie zdenerwował :

sleja to co masz jakies ale wobec mnie nawet mnie nie znasz a na priw proponujesz mi zakup ziarna kiedy nie chce bo nie mam mozliwosci takiej to sie wkurzasz? co kazdy ma kupowac od ciebie zeby byc dobrym kumplem?!pie****y pociskasz i tyle!
 
T

thcetka

Guest
NO TO MOZE NIE DO PIELUCH ALE JUZ NA NOCNICZEK

[ Dodano: 2006-04-22, 00:59 ]
MOZE JUZ NAWET CHODZIC POTRAFILES ZALEZY KTORY JESTES ROCZNIK
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Jesteś żałosna i głupia. Nie potrafisz nawet rozpoznać kto do ciebie pisze. Po co piszesz do mnie PM o treści : Odpisałam, to ty też odpisz. LOL. Nonsens. Nie zawracaj mi dupy. Nawet autor tematu wyśmiał Cię.
 
T

thcetka

Guest
NIE TO O NOCNICZKU TO NIE DO CIEBIE TY TEZ MASZ ALE NIE TU!

[ Dodano: 2006-04-22, 01:28 ]
A TAK APR. TO STASZNIE NIEKLIMATYCZNY JESTES A JESTES NA TAKIM FAJNYM FORUM I NIE MILY ZA RAZEM

[ Dodano: 2006-04-22, 01:29 ]
TO DO SLEJA TO OSTATNIE O KLIMATACH

[ Dodano: 2006-04-22, 01:29 ]
ZEBY NIE MIAL PODSTAW DO BEZPODSTAWNYCH OSKARZEN!
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
ej sory masz na imię Ewelinka :tongue: ?

Pamiętacie jeszcze ewelinkę?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół