nasiona marihuany

PILNIE HELP ME ! ww and K2 odmiany

Wyszukiwarka Forumowa:
G

golota23

Guest
Elo, kolega w w Holandi :) ma 2 rośliny, dostał nasiona jako K2 i WW, zasadził kilka na przypał i są 2 rosliny, jedna z nich ma teraz jakos 5-6 pięter i z całą łodygą to moze nawet i poł metra ponad troche wysokosci, pachnąć nie pachnie za bardzo i tu dylemat, roslina jest na parapecie ww i k2 niby dorasta do 100 czy troche onad centymetrów, ale sobie mysle roślina ma rosnac ze 2 czy 3 miesiące a ta ma, nie wiem, miesiąca jeszcze nie ma i juz jest jaka jest co to raptem przestaną sie nowe pietra tworzyć czy cos ? bo to jest na parapecie w mieszkaniu to nie moze byc takie duze bo jak to trzymac w domu na oknie takiego olbrzyma :/ i wogole moge jakos poznac czy to wogole te k2 czy ww czy nie siejka zwykla ? np jedna z tych roslin co mniejsza jest to lepiej pachnie
 

VERSACZ

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2006
Postów
396
Buchów
0
w holandi by nie rozdawali przecierz jakiejs siejki. teraz jeszcze nie rozpoznasz co to jest. z twojej wypowiedzi nie rozumiem troche kto ma te rosliny ty czy kolega?
a tak wogole to szkoda roslin na parapet :queen: pozdro
 

VipGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2006
Postów
629
Buchów
1
Heh a mi sie wydaje ze rozumiem :D taka nieudana zmyla taktyczna :D co do 100 cm na parapecie to bym sie nawet nie nastawial bedzie na 100 % wiecej i to juz przez sam fakt ze sie wyciagaja do swiatla mysle ze w chwili obecnej wyglada to jak dlugi badyl z kilkoma liscmi i bez galazek jedyne co mozesz zrobic zeby jak najbardziej zmniejszyc jej rozmiar to sprobowac FIMu i LST choc prawde mowiac tu sa to juz tylko moje domysly bo nigdy nie probowalem tych technik uprawy przy uprawie na parapecie swoja droga na out sie wysadzac juz raczej tego nie oplaca sa male i nie dojda opcjonalnie moze jakis box i lampy ale ja wsumie nie pakowal bym kasy jesli nie jestem nawet pewny co to jest :tongue:
 
G

golota23

Guest
Rosliny

hyhy zmyła taktyczna jea, badyla samego to nie ma, nasiona byly kupione od kolesia co niby je z holadni tez miał ale no pewny nie jestm nie wiem jak mloda ww czy k2 wyglada, moze ta wieksza roslina (ma 50cm) jest poprostu meska dlatego tak szybko rosnie ? bo ta mniejsza ma 30cm, co do tej wiekszej to pietra no nie sa w skupisko wysokie to jest a ma jakos 5 czy 6 pieter, ale chyba nic nie oradze zeby to sie do slonca nie wyciagalo ? :/ nie moge takiej duzej trzymac na parapecie, kasy na hpsy itp to ja nie mam teraz :/ szkoda wyzucac a na out jak mowisz moze byc zapozno zreszta plecaka takiego nie mam zeby to wziasc hyhy duze, kurna nie wiem co robic eh
 

VERSACZ

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2006
Postów
396
Buchów
0
dawaj na out bedzie napewno lepiej niz na parapecie a teraz jest cieplo i do konca wrzesnia moga swobodnie rosnac i napewno by ci doszly. a z ktorej strony masz chociarz te okno?
 
G

golota23

Guest
Rosliny

Wiesz, przenosze zeby mialy wiecej swiatla, nie wiem czy to zachody czy wschody heh ale chyba akurat kiedy slonce tylko wstaje to juz swieci na roslinki gdzies do godziny 12 potem promienie ida nad blokiem heh i od ktorejs tam juz do wieczora swieci na nie znowu jak przestawie do pokoju na przeciwko czyli jakby 2 strona bloku. @ rosliny dalem juz na out na dzialce w miejsce gdzie rosna pokrzywy, tylko to blisko wody i jakby na wzniesienu moze za duzy wiatr byc nie wiem jesli zobacze zerosnie to ta reszte tez dam na out wtedy jak mowisz a tak to szkoda, albo u siebie w miescie tez gdzies miejscowki opszukam raz zasadzilem nad rzeka przemyslowki kilka i zadna sie nie przyjela eh
 

quakemind

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2006
Postów
1,067
Buchów
425
bardziej bym sie o wode i wilgoć martwił niż o wiatr :p
 

VERSACZ

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2006
Postów
396
Buchów
0
wlasnie jak jest woda to za***iscie bo nie trzeba tam czesto chodzic i podlewac tak z raz w tygodniu nawozem a jesli chodzi o wiatr to daj patyczki i przywiaz je i bedzie git
ja kiedys posadzilem sporo siejki obok stawow w pokrzywach nizszych od siejki i podwiazalem do kijkow i nawet po burzy mi zadnej nie zerwalo. czym wieksza roslina tym grubszy kij i glebiej go wkopac i bedzie gicor :flower: teraz wiatr to pragnienie a roslina sprite :mrgreen:
 
G

golota23

Guest
Rolsiny

hehe sprite to moja roslina teraz nie hehe :D
chcialem wziasc ze 4 patyli wkopac zeby sobie sie zrobil kwadrat i folia na obkolo nie mialem foli hehe, teraz to sobie dokladnie jest tak ze jest skarpa po jednej stronie staw a po drugiej roslina, pokrzywy sa wieksze wiele bo to male roslinki jeszcze, wzialem butelke 5l i odcialem denko i gwint i nalozylem ta butle na rosline jako anty wiatr :D ale jak podrosnie to zrobie jakos z tymi patykami he deski sie znajda, gleba wlasnie wogole w tym miejscu sucha kurna jest i tam widzialem wiecej piachu niz ziemi to nie wiem jak to sie niby sadzi tam gdzie pokzywy chyba nie w piachu :p ale wzialem troche ziemi czarnej donioslem i posypalem bezposrednio w nia wsadzilem roslinke, zobaczymy :]
 

VERSACZ

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2006
Postów
396
Buchów
0
jakbedzie bez przypalu to rob folie. ja tez teraz ma LRy pod folia to takie giganty ze szok folie zrobilem na 60 cm bo one rosna do 50 max a tu mi wypie... folie z gory mam na tasme i tak podlewam,przychodze po tygodnniu a tu hu.. nowy wentylator z gory :D
maja ok. 70cm i 1,5 miecha a nasiona mialem z cannabis.fr czyli bez wala :D
jak skoluje jakis aparat to wrzuce fotki i zrobie nowy temat
 
G

golota23

Guest
roslina

hyhyhuehue to pojara z twojej rosliny na bucha mnie wkręcisz :p
na wekend pojade nzobnacze czy sie przyjely te roslinki dwie i mysle ciagle co z tymi dwoma w domu :p
 

VERSACZ

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2006
Postów
396
Buchów
0
tez dawaj na out tam gdzie tamte bo na parapecie to ci jakis siersc urosnie
 
G

golota23

Guest
rpslina

He czemu, bo slonca za malo ? boje sie troche ze sie nie przyjmie cos takiego, zebym najpierw wiedzial czy sie tamte przyjely to bym te zawiozl a tak to niechce mi sie fura ich targac ale no zawioze mysle tylko z jedna bym sobie zostawil fajnie jak sie rano budzisz i patrzysz na taka rosline nie he
 

VERSACZ

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2006
Postów
396
Buchów
0
no ja tak mialem jak przesadzalem meskie do domu to na parapecie staly.
jak nie uszkodziles korzeni to to powinny sie przyjac. tylko ze ww to odmiana in
czyli nie jest zbytnio przystosowana na podworko. ale rosnac racze napewno bedzie normalnie. pewnie nie beda to giganty ale zawsze cos tam powinienes zebrac :queen:
 
G

golota23

Guest
Rosliny

nie uszkodzilem korzeni, zrobilem tak jak sie kwiatki przesadza, doniczke do gory nogami i wypadlo all taka kostka huehue, to ja zrobie tak ze teraz tam pojade i jesli sie przyjely to w nastepnym tygodniu zawioze te co mam w domu chyba tak zrobie
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół