nasiona marihuany

PIWO + PANADOL

Wyszukiwarka Forumowa:

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
kumpel mi mówił otym jak jego kolesie wrzucali do piwa dwa panadole i mieli niezłe jazdy cos jak MJ nieprubowałem ale spróbuje moze ktos tak robił jak tak nich sie wypowie
pozdro
 

.:Kudłaty:.

Member
Rejestracja
Kwi 17, 2006
Postów
10
Buchów
0
Tez tak słyszałem ponoc jazda jak po ziole tez spróbuje. A tak na marginesie to wie ktos ile kosztuje panadol? :) POZDRO!
 
H

haszyszekk

Guest
Error!!! Nie używajcie panadola tylko paracetamol (troche tańszy). Paracetamol jest bardziej przyjazny dla ogranizmu i nie niszczy tak wątroby.
Ile tabletek po pifka to zależy ile ważysz... jak dla mnie to z 5-7, bo inaczej nic nie czuje... (mówią mi że jestem olbrzymem więc sie tym nie sugerujcie ;))
-=*BerniO*=- napisał:
wrzucali do piwa dwa panadole i mieli niezłe jazdy
hehe ściema! 2 panadole to zalecana dawka... nawet z piwem nic z tego nie ma.
Jak chcesie sie u***a* puszką piwa to dolejcie do środeczka wody utlenionej troche (podobno czujesz sie jak po 3/4 czystej)...
Ogólnie to lepiej popić paracetamol winkiem... więcej procentów i taniej wychodzi.
pzdr
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Opiszcie dokładnie co się wam po tym dzieje.
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Paracetamol jest bardziej przyjazny dla ogranizmu i nie niszczy tak wątroby.

5g paracetamolu to PEWNE płukanie żołądka i zajeżdzasz wątrobe NAWET do zgonu. Dajcie sobie ludzie spokój... Robicie za paracetamolu benzodiazepiny. Po nich + troche alko jest duża bomba.
 
H

haszyszekk

Guest
lubo napisał:
Opiszcie dokładnie co się wam po tym dzieje.
U mnie jest to bradzo, bardzi ciężka faza (coś podobnego do fazy)... sie zaczyna leciutkim pobudzeniem, ale to szyko przechodzi i lepiej żebyś miał wtedy coś miękkiego za soba ;) Potem z tego co mi kumple mówili to lezysz i sie prawie nie ruszasz... coś czasem powiesz sam do siebie i jesteś uśmiechnięty. Dokładniej nie powiem bo nie często mi sie to zdarza i w większości przypadków mało pamiętam...
Sleja ile jest paracetamolu w jednej tabletce paracetamolu :scratch:
jakoś nigdy nie sprawdzałem... :) Płukanie żołądka.. a fu! lepiej sie wyleżeć :silent:
Ogólnie musze powiedziec ze jestem mało czuły na środki znieczulejące :pale:
U dentysty przy usuwaniu zęba mądrości [LOL] dostałem 3-krotną dawke szpryda w okolice zęba i Hu*** bolało jak nie wiem co... troche gardlo mi sie znieczuliło a tak to nic :pale: Bolało jak sk*** i nadal boli (jestem kilka dni po zabiegu). pzdr
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
bogusik2 napisał:
Jak chcesie sie u***a* puszką piwa to dolejcie do środeczka wody utlenionej troche (podobno czujesz sie jak po 3/4 czystej)...
jele trzeba daolac tej wody utlenionej

ile trzaba tych tabs wrzucic do piwa waze prawie 80kg
 
H

haszyszekk

Guest
Specjalistą nie jestem... popij najpierw 3 połową puszki a potem dokłada po jednym.... jak coś poczujesz to wstrzymaj i jakos dojdziesz ile ci potrzeba...
Wcześniej napisałem 5-7 jak na mnie - chodziło mi o ibuprom max... panadolu/paracetamolu wchodzi więcej... polecam spróbować 5 razy... i koniec...
Jak będziesz za cząsto robił to pojdziesz do piacha tak jak sleja napisal na wątrobe. pzdr

[ Dodano: 2006-04-24, 22:58 ]
Wody utlenionej nie wiem :scratch: kolo mi tłumaczył że jak przechylisz i naciśniesz buteleczke to ma tak po cisnieniem (naporem nacisk) leciec do piffka przez 3 sekundy... slabo wytłumaczone dlatego nie próbnowałem ;) pzdr
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
500mg jedna tabletka. Po 5 na pewno już nie jest miło dla wątroby.
 
H

haszyszekk

Guest
Ibuprom max ma 400mg Ibuprofenu... :scratch: Cokolwiek to jest :sunny:
sleja napisał:
Po 5 na pewno już nie jest miło dla wątroby.
Hehe... polecam brać tydzień po zażyciu jakiś lek na wątrobe... są jakies taki co je w TV reklamują... może troche pomoże doraźnie. pzdr
 
H

haszyszekk

Guest
-=*BerniO*=- napisał:
to czyli mozna z ibupromem pifko pic i banka
Jest po tym bania, ale mniej przyjemna niż po MJ. niezdrowa dla watroby i może być brzemienna w skutkach.. że po 2 tabsach to na pewno pic. trzeba dużo więcej wziąć. pzdr
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Heptil wcale nie pomożę wątrobie się odbudować. Pic na wodę. Lepiej załatwcie sobie benzosy. Ibuprofen jest tak samo szkodliwy jak paracetamol, czy nawet nie bardziej.
 

gez

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2006
Postów
56
Buchów
0
po ketoprofenie i alko ladnie kopie ;]
oczywiscie nie polecam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół