nasiona marihuany

Pineapple haze auto pierwsza uprawa

Wyszukiwarka Forumowa:

Alvaro94

Member
Rejestracja
Mar 19, 2016
Postów
21
Buchów
1



Czy moge śmiało przesadzić do doniczki docelowej doniczka z włókna 10l , pierwsza dama na próbę lampa CFL 3000 na flo potem mam już zakupione HPs 250 lecz myśle ze może być to za mało i szukam 600
Jakieś porady dorady dzięki wielkie z góry namiot 75x75x180
 
U

Usunięty 79633

Guest
Automaty najlepiej od razu sądzić do docelowej doniczki.
 

Alvaro94

Member
Rejestracja
Mar 19, 2016
Postów
21
Buchów
1
ewidentnie Cos poszło nie tak i myśle se chyba roślina poszła jak i mój czas na straty chyba za wysoka temperatura zastopowała wzrost rośliny pojawiły się już brązowe włoski a roślina może ma z 15 cm załamka totalna

 

druh nabuhah

jak moge to pomoge
Rejestracja
Lis 30, 2020
Postów
1,597
Buchów
6,970
Odznaki
11
chyba za wysoka temperatura zastopowała wzrost rośliny pojawiły się już brązowe włoski a roślina może ma z 15 cm załamka totalna
Jak dowaliles im serio te 600W HPS do takiego boxika to mozliwe :D 400 jest juz za duzo :D

I pamietaj ze niezbedny bedzie mocny wentyl. Testowalem 400m3/h przy hpsie 600W i momentami nie ogarnial, takze ja bym sie sugerowal przelicznikiem 1W z lamp = 1 m3/h wentyla.
Jezeli chcesz zostac przy tym namiocie to ja bym wzial 250W z wingsem i bedzie super.

Krzakow tam dosiaej, zawsze to jak nie pyknie to masz jakas opcje :D

Szkoda stary, do smieci z tym i dzialaj na nowo :) powodzonka.
 

Alvaro94

Member
Rejestracja
Mar 19, 2016
Postów
21
Buchów
1
Właśnie ze miałem 300cfl ale potem uwaliłem sobie ze zmienię na 250 hps i tak zrobiłem do tego zrobiłem LST ale myśle za wolno rośnie i dziś zobaczyłem ze pokazały się brązowe włoski czyli jak rozumiem roślinka do śmieci nie ma sensu jej tam trzymać a tak ze zapytam ile mam tam wrzucić 3 ? I zostać na tej 300 CFL ?
 

Puchałke_91

Well-known member
Rejestracja
Mar 30, 2021
Postów
573
Rozwiązań
1
Buchów
415
Jak już chcesz zmieniać oświetlenie, to może pomyśl o LED'ach ?
Jest kilku wyjadaczy którzy na tym jadą i mają na prawdę świetne wyniki, dodatkowy plus to niskie temperatury i mniejszy pobór prądu...

Sam swoją relkę prowadzę na jednej lampie led, co prawda zmieniam ją na phillipsy 13w ale czekam aż mi dojdą.
 

Alvaro94

Member
Rejestracja
Mar 19, 2016
Postów
21
Buchów
1
Jak już chcesz zmieniać oświetlenie, to może pomyśl o LED'ach ?
Jest kilku wyjadaczy którzy na tym jadą i mają na prawdę świetne wyniki, dodatkowy plus to niskie temperatury i mniejszy pobór prądu...

Sam swoją relkę prowadzę na jednej lampie led, co prawda zmieniam ją na phillipsy 13w ale czekam aż mi dojdą.

Chyba przesadziłem z temperatura widać ze roślina jest spalona odłączyć jej światło nie marnować prądu czy trzymać aż nie wyjdą z pestki kolejne 4 ?
 

Puchałke_91

Well-known member
Rejestracja
Mar 30, 2021
Postów
573
Rozwiązań
1
Buchów
415
Chyba przesadziłem z temperatura widać ze roślina jest spalona odłączyć jej światło nie marnować prądu czy trzymać aż nie wyjdą z pestki kolejne 4 ?
Aż tak się nie znam żeby odpowiedzieć ci na twoje pytanie, myślę że najlepszym rozwiązaniem na wybadanie tego czy przesadziłeś czy nie jest "test ręki" jeśli nie było wiatraka mieszającego faktycznie mogłeś przesadzić z temperaturą, ale może więcej konkretów? Jaką miałeś temperature W BOXIE, nie pod lampą?
Jeśli temperatura dla ciebie jest przyjemna będzie przyjemna i dla rośliny, jeśli ciebie pali w łapę na wysokości szczytów no to masz odpowiedź.
 

Alvaro94

Member
Rejestracja
Mar 19, 2016
Postów
21
Buchów
1
Mieszającego nie było były dwa małe które stały po bokach z ta tem to różnie ale WidIalem ze nawet do 32 czyli o dużo za dużo myśle ze błąd mój taki ze bawiłem się najpierw CFL a potem HPS i odwrotnie nie potrzebie przykładałem rękę było okay przyjemnie bez palenia a trzymałem dobre pol minuty. Gdzieś napewno zrobiłem błąd ze zatrzymał się wzrost a pokazały się już brązowe włoski gdzie nie gdzie :/ No nic próba nie udana będzie trzeba lepiej odrobić lekcje i siać dalej
 

pazur

Tylko spokój nas ocali
Rejestracja
Wrz 16, 2020
Postów
583
Buchów
723
Możesz narazie zostawić bo bedziesz miał miejsce w boxie.Dużo razy sie zastanawiałem dlaczego praktycznie wszyscy na pierwszą uprawę biorą automaty?Gdybyś miał sezona to mogłbyś go dłużej wegować a tak dupa
 

Alvaro94

Member
Rejestracja
Mar 19, 2016
Postów
21
Buchów
1


Mam dwa ziarenka sezona kusi mnie żeby je wysiac ale nie wiem jak się Nimi zająć żeby nie popełnić błędów jakieś porady kiełkować je ?
 

Puchałke_91

Well-known member
Rejestracja
Mar 30, 2021
Postów
573
Rozwiązań
1
Buchów
415
Możesz narazie zostawić bo bedziesz miał miejsce w boxie.Dużo razy sie zastanawiałem dlaczego praktycznie wszyscy na pierwszą uprawę biorą automaty?Gdybyś miał sezona to mogłbyś go dłużej wegować a tak dupa
Sam na pierwszą uprawę wziąłem automat i chętnie odpowiem ci na twoje pytanie, skoro pytasz się dlaczego.

Dlatego że wyczytałem że jest to dużo łatwiejsza uprawa w stosunku do sezonówek, że w zasadzie nie trzeba się przejmować kwitnieniem i tak dalej bo roślina ma zaprogramowane kwietnienie nie zależnie od światła (teraz wiem że to nie żadna filozofia).
Kolejna uprawa zapewne będzie feminizowana, ale zobaczymy co przyniesie aktualna.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół